punkty: 957
Stadion Miejski
Kobyłka, Napoleona 2a
Odsłon: 1141
Sędziowie: Paweł Rupniewski - sędzia główny, Mikołaj Kupiec, Wiktor Kania - sędziowie asystenci (WS Warszawa)

19:32darq
W ostatniej akcji meczu zagranie wzdłuż bramki niefortunnie przecina Gołedowski i przegrywamy 0:3.
19:25darq
'87: Strzela z ostrego kąta Władyka, broni Przybysz. Dobija Muszyński, po chwili piłka trafia w Rupniewskiego, który wmieszał się w akcję. Żenada
19:22darq
'85: Wrzutka ze skrzydła, niepilnowany Trabinski głową kieruje piłkę do siatki.
19:21darq
'84: Dybowski za Lisickiego
19:20darq
'83: Indywidualna akcja rywala na skrzydle, strzał po ziemi broni Duda.
19:19darq
'82: Strzał Jozy z narożnika pola karnego, wysoko nad bramką.
19:16darq
'80: Muszyński za Szulkowskiego
19:14darq
'77: Przybysz trafił w głowę Wladyke. Asystent sygnalizuje faul chorągiewką, Rupniewski ignoruje asystenta. Kabaret
19:09darq
'71: Po wolnym Szulkowski trafia głową do bramki, liniowy dopatrzył się wątpliwego spalonego...
19:05darq
'68: Senda za Chalabisa
19:01darq
'65: Gołedowski zmienia Dorsza
19:01darq
'64: Po różnym głową strzela Trabinski. Fantastyczna parada Dudy ratuje nas przed utratą gola!
18:58darq
'61: Trabinski trafia do siatki z 11 metrów.
18:57~qwe
Team Kobyłka
18:55darq
'58: Rzut karny dla gości. Sędzia dopatrzył się faulu na Trabinskim po zagraniu wzdłuż bramki.
18:53darq
'56: Po centrze z narożnika Trabinski główkuje nad bramką.
18:49darq
'52: Strzał z dystansu gości. Po uderzeniu pasówka piłka przelatuje obok słupka.
18:47darq
'50: Przycisnęła Jozefovia po przerwie. W groźnej sytuacji broni Duda, Jąkała wybija piłkę na róg.
18:33darq
Do przerwy oglądamy dobry, żywy i raczej wyrównany mecz choć to raczej gospodarze byli bliżsi objęcia prowadzenia. Patryk Przybysz w dobrym stylu zatrzymał strzały Roberta Sosnowskiego i Huberta Władyki.
18:29RegioWyniki
18:29darq
'45: Chwilę wcześniej po aucie małe zamieszanie w naszym polu karnym, na szczęście obrońcy Wichru oddalili zagrożenie.
18:28darq
'45: Kontra Wichru, Władyka w świetnej sytuacji strzela, broni Przybysz!
18:26darq
'43: Suchocki z różnego prawie wkręcił piłkę! Obrońca na słupku wybija piłkę zmierzającą do bramki.
18:25darq
'42: W polu karnym strzela Władyka. Po obrońcy piłka wyszła na róg.
18:19darq
'37: Błąd Jąkały próbował wykorzystać Malinowski. Strzał wysoko nad bramką.