Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Widzowie: ~90
Odsłon: 1825
Sędziowie: Sędziowie: Sędzia główny: Daniel Maciejewski Sędziowie asystenci: Michał Molenda, Łukasz Wrochna

12:53JanuszFutbolu
'94: Kwiatkowski (KSO) chciał przyjąć ale wyszedł strzał. Bramkarz zaskoczony ale obronił to w ostatniej chwili.
12:31JanuszFutbolu
'71: Wrzutka w pole karne. Guyguy kompletnie niekryty i mamy bramkę. Strzał głową idealnie perfekcyjny.
12:26JanuszFutbolu
'67: Zawadzki (KSO) wypuścił sobie piłkę przed siebie, wygrał pojedynek sprinterski z obrońcą, zakiwał w polu karnym. Strzał! Prosto w obrońcę.
12:22JanuszFutbolu
'64: Witak na lewą nóżkę, później na prawą. Strzela na bramkę ale daleko było do szczęścia. Rozzpocznie bramkarz.
12:19JanuszFutbolu
'60: Pastusiak strzela! I co? Jak to nie weszło?! Piłka trafiła w słupek.
12:16JanuszFutbolu
'56: Strzał zza pola karnego drużyny KSO. Siła odpowiednia, precyzji troszkę mniej. Piłka przeleciała nad poprzeczką.
12:01~zenek
Ozarów ale obronę to macie super - tylko 8 bramek stracone dotychczas - no no no
11:55~STARy
no ale chyba dopinguja? xd tak mniej wiecej? xd
11:53JanuszFutbolu
Niestety nie każdy kibic Ożarowianki ma ze sobą szalik więc ciężko powiedzieć ilu ich jest na trybunie :)
11:51JanuszFutbolu
Koniec I połowy. Mało strzałów na bramkę z jednej jak i z drugiej strony. Wynik remisowy. Może któraś z drużyn otworzy się w II połowie bardziej? Czy padną kolejne brami w tym spotkaniu? Musimy poczekać jeszcze kilkanaście minut. W przerwie można zawsze zrobić sobie herbatkę albo kawę (z prądem jak kto lubi ;)).
11:50~WWL
Sory Ożarów ale musimy dziś wygrać... na wiosnę chyba z naszej dwójki plus Przasnysz wyłoni się III ligowiec
11:41JanuszFutbolu
'37: Uderzenie głową zawodnika z Wołomina prosto w rękę obrońcy KSO. Rzut karny.
11:35~znajomy
Tak sie kaszle!!!
11:35JanuszFutbolu
'31: GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Podanie na prawie skrzydło do Pastusiaka, ten zakręcił obrońcami i podał do Kwiatkowskiego który zerwał pajęczynę! Cudowny gol. Aktualny wynik to 1-0.