Kolejne spotkanie Ożarowianki u siebie, a więc kolejna relacja! Ekskluzywne komentarze tylko na JanuszFutbolu :)
Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Widzowie: około 80
Odsłon: 2229
Sędziowie: Krzysztof Jakubik - sędzia główny; Marcin Protasiewicz, Maciej Tomaszewski - sędziowie asystenci (wszyscy WS Siedlce)

19:23JanuszFutbolu
Jeśli chodzi o dzisiejszą relację - to by było na tyle. Dziękujemy i do następnego!
19:22JanuszFutbolu
Walczyli, walczyli... i wywalczyli! Piękna druga połowa w wykonaniu obydwu drużyn, dwie szybkie bramki Ożarowianki, a potem czerwona kartka dla Kalbarczyka. To były kluczowe momenty drugiej połowy. Przełomowy dla gości mógł okazać się rzut karny, ale bramkarz gospodarzy swoją interwencją uciszył rywali i odebrał im nadzieję na wywiezienie z Ożarowa chociażby punktu. I co ważniejsze dla samego golkipera - nadal zachowuje czyste konto.
19:19JanuszFutbolu
'93: Tutaj już nic się nie może stać. Ożarowianka wygra ten mecz!
19:17JanuszFutbolu
'91: Sędzia dolicza 3 minuty.
19:17RegioWyniki
Zmiana wyniku 7:1 w meczu Bzura Chodaków - Korona Szydłowo
19:16JanuszFutbolu
'90: Kłusek wyczekał strzelca do końca i łapie piłkę w ręce! Nie ma gola!
19:15JanuszFutbolu
'89: Zagranie ręką przez zawodnika KSO! Karny!
19:09RegioWyniki
Zmiana wyniku 7:0 w meczu Bzura Chodaków - Korona Szydłowo
19:06JanuszFutbolu
'80: Tyle się dzieje, że nie nadążamy z relacją! Goście cały czas w natarciu, ale Ożarowianka odgryza się kontrami.
19:03JanuszFutbolu
'76: Już wiemy kto pojawił się na boisku Ożarowianki i kto został zmieniony. Jakby co, proszę się nie sugerować czasem zmiany - Lesiak i Jasiński pojawili się po przerwie.
19:00JanuszFutbolu
'73: Goście poczuli, że mogą jeszcze wrócić do meczu. Po czerwonej kartce dla Kalbarczyka ruszyli z furią do odrabiania strat. Czy starczy im czasu?
18:58~Fyssas
Mławianka wygrała z Narwią 9:0
18:56JanuszFutbolu
'70: Kalbarczyk wkłada nogi nie tam gdzie trzeba i tak to się kończy proszę Państwa...
18:54~kso
jebac przasznysz
18:51~kosik
JanuszFutbolu, mam prośbę : mieliście już u siebie Mławę, teraz Przasnysz. Mozesz porównać te drużyny?
18:48JanuszFutbolu
'61: Już wiemy kto zapisał się na liście strzelców - to Łukasz Jasiński. Niestety nie mamy informacji za kogo pojawił się na boisku, ale czy ma to teraz jakieś znaczenie? Najważniejsze jest to, że gospodarze nie grają w dwunastu :)
18:46JanuszFutbolu
'60: Poszli za ciosem i strzelili bramkę! Nie wiem kto to zrobił, ale to nieważne! 2:0 dla Ożarowianki!
18:45JanuszFutbolu
'59: Gospodarze na fali. Teraz rzut wolny z bliskiej odległości.
'58: GOOOOOOOOOOOOL! Pastusiak w lewy górny róg, bramkarz rzuca się w drugą stronę i mamy bramkę!
18:43JanuszFutbolu
'57: Rzut karny dla Ożarowianki!
18:42RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Bug Wyszków - KS Łomianki
18:39JanuszFutbolu
'52: Udało nam się rozwiązać problemy z błędnymi składami, postaramy się je uzupełnić w trakcie meczu. Tymczasem po kilku minutach drugiej połowy widać, że Ożarowianka zdecydowała się na pełną ofensywę. Goście na razie w odwrocie.
18:19JanuszFutbolu
Pierwsze 45 minut za nami. Nie jest to porywające widowisko, ale piłkarze potrafili jednak stworzyć kilka niezłych sytuacji strzeleckich - mimo tego nadal bezbramkowo, ponieważ bramkarze są dzisiaj bardzo dobrze dysponowani. Czekamy na drugą połowę!
18:19RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Naprzód Skórzec
18:18RegioWyniki