Piotr Kuźma strzela bramkę kontaktową w ostatnich minutach spotkania.
Cóż tu dużo mówić, niespodzianka. Chłopaki z Podlasia są jednymi z mocniejszych w województwie, nie bez powodu drużyny młodzieżowe Akademii Podlasia występują w CLJ-ach. Nie ma też co się tym tłumaczyć, bo zawiodła postawa Radzynian.
Dalej 2:0
17:29Jelcyn
Admin jak sytuacja?
17:23~z44
Podlasie II wygrywa z Orlętami 2 : 0 to z Tarnowa niby trener przywiezie minimum piątkę.
17:18bezett
Orlęta kontynuują ataki, ale dalej bez skutku.
17:13~XDD
Aż strach pomyśleć jaki byłby wynik jak byśmy grali z pierwszą drużyną Podlasia
17:09bezett
Początek drugiej połowy to dominacja gości, przed chwilą strzał Karola Rycaja wylądował na słupku. To jednak wciąż za mało by odwrócić losy spotkania.
16:44RegioWyniki
16:40bezett
Radzyń trochę aktywniej w ataku, Maks Ciołek obronił sam na sam, Podlasie z lekką grą na czas - skrót ostatnich chwil na boisku.
16:37~Renek
To nie wina bramkarza
16:37bezett
Nie. Obrona popełniła błędy, które doprowadziły do tego, że Podlasie miało klarowną sytuację do strzelenia bramki.
16:35~Damiel
Bezett, dwa gole do pustej bramki, to my gramy bez bramkarza?
16:31~Damiel
Jak sytuacja na boisku? Orlęta grają, czy stoją?
16:23~Obiektyw
Marianna słabo rozgrzała chłopaków?
16:23bezett
Akcja lewą stroną, błąd obrońców Orląt, dośrodkowanie z narożnika i ponownie praktycznie do pustej bramki zawodnik Podlasia. Orlęta po 25 minutach gry bez klarownej sytuacji.
16:16bezett
Rzut wolny z ok. 35 metrów, piłka po zgraniu na 5 m i zawodnik Podlasia pakuje piłkę do pustej bramki.
16:12bezett
W 13 minucie pierwszy strzał na bramkę, Szymon Kamiński prosto w bramkarza rezerw Podlasia.
16:07bezett
Początkowe minuty spotkania dosyć nudne, kopanina w środku boiska. Orlęta częściej przy piłce ale na razie bez szału.
16:02bezett
Chwilę przed pierwszym gwizdkiem niestety zaczął padać deszcz, jak to mówią kwiecień-plecień...
15:49bezett
Postaram się coś relacjonować, ale nie ma mnie na meczu więc będę polegał na informacjach, które dostanę.
15:49~Kibolek