punkty: 1547
stadion - brak danych
Odsłon: 353

17:54SiatkoPL
Średnio wyglada ta gra, ale w przeciwieństwie do ostatnich meczów dziś wyszło im na dobre.
17:51SiatkoPL
Koniec, dla Piwoszy powinien być najważniejszy wynik, który daje 3 pkt, ale po 1 połowie powinno być znacznie lepiej, powinno być na spokojnie z 4-0 i po meczu, a wyszły męczarnie i ledwo 2-1.
17:47SiatkoPL
'90 : 2 min doliczone. Dogranie z rzutu wolnego i najstarszy gracz Jedności z główki zupełnie zgubił obrońców i z niczego mamy 2-1. Pierwsza ich akcja w 2 polowie
17:46SiatkoPL
'90 : No i mogą sovie nieprzyjemności zrobić rezerwowi Oksu
'90 : Fatalny mecz oglądamy w drugiej polowie. Zero groźnych akcji z obu stron.
17:42SiatkoPL
'87: Mało czasu zostało dla Okocimskiego by strzelić gola numer 100 w tym sezonie
17:03SiatkoPL
'49: gramy
16:51SiatkoPL
PRZERWA. Do przerwy pelna kontrola Okocimskiego, ale jednak świetnie spisuje się bramkarza. I wynik 2-0 to jeszcze otwarta piłka
16:49RegioWyniki
16:41SiatkoPL
'38: Pełna kontrola meczu przez gospodarzy, powinno być już z 6-0, ale dobry mecz bramkarzam
'36: Imponujący wystep zawodnika z numerem 10. Zdecydowanie najlepszy i najdynamiczniejszy, super się to oglada
16:28SiatkoPL
'23: Piękna akcja, niezwykle świetnego technicznie zawodnika z numerem 10, biegł bokiem, wbiegł ze skrzydła. Minął z 4 obrońców i uderzył obok bramkarza. Piękna akcja, Piękna bramka.
16:14SiatkoPL
'9: Było groźnie pod bramka Piwoszy, dogranie ze skrzydła, zupełnie pozostawiony napastnik Jedności samemu sobie, ten uderzył jednak słabo i Martyka zdołał to wyjąć
16:09SiatkoPL
'5: Ależ bramka. Parę rzutów różnych z rzędu. Okocimski dzisiaj testuje głębokie centry. I poszła dzisiaj tak głęboka centra, że przelobowala bramkarza i wpadła do siatki. Gol bezpośrednio z rogu
16:07Fan1990
Ta reszta zawodników jest rezerwowa ale schodzą a dwójkę plus Ci zawodnicy co doszli więc kadra jest mocna, muszą tylko grać.
16:06SiatkoPL
'2: centra z Kornera, groźny strzał z główki, bramkarz Paleśnicy już musiał interweniować. Świetna obrona bramkarza.
16:05SiatkoPL
'1: To Wiadomo. W Lidze Okręgowej pierwsze wyzwanie, pierwsze porażki z lepszymi zespołami, a nie po pechu
16:02SiatkoPL
Początkowy owszem, ale coraz więcej 15 latków w składzie. Kurek i reszta najlepszych graczy staje się rezerwistami u Sępka. Klimczyk ma wyzwanie.
16:00Fan1990
Z całym szacunkiem, ale przegrywać trzy mecze w A klasie to trochę wstyd, ten skład powinien spokojnie grać w środku tabeli ligi okręgowej.
15:40SiatkoPL
Dzisiaj rywalem gospodarzy, jest typowy klub ze środka tabeli. Trochę przegrywają, trochę wygrywają. Są przeciętni, mimo tego, że jeszcze 2 lata temu bili się o awans. Głośno mówi się, że Jedność Paleśnica chce opuścić region Brzeski, jednak póki co zero konkretów, a po tym, trochę kontrowersyjnym meczu z Olimpią Kąty, gdzie drużyna z Kąt otrzymała bodajże trzy rzuty karne w ich mediach jest cisza. Dlatego póki co, to wydają się słowa rzucone na wiatr, plus, co by nie mówić, A Klasa Brzeska wydaje się nieco łatwiejsza od tej Tarnowskiej, gdzie jest jednak chyba trochę wyższy poziom.
15:34SiatkoPL
O tej samej godzinie będzie się toczył mecz wicelidera z Tymonem Tymowa.
Obydwie ekipy (Uszew i Okocimski) wykorzystały już margines błędu. Drużyna z Uszwi przegrała i zremisowała, a Okocimski też powinien przegrać i zremisować, jednak w ostatnim meczu w 94 minucie stracili bramkę na rzecz punktu i mają dwie porażki z rzędu.
15:33SiatkoPL
Rezerwy Okocimskiego wraz z coraz dłuższym trwaniem sezonu muszą czerpać z coraz młodszych zawodników, gdyż trener Sępek musi pomału korzystać z czołowych graczy rezerw. To widać, że jeszcze może nieco brakować zgrania. Gdyby nie to, że LKS Uszew również złapał zadyszkę, mogliby z teoretycznie pewnego tryumfu A klasy spaść na drugie miejsce, które o ile mi wiadomo, nie daje nic.