Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Widzowie: ok. 50
Odsłon: 1923
Sędziowie: Łukasz Trawiński - sędzia główny; Piotr Ozimek, Piotr Grzybowski - sędziowie asystenci

17:49JanuszFutbolu
Koniec meczu i zasłużone zwycięstwo Ożarowianki. Dobre zmiany w drużynie KSO poskutkowały dużo lepszą grą w drugiej połowie i dużą liczbą sytuacji podbramkowych, z których tylko kilka (a mogło być zdecydowanie więcej) zostało wykorzystanych. Gościom nie można było odmówić ambicji, ale w tym sezonie same chęci nie wystarczają na drużynę Ożarowianki. Dziękujemy za relację i do zobaczenia!
17:45JanuszFutbolu
'91: Sędzia dolicza 3 min.
17:42JanuszFutbolu
'88: Brak krycia i rezerwowy Ostrovii strzela gola! Pierwszego... ale czy ostatniego?
17:40JanuszFutbolu
'86: To się nazywa rezerwowy. Michał Ignaciuk w lewo, bramkarz w przeciwną stronę i mamy 3:0!
17:39JanuszFutbolu
'85: Jednak nie ma, sędzia oszczędził "Łysego".
'85: Rzut karny dla gospodarzy! Czy będzie czerwona dla Korzeba?
17:37JanuszFutbolu
'82: Goście rzucają się do ataku, co umożliwia gospodarzom grę z kontry. Właśnie teraz Ożarowianka miała taką akcję! Wychodzą trzech na dwóch, ale niestety dla piłkarzy KSO Żegliński niecelnie podaje.
17:35~wks
od nas dostaniecie w dupe
17:34JanuszFutbolu
'79: GOOOOOOOOL! Cudne wypuszczenie na skrzydło, cudne przełożenie piłki, cudna wrzutka Kwiatkowskiego i cudna główka Ignaciuka! Wszystko w tej akcji było cudne, wręcz KA-PI-TAL-NE! Ignaciuk pakuje futbolówkę w samo okienko i gospodarze prowadzą już dwoma golami!
17:34~nick
zna ktoś wynik z Mławy?
17:30JanuszFutbolu
'76: Sam na sam... 7 metrów... nie ma gola! Jak on tego nie strzelił? To było stuprocentowe 2:0, tymczasem wynik nadal na styku.
17:24JanuszFutbolu
'69: Gospodarze chyba powoli zaczynają się skupiać na obronie jednobramkowego prowadzenia. Defensor wchodzi za pomocnika.
17:21~przasnyszanin
ale dziśś nas sędzia wydymał
17:15JanuszFutbolu
'61: Słupek, poprzeczka, dobitka, druga dobitka! I nie ma gola dla gospodarzy. Ale teraz przycisnęli piłkarze Ożarowianki, było baaaaaaaardzo gorąco pod bramką gości!
17:13JanuszFutbolu
'58: Kłusek poczuł w sobie hybrydę Neuera i Neymara, w efekcie czego strata piłki przed polem karnym i musiał do tego dodać trochę Tomka Hajty... a jak wiadomo był to świetny defensor. Bramkarz KSO odzyskuje w ten sposób piłkę.
17:11JanuszFutbolu
'56: Goście trochę żwawiej, trochę szybciej, trochę bardziej ofensywnie... ale ani trochę lepiej. Tym razem coś w rodzaju centrostrzału - wysoooooooooooko nad poprzeczką.
17:08JanuszFutbolu
'54: Kibice Ożarowianki ożywili się i wyśpiewują lokalne przyśpiewki. Po raz pierwszy w tym meczu zagrzewają gospodarzy do wzmożonej walki.
17:06JanuszFutbolu
'51: Siedmiu zawodników w murze Ostrovii. Nic dziwnego, wszak Kwiatkowski to spec od stałych fragmentów gry. Tym razem jednak CENTYMETRY obok słupka!
17:05JanuszFutbolu
'50: Żółta kartka dla defensora gości za zbyt ostre wejście. Groźny rzut wolny z około 25 metrów dla KSO.
17:00JanuszFutbolu
'46: Rozpoczynamy drugą połowę. W drużynie gospodarzy 2 zmiany.
16:50JanuszFutbolu
I mamy przerwę. Drużyna KSO przeważała przez całą pierwszą połowę i chociaż gospodarze nie stworzyli zbyt wielu klarownych sytuacji (najlepsza okazja to sam na sam Lewandowskiego), to jednak zasłużenie prowadzą. Czekamy na drugą połowę!
16:46RegioWyniki
16:46JanuszFutbolu
'46: GOOOOOOOOOOOOOL dla Ożarowianki! Rzut rożny na krótki słupek, a obrońca gospodarzy mocnym strzałem głową pokonuje bramkarza!
16:43JanuszFutbolu
'36: Na razie mecz nie porywa. Dużo przebijania piłki w środku, z którego nic nie wynika.
16:38RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu MKS Przasnysz - Huragan Wołomin
16:36JanuszFutbolu
'33: Pierwszy rzut rożny dla gości.
16:32JanuszFutbolu
'29: Strzał z dystansu na bramkę gości. Piłka leci daleko od bramki.
16:28JanuszFutbolu
'26: Lewandowski (KSO) nie strzela bramki 1v1.
16:27~wks
ostrovia wygrywa dziś, ożarowianka za tydzień pauza i lider nasz
16:26JanuszFutbolu
'22: Płaskie dośrodkowanie gospodarzy ale bramkarz w ostatniej chwili łapie piłkę.