Stadion Popradzki
Muszyna, Słoneczna 1
Widzowie: ?
Odsłon: 907
Sędziowie: Kozub Seweryn (sędzia główny), Stolarz Lucjan (sędzia asystent 1), Czekaj Jakub (sędzia asystent 2)

13:24~lks
QWT ich tam było więcej z pierwszego składu. Skrót i bramki z tamtego meczu są na yt. Ten sam kanał co Poprad LKS
13:22~QWT
2:7 o chuj xD
13:21~lks
W szatni lksu to Pitry musiał się nieżle wydzierać skoro taki efekt.
13:21~QWT
lks wiem o tym wyniku, bo śledzę śląskie i małopolskie ligi. Się zastanawiałem ilu wtedy ludzi Probierz zesłał że taki wpierdol xD
13:20~QWT
współczuje chłopakom z Popradu... jasny giwnt co tam musiało się stać w szatni
13:20~lks
QWT Jawiszowice Cracovia II 1:10. W cracovii Helik na stoperze i Wdowiak w ataku :-)))
13:20ziemniaczek
88 min Podanie w pole karne piłkę dostaje Miłosz Karnia który dopełnia formalnosci w styacji sam na sam 2-6
13:18~lks
Pięć bramek w 23 minuty przy prowadzeniu 2:0. To nieciekawe doświadczenie.
13:18~QWT
lks -> nic dopóki nie ześlą kogoś z 1 składu za karę. I się dostanie 0:10
13:15ziemniaczek
'85: Rzadki to widok na stadionie w Muszynie kibice opuszczają stadion.......
13:15~lks
Ja tam nie mam nic przeciwko rezerwom.
13:12~QWT
Termalica II - Dalin 5:1 właśnie się skończył
13:10ziemniaczek
2-5 W dalszym ciagu Muszyna nie gra nic a Jawiszowice punktują...
13:09~QWT
0 promocji. Brak jakowej promocji wydarzeń bo to rezerwy
13:08~QWT
A nie wchodzą takei zespoły do 2/3 lig i przychodzi po 50/100 osób na mecz
13:08~QWT
dla mnie rezerwy klubów zawodowych typu lech, cracovia, wisła itd. Powinna mieć inną ligę gdzie grają między sobą rezerwy....
13:06~lks
QWT co do rezerw. Uważam, że powinny być dołączane max do 5. ligi. Tak to tylko wprowadzają zamieszanie
13:06ziemniaczek
74 min To co sie dzieje na boisku w II połowie Poprad stanął a goscie jakby turbo dostali !! Karcz Kamil podwyższa prowadzenie 2-4 strzałem z ok 17 m
13:05~QWT
Nieciecza odwala manianę i nie da się 2 kolejki pod rząd nagrywać
13:04~lks
Co tam się dzieje?
13:04~QWT
wgl cyrk jest organizacyjny w 4 lidze. Garbarnia może dojść ale decyzji jeszcze nie ma, Rezerwy Wisły może nie być jak nie awansują do ekstraklasy XD Cyrk
13:03~lks
Słyszeliście, że Garbarnia może nie wystartować w 3 lidze tylko w 4 ?
13:02~lks
Myślę, że to może być Dalin a druga Limanovia
13:01ziemniaczek
O ile pierwsza połowa zagrana była pieknie i z wielką wolą zwyciestwa tak II połowa totalnie pod gosci....
13:00ziemniaczek
W 68 min rzut rozny dosrodkowanie w pole karne i goscie juz prowadzą 2-3
12:58~QWT