Strzelcem Lizak
18:19~Mis
2:0 okocimski
17:50SiatkoPL
Przerwa. Do przerwy Piwosze wygrywają zasłużenie. Bo może mieli mniej strzałów, ale byli bardzo skuteczni. To jest najlepszy mecz OKS od czasu spotkania z Kamionką
17:48RegioWyniki
17:48SiatkoPL
'45 : wcześniej było dogranie w pole karne. Okas uderzył piłka by wleciała do siatki, ale zablokowany ten strzal
17:47SiatkoPL
'45: cudowny strzał Sosnowskiego z 20m. Idealnie pod poprzeczkę, ale kapitalnie bramkarz
'45: 1 minuta doliczona
17:44SiatkoPL
'42: i miał więcej okazji teraz Brzeski KS
'42: Metal sie chyba trochę wypompowal, dalej stwarza akcje, ale coraz więcej może Oks
17:31SiatkoPL
'29: oks lepiej trochę wygląda po bramce. Choć to Metal bardziej wyrazisty wciąż. To jednak metal przegrywa
17:30SiatkoPL
'28: dobra pozycja z wolnego. Mamy strzał chyba Wolańskiego, ale jednak zabrakło dosyć
17:29SiatkoPL
'27: Baran ukarany kartka
17:23SiatkoPL
'20: oto spora bolączka metalu. Dominują. Maja 5 strzałów. A teraz jedna prosta piłka po dziurze w obronie do Kuliszewskiego, ten na sam na sam położył bramkarza na ziemię i dobił piłkę na pusta bramkę. Oks 1-0 metal
17:14SiatkoPL
'13: metal stworzył sovie sporo akcji, ale bardzo niecelnie wykończone. Wszystkie Strzały wysoko nad bramke
16:59~Samson_1912_Tarnow
Czy będzie transmisja na informatorze brzeskim?
16:44SiatkoPL
Chociaż pewnie skończy się jak zwykle
16:39SiatkoPL
Informuję, żeby znowu nie pisało, że 140 minuta i relacja idzie dalej tak jak ostatnio inny redaktor mial
16:38SiatkoPL
Także jakby jakiś czcigodny administrator poprowadził druga połowę bym był wdzieczny
16:31SiatkoPL