Brzesko, Okocimska 34
Widzowie: 50 - 60
Odsłon: 288

20:29SiatkoPL
Małe wsparcie pierwszej drużyny. Trzeba przyznać, ale dobrze ze nie mecz o punkty
20:28SiatkoPL
Pierwszy kontrolniak przegrywa Brzesko. Nieźle się pokazały rezerwy. Mogło być 2-2
Koniec meczu. Sędzia skończył mecz po 77 minutach.
20:27SiatkoPL
'79: ale spalony
'78: perfekcyjny strzał piłkarza gosci. Bomba z 25m i poprzeczka, potem poprawka i gol
20:19SiatkoPL
'70: musiało się to stać. Zagranie na skrzydło i mocny strzał juniora OKS. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. 1-2
20:18SiatkoPL
'69: dogranie do Cięciwy ten z ostrego kąta uderza tak leciutenko po ziemi piłka się turlika obok bramkarza do bramki i obrońca w ostatniej chwili wybija z lini. Bdb fragment Brzeska
20:15SiatkoPL
'66: dobry teraz moment drużyny Brzeska
20:14SiatkoPL
'65: z różnego spory zamęt, ale bez konkretów
'65: Cięciwa jeden z nielicznych graczy z 1 składu oddał niezły strzał z 15m, ale bramkarz zbił na różny
20:10SiatkoPL
'62: i swojak
'61: katastrofalna decyzja obrońcy Okocimskiego. Dogranie w pole karne może nie po ziemi, ale taka No do ogarnięcia i obrońca Oks lobuje bramkarza
20:08SiatkoPL
'59: aczkolwiek to tylko mecz kontrolny
'59: chyba mimo wszystko rezerwy oks (większość bo 9 albo 8 piłkarzy OKS to juniorzy) niestety troszkę za słabi na okregowke
20:07SiatkoPL
'58: prostopadła pilka do napastnika Rzezawianki. Sam na sam i Zagorówski bądź Dzień wyciąga piłkę z siatko
20:02SiatkoPL
'54: 2 tercja znacznie nudniejsza
'53: dobry strzał zawodnika Rzezawianki. Z ok. 20m i ładnie obronił bramkarz Brzeska
19:45SiatkoPL
'36: numery są losowe to ciężko powiedzieć
'36: gramy druga tercję. Zmieniły się składy, ale czy jakoś bardzo podstawowy jest ten drugi to nie jestem pewien
19:40SiatkoPL
Do pierwszej przerwy wszystko wskazuje, że dwójka OKS ma kadrę na A klasę, bo radzą sobie naprawdę solidnie
19:38RegioWyniki
19:38SiatkoPL
'34: klasyczne. 3x30 będziemy grać
19:33SiatkoPL
'29: dominacja Brzeszczan, chociaż grają juniorzy, to w drugiej połowie wejdzie bardziej podstawowy skład. Wszystko na to wskazuje
19:32SiatkoPL
'28: piękny rajd młodego piłkarza Brzeska broni bramkarz
19:28SiatkoPL
'24: świetny rok dla trenera Króla bo obydwie drużyny jego ugraly awans
'24: i patrząc po składach to choć są na boisku graczy z 1 zespołu to też jest sporo graczy z rezerw
19:27SiatkoPL
'23: pewnie to przez znajomość, bo trenerem Rzezawianki jest trener rezerw OKS - Król Kamil
'23: tak. Już 1