Sędziowie: Kamil Baranowski jako główny (WS Siedlce).

Super relacja! Gościu oby tak dalej
21:52~Kojex
Dobra robota :) dzięki za relacje :)
21:49cichy90
Polonia pokonuje ŁKS 2:1. To była pierwsza relacja LIVE w moim wykonaniu;) Podobało się? Czy może czas zmienić fach?;p
21:47cichy90
'92: Coś niesamowitego! Zemściły się niewykorzystane sytuację gospodarzy i w 90. minucie bramkę na 2:1 strzela Patora!
21:46cichy90
'91: Ostatnia zmiana u gospodarzy, kilka chwil wcześniej ostatnią przeprowadzili goście
21:45cichy90
'90: 3 na 1 wyszli gospodarze! Jaroszewski zagrał do Nakrosiusa, a ten zagrywa do Obłuskiego, który traci piłkę
21:41cichy90
'86: Do kńca spotkania coraz bliżej, a Poloni rozgrywa piłkę jak chce. Zawodnicy z konwiktorskiej powoli moga dopisywać sobię trzy punkty.
21:34cichy90
'79: Vicek - nie ma za co;) Mniejmy nadzieję, że za jakiś czas będziemy wrzucali własne ;) Ty możesz pomóc w tym reklamując portal;)
21:33cichy90
'78: Na stadion wjeżdza karetka, a na trybunach uspokoiło się
21:31cichy90
'76: Na trybunach trwa pojedynek kibiców jak i policji. Nie takie obrazki chcielibyśmy oglądać...
21:30cichy90
'75: Nie zmienia się obraz na Konwiktorskiej. W dalszym ciągu to Polonia jest stroną przeważającą
21:29~vicek
dzieki za foto :)
21:29cichy90
'74: Po odświeżeniu relacji dostępne będzie zdjęcie trybun;)
21:27cichy90
'71: Kibice ŁKS odpalili rac, które rzucają w stronę policji. W odpowiedzi jeden z kibiców miejscowych najprawdopodobniej zerwał flagę ŁKS-u i uciekł...do szatni;)
21:26~Nomad
Do boju Polonio!!!!!!!!
21:24cichy90
'69:Niestety kibice nie zachowują się jak powinni i do akcji wkraczają służby porządkowe
21:23cichy90
'68: Do dośrodkowania Bochenka dochodzi Wojdyga i nie trafia do pustej bramki
21:21cichy90
'66: Wedle życzenia dodajemy foto trybun, źródło:radiolodz.pl;)
21:19cichy90
'64: I mamy odpalenie pirotechniki na stadionie...
21:17cichy90
'62: Tobiasz wychodzi z bramki i uprzedza Patorę
21:15~vicek
wsumie fajnie jeśli moglibyście wrzucic fotke trybun ;)
21:14cichy90
'59: Polonia rozgrywa piłke na połowie gości, a na strzał decyduje się Tomaszewski. Jednak na posterunku Kołba
21:13~vicek
ilu kibiców Polonii?
21:13cichy90
'57: Polonia przy piłce, a gością z Łodzi nie śpieszno aby odebrać im futbolówkę. Czyżby nie wierzyli w wywalczenie choćby punktu?
21:10cichy90
'55: Uderzenie Marczaka z dystansu po raz kolejny niecelne
21:09cichy90
'54: W dalszym ciągu to Polonia przeważa jednak przyjezdni mądrze się bronią.