punkty: 169
Stadion Miejski
Garwolin, Sportowa 34
Odsłon: 1093
Sędziowie: Wąsowski Michał (sędzia główny), Barna Witold (sędzia asystent 1), Książek Kamil (sędzia asystent 2)

13:55Wojtek63
Jeśli zostanie 1:1 to należy to uznać za bardzo dobry wynik Wilgi II.
13:53Wojtek63
A Victoria Sulejówek wyraźnie nie ogarnęła rezerw.
13:48dariuszw
Wojtek ok boisko pokaże
13:47Wojtek63
@dariuszw. Akurat Wilga II nie opada pod koniec z sił - raczej przeciwnie. Za mało minut do końca. Statystyki mówią o zwycięskich bramkach w końcówkach maczów.
13:45dariuszw
VictoriaII Sulejówek - Świt II Nowy Dwór 0:4
13:44dariuszw
Wojtek63 Tak wiem dlatego nie mogą się pod koniec poddać ani opaść z sił
13:43Wojtek63
@dariuszw. Święta racja, ale remis to bardzo dobry wymik dla Wilgi II .
13:26Wojtek63
Zająlem się kadrą Talentu, a tu 1:1. Brawo Wilga.
13:25dariuszw
No i mamy remis
13:25Wojtek63
Swoją drogą niezłą Ekipę zebrał Talent - beniaminek LO. Aczkolwiek wielkich nazwisk w składzie nie widzę.
13:19Wojtek63
No i jest ta nieszczęśliwa minuta 58 :-)
13:12Wojtek63
Niestety tak trafiała Wilga II. Choćby ostatnie 1:9 z Legionovią II.
13:11Wojtek63
Najciekawsze jest porównanie bilansów bramkowych obu drużyn. Talent : 36-6. Wilga II: 29-32. To taka sportowa ciekawostka wynikająca z tego że niektóre kluby LO lubią spady z lig wyższych.
13:06dariuszw
Wojtek ostro ale ok zobaczymy co pokaże boisko
13:05Wojtek63
@dariuszw. Hahahaha... Ja analizuję tak, że dzisiaj Talent poniesie pierwszą porażkę w tym sezonie :-)
13:01dariuszw
Wojtek63 widzę że dobrze analizujesz super.
12:58Wojtek63
Drugie 45 minut rzeczywiście może być bardzo ciekawe.
To trzeci z sześciu wyjazdowych meczów Talentu, w którym Talent nie zdobywa bramki w I połowie. Bug Wszków- Talent 2:2 (1:0), Świt Nowy Dwór Maz.- Talent 0:1 (0:0) i dzisiaj Wilga II- Talent.
12:52dariuszw
Mogło być 0-1 ale ciekawie zapowiada się druga połowa.
12:52RegioWyniki
12:51~Xdd
Strzał zawodnika talentu w poprzeczkę
12:45dariuszw
Nie mamy wyniku z Sulejówka jeszcze a chyba tam jest po meczu
12:43Wojtek63
Rezerwowi Wilgi II: Kowalczyk, Kęsik, Kisiel, Makulec, Ahmad Tijani Bala, Tracz, Masny, Blessing, czyli stały ,,okręgowy'' skład.
12:40~Xdd
Dwie znakomite sytuację najpierw marnuje drużyna Talentu a za chwilę chwilę marnuje Wilga
12:37~Xdd
Skład Wilgi II Kielak,Pyra,Grober M, Grober H,M,Rękawek, Kurshid,S.Rękawek, Kaczyński,Wągrodzki ,Zalewski,Płayek
12:35Wojtek63
Z tym, że na razie nie znamy składu Wilgi II. Jednak nie spodziewam się rewolucji, bo Wilga raczej unika takich ,,tanich'' zagrywek w postaci IV ligowego wsparcia.
12:34~Xdd