Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Widzowie: ok. 100
Odsłon: 1865
Sędziowie: Sędzia główny: Tomasz Karpiński Sędziowie asystenci: Dariusz Oleksiewicz, Przemysław Michalski (WS Płock)

17:55JanuszFutbolu
Koniec! Zmiennicy Ożarowianki odmienili oblicze spotkania w drugiej połowie i zdecydowanie pomogli zdominować gospodarzom gości ze Skórca. Ekipa przyjezdnych nie miała tak naprawdę żadnych klarownych sytuacji w tej odsłonie, czego nie można powiedzieć o drużynie KSO. Mecz kończy się rezultatem 1:0, chociaż spotkanie mogło zakończyć się wyższym wynikiem. Dziękuję za (tym razem okrojoną w składzie) relację i do zobaczenia następnym razem!
17:48JanuszFutbolu
'89: JAK TO NIE WPADŁO!? Dębiec uderza głową z 3 metrów i... nie ma gola!
17:48RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Huragan Wołomin
17:47~Jawor
Z kim gra mławianka?
17:46JanuszFutbolu
'88: Sędzia boczny pokazuje spalonego, ale arbiter główny nakazuje wykonanie rzutu rożnego dla gości. To może być jedna z ostatnich okazji na wyrównanie.
17:46~Jawor
Brawo KSO! Brawo Mazovia!
17:45JanuszFutbolu
'86: Kwiatkowski chciał chytrze wkręcić piłkę w krótki róg po rzucie wolnym, ale bramkarz czujnie interweniuje.
17:43JanuszFutbolu
'85: Uraz Pastusiaka i niezbędna jest zmiana. Zawodnik gospodarzy nie jest w stanie kontynuować gry.
17:40~Yoka
Jak Mława ?
17:38JanuszFutbolu
'79: Cudowny strzał Jasińskiego po dośrodkowaniu z wolnego, ale jeszcze lepiej broni Krawczyk!
17:35JanuszFutbolu
'75: Strzał Kwiatkowskiego, bramkarz świetnie broni, ale wybija przed siebie! Dlaczego tego nikt nie dobił? To już na zawsze pozostanie tajemnicą. Obrońca gości wybija piłkę i wciąż 1:0 dla gospodarzy.
17:31JanuszFutbolu
'71: Ożarowiance należał się już 3 bądź 4 rzut karny w tym meczu. Sęk w tym, że na razie nie egzekwowali żadnej jedenastki... no cóż, każdemu się może zdarzyć zły dzień.
17:30~Yoka
kto strzelił dla Mławy ?
17:25~JanuszMatt
No i JP.
17:24JanuszFutbolu
'65: GOOOOOOL! Świetne prostopadłe zagranie Kwiatkowskiego jeszcze z własnej połowy do napastnika, a Zawadzki w sytuacji sam na sam nie myli się i posyła piłkę obok bezradnego bramkarza!
17:20RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Mazovia Mińsk Mazowiecki - Huragan Wołomin
17:12JanuszFutbolu
'53: Tym razem górna siatka bramki! Czy KSO chce jak najszybciej ustawić drugą połowę spotkania na swoją korzyść? Na to wygląda.
17:10JanuszFutbolu
'51: Ajajaj! Zawadzki próbował przelobować bramkarza niesygnalizowanym uderzeniem zza pola karnego, ale nieznacznie się pomylił.
17:06JanuszFutbolu
'47: Druga połowa rozpoczęta. W drużynie gospodarzy potrójna zmiana.
17:03~mlawa
mlawianka prowadzi 1 0
16:51JanuszFutbolu
Pierwsza połowa za nami. Mecz jak na razie nie porywa, dużo chaosu w środku pola i grania długich piłek na napastnika - zarówno ze strony Ożarowianki, jak i ekipy Naprzód Skórzec. Miejmy nadzieję, że następne trzy kwadranse uraczą nas znacznie lepszą grą.
16:49RegioWyniki
16:48~Bz19
ns do boju !
16:48JanuszFutbolu
'44: Rzut rożny dla gospodarzy, ale bramkarz piąstkuje piłkę i oddala zagrożenie.
16:44JanuszFutbolu
'39: Ależ tam pognał skrzydłowy z Ożarowa! Rajd prawą stroną, dośrodkowanie w pole karne, ale akcja nie kończy się bramką. To była groźna sytuacja i chyba najlepsza okazja Ożarowianki w tym meczu.
16:38JanuszFutbolu
'33: Strzał z woleja w szesnastce napastnika gości! Kilka metrów od bramki, ale Naprzód Skórzec zaczyna coraz bardziej zagrażać drużynie KSO.