punkty: 249
Stadion GKS
Strzegowo, Sportowa 11
Odsłon: 556
Sędziowie: Falencki Marcin (sędzia główny), Weselak Jakub (sędzia asystent 1), Komorowski Kamil (sędzia asystent 2)

19:49Ben1986
Tutaj nie widać nawet pół tej drużyny która grała na tym samym boisku z szydlowem 3 tygodnie temu
19:48Ben1986
Gramy po prostu dziś słabo. Wyglada to okropnie, gdzie jest ta drużyna z meczu z Szydlowem, gdzie wygrywaliśmy z viceliderem 3:0 i mogliśmy wygrać nawet 10 i nikt by nie miał żadnego ALe
19:46Ben1986
Barański wszedł dostał kartkę i tak wyglądał jego mecz
Kogut dziś bezbłędnie, dwie bramki bez szans na obronę, resztę złapał bądź wypiastkowal
19:45Ben1986
Chojna w pierwszej połowie mógł po świetnej akcje się lepiej zachować i wyłożyć piłkę do pustej ale tego nie zrobił
19:44Ben1986
Kamil dziś stara się jak może ale ewidentnie nie dogaduje się dziś z Maćkiem
Szwagier widać ze potrzebuje Woja do siebie, gra niepewnie
19:43Ben1986
Daniel dziś trochę jak Kristof Stojanow, miał tylko pare zrywów, kilka fajnych strzałów które były zablokowane
19:42Ben1986
Dziś ciężko jest kogokolwiek pochwalić, ale jeśli ktoś zaliczył najmniej strat przy czym najwiecej celnych i przyspieszających grę podań to Michał
19:41Ben1986
Maciek jest ustawiony na długim słupku, potrzebuje 4 kontaktów żeby opanować piłkę, po czym wygonił się pod sama linie boczna, akcja straciła na tempie i mógł tylko wrzucić na obrońców Wasewa
19:40Ben1986
Nie jestem w stanie wytłumaczyć zachwiania Maćka wareckiego pod bramka Wasewa, piłka spada mu po wrzutce na nogę
Jego przyjęcie to odpowiedni komentarz do naszej dzisiejszej gry
Szybki wyrzut koguta do Daniela daniel w środku niepilnowany nie potrafi opanować piłki :(
19:26Ben1986
Ależ my słabo gramy o matko bosko
19:18Ben1986
100% sytuacja GKSu, Chojna strzela ze znakomitej pozycji ze środka pola karnego i bramkarz fantastyczna parada
19:13Ben1986
Kryci
Wszyscy kryjemy, ale w momencie kopnięcia piłki wszyscy zawodnicy wasewa są już czyści/nie kręci
19:12Ben1986
My tracimy mnóstwo bramek po rzutach różnych, zwróciłem uwagę na krycie jakie zakładają zawodnicy GKSU
Wasewo tworzy ogromne zagrożenie z rzutów różnych. Mam wrażenie ze GKS po prostu nie potrafi kryć
19:10Ben1986
Dobrze weszliśmy w mecz chcemy od początku strzelić bramkę, wasewo nie widać chce przerwać nasza dobra grę, zawodnik wasewa leży daleko od pomocy medycznej i przerywamy grę na pare minjt
19:04Ben1986
Mecz ogólnie bez historii, ale mam nadzieje ze to w drugiej połowie się zmieni. ZACZYNAMY!
Jedna i druga drużyna gra przeciętnie, GKS na prwno poniżej swoich możliwości
19:03Ben1986
GKS w pierwszej połowie stworzył bardzo mało sytuacji bramkowych. Wąsewo oddało jeden strzał, który zamienił sie w gola
19:02Ben1986
Dobra panowie cytując klasyka: „oni są do pierdolniecia”
18:51RegioWyniki