Stadion Popradzki w Muszynie
Muszyna, Słoneczna 1
Odsłon: 1536

18:51ziemniaczek
Poprad Muszyna wygrywa brawo za walkę dla obu ekip troszkę nerwów w końcówce Poprad zepchnięty do defensywy ale rezultat utrzymany
18:45ziemniaczek
86 i 88 min Polański i Podgórniak wyborne sytuacje dla Popradu
18:42ziemniaczek
Bardzo nerwów jest na boisku Hutnik przeważa a Poprad jak narazie umiejetnie sie broni i kontruje
17:55ziemniaczek
W 24 min Doskonałą sytuacji dla Popradu nie wykorzystał Podgorniak (piłka po jego strzale minimalnie minęła słupek)
17:53ziemniaczek
zaczęli dominować w tym spotkaniu.
po 45 min 1-0 dla Popradu choć pierwsze 15 minut tego spotkania należało do graczy Hutnika (9 min sam na sam Nawrot) .Zawodnicy Popradu pierwszy strzał w meczu oddali w 15 minucie i od tego czasu
17:47RegioWyniki
17:34ziemniaczek
1-0 dośrodkowanie z rzutu różnego troszkę bilard w polu karnym piłka trafiła do Wojtka Jana a ten z 5 m pakuje piłkę do bramki 1-0 !
17:26ziemniaczek