'80: Za Łukasza Klekotiuka wszedł Bartłomiej Bernacki.
'76: Kolejna zmiana w szeregach Pławanic, za Daniela Katę na boisku melduje się Dominik Gilbert.
'71: Tomasz Soroka strzelcem bramki kontaktowej.
'66: Gol dla Chełmianki. Strzelcem bramki Paweł Perdun.
'55: Zmiana w drużynie gospodarzy. Za Kamila Kawalca wchodzi Mateusz Dudzic.
15:56plawanice
'46: Początek II połowy. Obie drużyny bez zmian.
15:46plawanice
Koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach meczu Chełmianka II Chełm prowadzi w Pławanicach 1:0. Mecz wyrównany, gol dla gości po strzale Pawła Perduna z 25 metrów i błędzie bramkarza.
15:44RegioWyniki
15:32~MirekNeckar
Jak wyglada gra Plawanic
15:19plawanice
'21: Gol dla Chełmianki. Zdobywcą bramki Paweł Perdun.
15:00plawanice
'1: Spotkanie sędziują: Orłowski, Jabłoński, Przechocka.
14:59plawanice
'1: Początek meczu. Zaczęli gospodarze.
14:53plawanice
W obwodzie gospodarzy pozostają: Michał Lewczuk, Bartłomiej Bernacki, Mateusz Dudzic, Dominik Gilbert, Jakub Łopuszyński, Tomasz Petruk oraz Michał Niemirowski.
14:46plawanice
Do dyspozycji trenera Andrzeja Krawca pozostają: Sławomir Biskupski, Krzysztof Haponiuk, Andrzej Krawiec, Jakub Jaszcz, Jan Konojacki, Radosław Matwiejczuk oraz Konrad Wojciszko.
14:44plawanice
Goście wystąpią w składzie: Jakub Grzywaczewski - Mariusz Jaroszek, Paweł Perdun, Mateusz Woś, Norbert Roczon, Jakub Smętkowski, Dominik Korona, Michał Jeż, Daniel Mazurek, Oliwier Konojacki, Mateusz Chwedoruk.
14:38plawanice
Gospodarze wystąpią dzisiaj w składzie: Konrad Omelko - Daniel Kata, Stanisław Domińczuk, Łukasz Klekotiuk, Kamil Kawalec, Michał Soroka, Marian Wyrwa, Sławomir Leśnicki, Michał Krakiewicz, Sebastian Dudko, Tomasz Soroka.
14:35plawanice
Serdecznie witamy ze stadionu sportowego w Pławanicach, gdzie odbędzie się mecz w ramach 10. kolejki spotkań chełmskiej Klasy A, w którym GKS Pławanice Kamień zmierzy się z liderującą Chełmianką II Chełm.