punkty: 5242
Stadion MKS Podlasie
Biała Podlaska, Piłsudskiego 38
Odsłon: 1402
Sędziowie: Sokołowski Marcin (sędzia główny), Anusiewicz Cezary (sędzia asystent 1), Zwierz Jan (sędzia asystent 2)

17:50admin
Koniec meczu. Stadion w Białej wciąż zaczarowany. Podlasie bez zwycięstwa na własnym obiekcie.
17:50~Elomelo
Unia grać, kurwa mać!
17:46admin
'92: Doliczony czas gry i Podlasie traci gola po rzucie rożnym!
17:45admin
Doliczone 5 minut.
17:36admin
'82: Do gry w Unii przygotowani Biały i Wardzała.
17:34admin
Dośrdkowanie na 5-6 metr a tam Pigiel strzałem przy słupku wyprowadza Podlasie na prowadzenie.
17:33admin
Strzelcem jednak Pigiel.
17:32admin
'79: Bramka Bahonko! Podlasie na prowadzeniu.
17:32admin
'77: Gospodarze domagają się karnego, ale arbiter pokazuje żółtą kartkę Nojszewskiemu za próbę wymuszenia jedenastki.
17:32~Live
Coś ciekawego się dzieje?
17:31~Elomelo
Siemano, Unia Pany
17:12admin
'58: Obraz gry wciąż bez zmian. Do wejścia przygotowany Mażysz.
16:59admin
'46: Gramy!
16:45admin
Koniec pierwszej połowy. Mecz toczony głównie w środku pola i mało ciekawy dla widza. Dwa groźne strzały zawodników Podlasia to wszystko co jest godne odnotowania w pierwszej połowie.
16:44RegioWyniki
16:36admin
'38: Dobra okazja dla Podlasia. Strzał Galacha z 10 metrów jednak obok słupka!
16:35admin
'37: Pierwszy rzut rożny dla gości.
16:31admin
'33: Wciąż niewiele ciekawego można powiedzieć o tym meczu.
16:31admin