Zmiana wyniku 2:1 w meczu Wolania Wola Rzędzińska - Garbarnia Kraków
18:16RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Wisła II Kraków - Czarni Połaniec
18:15ziemniaczek
82 min bramka dodała skrzydeł gospodarzom ,goście cofnął i się do defensywy
18:13kamilq7tgb
nic w przyrodzie nie ginie ostatnio Tokarz nie strzelił sytuacji sam na sam ;) brawo :)
18:12ziemniaczek
72 min futbol jest niesprawiedliwy goście cisneli gospodarze strzelają bramkę na 2:0 z głębi pola super podanie doTokarza który wychodzi sam na sam i pokonuje bramkarza gosci
18:05ziemniaczek
72 minuta goście przeważają stwarzają coraz groźniejsze sytuacje a gospodarze tylko się bronią
17:55RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Podhale Nowy Targ - Cracovia II
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Podhale Nowy Targ - Cracovia II
17:55ziemniaczek
Kawula Mateusz nie Kamila Przepraszam za błąd
17:54ziemniaczek
61 min Kamila Mateusz w idealnej sytuacji w polu karnym strzela ale jego strzał świetnie broni bramkarz gospodarzy
17:52ziemniaczek
60 min goście cisną
17:47ziemniaczek
54 min bramkarz gości i pomocnik gospodarzy mieli sobie dużo do powiedzenia, pogodził ich sędzia pokazując po żółtku obu zawodnikom
17:44RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Beskid Andrychów - Spartakus Daleszyce
17:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Korona II Kielce - Wisła Sandomierz
17:40ziemniaczek
46 min Wołowski Mateusz próbował przewrotna zaskoczyć bramkarza gospodarzy ale Team pasuje piłkę na rzut różny.
17:28RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Wolania Wola Rzędzińska - Garbarnia Kraków
17:25ziemniaczek
Goście dochodzą do pola karnego i tracą piłkę (albo złe podanie albo interweniują obrońcy gospodarzy)
17:25RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Wolania Wola Rzędzińska - Garbarnia Kraków
17:23ziemniaczek
Gospodarze jakby chcieli bronić juz tego 1:0 i nie chcą stwarzać sytuacji.Goscie o
17:22ziemniaczek
Po 45 min 1:0 dla gospodarzy mecz z kategori "dupy nie urywa" ;) god
17:21kamilq7tgb
Jak Gra Poprad ? :)
17:21RegioWyniki
17:10ziemniaczek
34 min tempo meczu siadło gra przeniosła się w środkową cześć boiska.
16:57ziemniaczek
20 minuta Poprad po strzelaniu bramki się cofnął i do głosu dochodzą goście.
16:47ziemniaczek
9 min ależ mogła być odpowiedz gości wyszli z kontra 3 na 2 i z ok 9 m strzelał zawodnik z nr 3 Pamietasu Jakub
16:45ziemniaczek
1:0 Janur Wojciech dostaje podanie w polu karnym zupełnie bez opieki i strzela płasko po ziemi w prawy róg bramki i gospodarze na prowadzeniu.
16:43ziemniaczek
Pierwsze minuty lekka przewaga gospodarzy (wiecej przy piłce) goście ograniczają się do kontrowania
16:35ziemniaczek
Przed meczem minuta ciszy dla zmarłej mamy pana Prezesa MKS POPRAD MUSZYNA Stanisława Sułkowski ego