punkty: 596
Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Odsłon: 719
Sędziowie: Górski Maciej (sędzia główny), Pąchalski Rafał (sędzia asystent 1), Stelmach Jakub (sędzia asystent 2)

16:22~lks
Trudno ocenić.
16:21~lks
Jak się drużyna przegrywa tyle meczów to jej mental wysiada.
16:20~lks
Jurko, z konkretnymi ocenami to ja bym się wstrzymał na nowy sezon.
16:04~Jurko
W tym sezonie obronił 5 karnych i puścił z 15 takich szmat które sam zawalił że szok !!!!!
16:03~Jurko
Żmudzki to jest taki bramkarz że obroni karnego a za chwile puści babola. Tak że co do jego umiejętności to wątpliwe są
14:08~lks
jawiszowice też ładny wynik mieli z oks a potem 4 razy w łeb :-)
14:07~lks
ziemniaczek, przełamanie z okocimskim?
13:22~Romuald
SiatkoPl a gdzie jest dziś siaj ten Pawłowicz ? Ogórki plewi zdaje sie .Taki to trener hahaha
13:20~Romuald
SiatkoPl jesteś zwykły palant
13:19~Romuald
I znowy Okocimski w pałę hahahahaha .Popradziku ty mój
12:57ziemniaczek
KONIEC MECZU POPRAD PO 6 MECACH SIĘ PRZEŁAMUJE :)
Młodzieżowcy połowicznie bohaterami Aleksander Hojniak wpada w pole karne zostaje sfaulowany a rzut karny niestety marnuje inny młodzieżowiec Tomasiak Adam
12:54SiatkoPL
Żmudzki chyba 5 obroniony karny w tym sezonie. Ma chłopak talent, oby go nie zmarnował.
12:47~lks
Wiślanie 1-0
12:47SiatkoPL
Znaczy poziom niski. Bo to szarpanina, ale na brak emocji nie mozna narzekać.
Jakby nie ten gol z niczego w 79 minucie dla Popradu byłoby gorąco w końcówce. Dużo sytuacji na styk miał Okocimski. Teraz tez piękny strzał z wolnego
12:42ziemniaczek
SiatkoPL A dlaczego Okocimski grał bo Poprad nic nie gra.....
12:38ziemniaczek
1:3 Riposta Popradu natychmiastowa strzela Matras z 15 m bramkarz odbija piłkę dopada do niej Orzechowski i dopełnia formalności
12:37SiatkoPL
Piękny strzał, grali już tak dobrze, i akurat teraz taki błąd musiał bramkarz zrobić. A już było tak blisko remisu
12:37ziemniaczek
1:2 Dominik Grochot uderza pięknie z ok 20 m i umieszczą piłkę w siatce
11:53ziemniaczek