Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Widzowie: 150-200
Odsłon: 653
Sędziowie: Kogut Dawid (sędzia główny), Fido Paweł (sędzia asystent 1), Libera Mateusz (sędzia asystent 2)

12:57SiatkoPL
Brakuje dalej obrony, ale to problem jedzacy ten klub prawie zawsze. Z przerwą na jeden sezon
12:54SiatkoPL
W Brzesku mało zmian. Dalej parę akcji przełamało i popsuło cały mecz. Okocimski miał akcje, miał fajne fragmenty, ale one nic nie przyniosły. Gdyby gol na otwarcie został uznany, mecz wyglądałby zupełnie inaczej, a tak, to 0-3 a Orzeł nic tak naprawdę nie grał.
12:32RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Wiślanie Jaśkowice - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
12:31SiatkoPL
'73: goście od początku połowie na niskim tempie by obronić to 0-2
12:13SiatkoPL
'55: spory chaos w drużynie gości
12:09SiatkoPL
'51: kolejne świetne rozegranie wolnego do piłki doszedł Smulski, on jednak tylko w boczną siatke
11:49SiatkoPL
Ryczów dwa gole z przypadku, tak naprawdę mieli z 4 akcje i 2 gole i pograne.
Do przerwy 0-2. Początek dla Oksu, nawet padł gol, ale nieuznany, ale po 30 minucie to już ulecialo z Brzeszczan
11:37SiatkoPL
'36: ulecialo powietrze z Piwoszy, gdyby ten gol z 3 minuty został uznany to kto wie...
11:35SiatkoPL
'34: dogranie z wolnego. Sławomir Para, z główki, kozioł, bramka.
11:34SiatkoPL
'34: Raczej już po meczu.
11:33SiatkoPL
'32: straszne co zrobił teraz Cięciwa, dostał piłkę na sam na sam od Kuliszewskiego a uderzyl na szybko, po ziemi, w bramkarza.
11:30~lks
W Ryczowie to chyba jest inaczej. To właściciel lubi trzymać rękę na pulsie. Wyłącznie on :-)
11:28SiatkoPL
'27: Czasami nie potrzeba reklamy, a wystarczy dobra ekipa. Okocimski i Kalwarianka mają super rozwinięte media, a klepią spadek.
11:27~FAN
SiatkoPL z tego co wiem cały zarządzaniem klubem i prezencją się właściciel zajmuje, bo nikt się nie kwapi z miejscowych by go wspomóc XD siedzą tylko dla pieniędzy
11:25SiatkoPL
'25: @FAN No Orzeł Ryczów mocno negatywnie się wyróżnia jak chodzi o media klubowe.
'24: Brakuje szczęścia dla Piwoszy
'24: aczkolwiek. To była pierwsza akcja i już gol.