punkty: 3236
Stadion Miejski
Mszczonów, Brzoskwiniowa 6
Odsłon: 2562
Sędziowie: Borkowski Kacper (sędzia asystent 2), Heba Hubert (sędzia główny), Witczak Łukasz (sędzia asystent 1)

15:49Wojtek63
Nasze dyskusje są tylko dyskusjami. Natomiast prawdziwy problem do rozwiązania ma trener Zawadka. Przebudzenia Wilgi nie było. W Mszczonowie tylko 2:2.
15:43~luu
to idiota nie kibic
15:37~luu
Jak można krytykować obronę jak się meczu nie ogląda?
15:16Wojtek63
Przykład z dzisiejego dnia. W 88 minucie piłkarz strzela gola na 5:0. W 90 minucie ten sam piłkarz dostaje żółtą kartkę i od razu czerwoną. To idiota, a nie piłkarz. Tak widzą to kibice.
15:12Wojtek63
@Szanowny luu. Trzeba rozróżnić pojęcie o futbolu. Inne ma piłkarz. Inne ma kibic. Piłkarz gra. Kibic obserwuje i krytykuje. Czasem słusznie, czasem niesłusznie. Takie jest prawo kibica.
14:57~luu
tym wpisem udowadniasz, że twoje pojęcie o futbolu równe jest zeru.
14:47~Ogrunio123
I to jest tragedia gosciu drze jape ze napastnik zronil karnego a ja sie czepiam obrony ,tylko do k...y nedzy napastnik musial byc w obronie co on tam robil wspomagal kulawa obrone i tak to potem wych
14:44Wojtek63
Wilga nie jest w stanie wygrać meczu nawet przy prowadzeniu 2:0 w 80 minucie.
14:43Wojtek63
Przedsezonowe wyliczenia wskazywały na to, że miejsce 8-10 jest w zasięgu Wilgi. Boisko zweryfikowało te wyliczenia.
14:42~Ogrunio123
Zawodnicy walcza nikt nie mowi ,zebrak zaangazowania ale nie ma armat jeden Piedio nie piciagnie sam wozu co sie dzieje z Papiernikiem strzelil jakas bramke
14:39~Ogrunio123
Nie zmienia to postaci rzeczy ,ze kibice Mszczonowianki moga byc w takich samych nastrojach nie tego oczekiwali po tym skladzie
14:37~Ogrunio123
Prawda boli.ale jest okrutna tabela nie klamie NIE JESTESMY PRZYGOTOWANI DO GRY NA TYM POZIOMIE i tyle i twone bluzgi tego nie zmienia
14:36~luu
idz w pizdu
14:32~Ogrunio123
Obydwa zespoly w tej same formie wystarczy spojrzec na tabele i chyba w przyszlym sezonie razem.zagraja w jednej grupie ...Vligi
14:28~luu
wypowiada sie ze obrony wina a napastnik zrobil rzut karny po co to pierdolenie
14:27Wojtek63
podsunął złoty środek na wygrane ? Oklepane i bezsensowne farmazony prawisz i tyle.
14:26Wojtek63
@Szanowny luu. A co zmienia fakt, czy ktoś był , czy nie był na meczu Wilgi ? A jakbym był to myślisz, ze dałbym jakąś radę trenerowi i zawodnikom ??
14:26~Sqbany
Wszedł Ali i od razu Mszcznòw 2 gole strzelił
14:23~Ogrunio123
Co tu da zmiana trenera powtarzam NIE MA OBRONY czy decydenci sa slepi
14:22~piter
liga ta A liga w zeszłym sezonie udowadnia nam na ktorym miejscu powinniśmy się znajdowac żeby tylko nas nie czekała 5 liga
14:22~luu
do wojtek i ogrunio byliscie na jskims meczu w tym sezonie?
14:21Wojtek63
Zmiana trenera ? Przecież to nie trener stracił formę z ubiegłego sezonu.
14:21~Ogrunio123
Dramat kolejny mecz roztrwoniony w konvowce ,nie osxukujmy zie przd mecze wzial bym ten wynik w ciemno ale gdy sie prowadzi do 83 minuty 2:0 to.sxlag vzlowieka trafia
14:20~NaN
Myśle ze niedługo zmiana trenera
14:19Wojtek63
I cały plan w pi...du ! I 80 minut jak krew w piach. Przynajmniej trener Zawadka wie już na czym stoi. Może nie na czym, tylko nad czym- nad przepaścią. Od
14:18~Ogrunio123
Nie ma obrony taka jedt prawda w tej lidze to recepta na katastrofe i jak na razie jest katastrofa
14:10~Ogrunio123
Oby utrzymali nie stety gol kontaktowy mam nadzieje ,ze ptzasnysz sie nie poetorzy