Gminny Stadion Sportowy
Zabierzów, Sportowa 2
Odsłon: 1019

18:50SiatkoPL
0-5 to wynik myślę, że oddający przebieg meczu. Druga połowa, to Spójnia praktycznie nie była przy piłce. Nie mogło to się inaczej zakończyć, choć brawa, za waleczną pierwszą połowę
Koniec, 0-5. Była szansa na 1-5, bo sędzia powinien gwizdnąć karnego dla Spójni w ostatniej akcji, ale jednak zakończył mecz.
18:37SiatkoPL
dobił do bramki Szewczyk*
'78: Guzik w poprzeczkę z paru metrów, piłkę jednak do pustej bramki po lekkich problemach dobił do bramki
18:22SiatkoPL
nie wyczuł tego Siuzdak
Pewnie Bąk w końcu z bramką
18:21SiatkoPL
'62: zupełnie pękła Spójnia. Szewczyk sfaulowany mocno w polu karnym i jest karny
18:19SiatkoPL
'61: Dogranie do Twarowskiego ten zupełnie zgubił linię obrońców i dosłownie prawie wszedł do bramki z piłką, strzał z może 5m i Twarowski zamyka mecz
18:05SiatkoPL
'47: gramy
17:50SiatkoPL
i też mocno kondycja ma wpływ na widok tego meczu, jednak. Nie można jeszcze niczego zabrać Spójni, owszem będzie ciężko, ale nie ma rzeczy nie możliwych.
Przerwa, do przerwy 0-2. Trzeba przyznać, że ciężko będzie wrócić do tego meczu Spójni, ale warto docenić ich za świetne 45 minut walki. Wieczysta zagrała zupełnie bez błysku, jednak same czysto piłkarskie umiejętności (nie ujmując niczego oczywiście walecznym graczom z Osieka) przerastają rywali
17:49RegioWyniki
17:48SiatkoPL
A teraz szybki psztyczek w nos. Linca dostał piłkę na 20m a ten perfekcyjnie, nie mocno, a technicznie pod poprzeczkę i bramkarz nie miał szans, 0-2 i to już się robi ciężkie.
17:47SiatkoPL
jak widać, Spójnia może, 0-1, to nie jest poważny wynik.
'42: Fatalna strata Piotra Bujaka, Adrian Żmuda przejął piłkę, ten zagrał do Przemysława Żmudy ten uderzył, ale jednak, strzał zablokowany, a kolejne przejęcie piłki przez Spójnie zakończyło się dotknięciem piłki ręka
17:43SiatkoPL
'40: już spóźniają się w obronie gracze Spójni, aż szok, że dopiero 0-1
17:41SiatkoPL
'37: Siuzdak najpierw zbił piłkę w bok, a potem, dosłownie dwie sekundy później przyjął mocny strzał z bliska od Pawła Koncewicza Żyłki, jednak i tym razem bramkarz Spójni wyszedł z tarczą
17:30SiatkoPL
'27: mogło być już 2-0 znów Twarowski tym razem jednak z dalszej odległości, ale Siuzdak pewnie zbił na korner
17:29SiatkoPL
26 i ani jeden więcej - Dogranie z rzutu rożnego i Twarowski z główki na 0-1
17:26SiatkoPL
'22: Bąk dostał znowu podanie na parę metrów i teraz nie wiem co zrobił, uderzył po ziemi, dzięki czemu Siuzdak wybił te piłkę nogą.
17:24SiatkoPL
'21: Pałaszewski z 20m, ten jednak obok bramki.
'20: Linca do Bąka i ten miał sam na sam z bramkarzem na kilku metrach i znowu zmarnował, tym razem pomogło boisko, bo nierówności na tym boisku popchały piłkę za słupek
17:23SiatkoPL
'19: Fantastyczne podanie do Żmudy, tam jednak był lekko naciskany przez obrońce Wieczystej, Żmuda już prawie wychodził na sam na sam, ale ostatecznie nie udało się nawet dojść do strzału
17:22SiatkoPL
'18: Bąk dostał piłkę na 5m i zmarnował to
17:17SiatkoPL
'13: trzeba pochwalić Spójnię za to, że nie grają futbolu w 8 w obronie albo 9 i ratuj się kto może, tylko w miarę grają otwarte karty, maks 5 w defensywie
17:12SiatkoPL
'9: ależ teraz ostrzał na bramkę "nominalnych" gości
17:11SiatkoPL
'8: Hebel bomba z 30m, ale poprzeczka ratuje Spójnie
17:09SiatkoPL
'5: Spójnia trochę taktyką jak w rugby - zdobywanie jardów.
17:06SiatkoPL
'2: Zastanawia mnie ta głupia zmiana zasad, że finał gra się w przypadku remisu po 90 minutach jeszcze 30 minut dogrywki, zamiast od razu karnych. Nie wiem czy dziś do tego dojdzie, ale na ogół to niekonsekwentne, bo albo gra się na karne po 90 minutach, albo na dogrywkę, musi być konsekwencja, a nie zmienianie zasad na jeden mecz
17:03SiatkoPL