punkty: 948
Stadion Gminny
Lipce Reymontowskie, Wiatraczna 14
Odsłon: 1718
Sędziowie: Kujawski Mikołaj (sędzia główny), Jankowski Przemysław (sędzia asystent 1), Pionko Marcin (sędzia asystent 2)

13:13Hubo-1981
'52: No i odpowiedź GKSu. Dośrodkowanie Napolova wykorzystuje Przemysław Zdybowicz strzałem z około 13 metrów
13:09Hubo-1981
'48: Kapitalny początek 2 połowy w wykonaniu gospodarzy. Błąd Jarosława Trzebońskiego wykorzystuje Cezary Dominiak i w sytuacji sam na sam strzela bramkę
12:52Hubo-1981
Prostopadłe podanie Zdybowicza do wychadzącego sam na sam Wrońskiego i mamy 0:5 do przerwy w Lipcach Rejmontowskich
12:51RegioWyniki
12:44Hubo-1981
'39: Kapitalne dogranie z prawej strony Ochockiego do nabiegającago w pole karne Golńskiego , który pewnym uderzeniem z 15 metrów zdobywa 4 bramkę dla GKSu
12:32Hubo-1981
Otczenaszenko fauluje przed polem karnym wychodzącego na czystą pozycję Dominiaka i czerwona kartka
12:23Hubo-1981
'19: Grupa około 30 kibiców GKSu dotarła właśnie na stadion w Lipcach Rejmontowskich
12:18Hubo-1981
'13: 0:1 - Akcja prawą stroną Napolova. płaskie dośrodkowanie w pole karne do Wrońskiego , a po jego uderzeniu piłka po rykoszecie wpada go bramki

Komentowanie zostało zablokowane przez prowadzącego.