Sędziowie: Jakub Kupczak oraz Krzysztof Olchawa i Krzysztof Ziaja (Nowy Sącz).

Trzy minuty doliczone.
13:39~kazimierz
Garbarnia bije !!
13:28prezes68a
70 minuta Wcisło za Ferensa.
13:26prezes68a
67 Kalemba z rzutu wolnego za faul na Ogarze, słupek ratuje Poprad przed utratą gola.
13:21prezes68a
Drga zmiana w Garbarni: Cygnarowicz za Stokłosę.
13:17prezes68a
W 56. minucie zmiana w Garbarni. Za Szymonika wchodzi Piszczek.
13:11prezes68a
W 48 minuice podanie z rzutu wolnego Podgórniaka Merklinger głową zamienił na gola.
13:03prezes68a
'47:
13:02prezes68a
Na drugą połowę drużyny wychodzą bez zmian w składach.
12:59prezes68a
Relacjonuję wynik :)
Ogólnie przewaga Garbarni, ale na razie bez goli.
12:58prezes68a
W 44. minucie Ferens strzelił tuż nad spojeniem.
W 40. minucie Cabaj obronił strzał głową Polańskiego.
12:57prezes68a
W 34. minucie Serafin wybił piłkę z linii bramkowej.
12:56prezes68a
W 14. minucie Polański strzelił obok ramki.
12:55prezes68a
W 7. minucie "Kocur" przeniósł nad poprzeczką piłkę po uderzeniu z dystansu Serafina.
W 1 i 3 minucie Jękot wybronił strzały Siedlarza.
12:52~Ktos
Można się coś na temat mczu dowiedzieć bo oprócz minuty nic nie relacjonujesz >?
12:13~Kilo
Łatwo nie będzie, ale wierzę, że Garbarze wygraja. DO BOJU Brazowi!
12:01~Ktos
składy ?
11:59~Garbarz
Jazda jazda jazda! Garbarnia !!!
19:44prezes68a
W ubiegłym sezonie w potyczkach tych zespołów w Muszynie nie padły gole, w rewanżu Poprad wygrał na Rydlówce 1:0, co w ostatecznym rozrachunku zapewniło mu trzecioligowy byt.
19:36prezes68a
W barwach Popradu występuje obecnie bramkarz Adrian Jękot, który w Garbarni stawiał pierwsze kroki w seniorskiej piłce. "Kocur" był współautorem awansu Młodych Lwów do II Ligi w 2011 roku.
19:06prezes68a
W sobotę 7 listopada w samo południe świeżo upieczony lider III Ligi małopolsko - świętokrzyskiej Garbarnia Kraków zmierzy się w Muszynie z miejscowym Popradem. Zapraszamy na relację wyniku na żywo.