Stadion GKS
Strzegowo, Sportowa 11
Widzowie: 100
Odsłon: 322
Sędziowie: Michalski Jacek (sędzia główny), Kalkowski Mateusz (sędzia asystent 1), Murawski Piotr (sędzia asystent 2)

18:41Gksstrzeg
'85: pograją wszyscy, Luban na boisku na ostatnie minuty
18:37Gksstrzeg
'81: najpierw poprzeczka po strzale Mietka a o dobitce Daniela najlepiej byłoby nie wspominać, kryminal
18:33Gksstrzeg
'78: jeszcze nie jego ale prowadzimy 2:0 Tadziu lobuje bramkarza w sytuacji sam na sam
'77: WSZEDŁ I OD RAZU GOL
18:32Gksstrzeg
'77: BEN NA BOISKU
18:28Gksstrzeg
'72: wszystko co dobrego i groźnego ze strony Konopek dzieje się po naszych błędach, przed chwila Szwagier zbyt krótko podaje głowa do Pacuszki i niecelnie lobuje napastnik
18:24Gksstrzeg
'68: tym zagraniem zakończył swoj udział w spotkaniu wchodzi za niego Kędzierski. Ben dalej w rozgrzewce
'67: ale Mateusz Barański mógł strzelić swoją bramkę życia, okiwał jednego zawodnika Konopek ściął do środka i uderzył prostym podbiciem niestety prosto w poprzeczkę, piłka odbiła się jeszcze od murawy ale przed linia
18:22Gksstrzeg
'67: miałem napisać ze gramy w drugiej połowie tragicznie
18:15Gksstrzeg
'60: a na boisku od początku drugiej połowy nie dzieje się kompetnie nic
Na ławce oprócz niego Kędzierski i Lubanski
Ben na rozgrzewce, dzisiaj zapewne zadebiutuje :)
18:12Gksstrzeg
mała poprawka bramka jednak Tadka :)
17:49RegioWyniki
17:47Gksstrzeg
'43: GOOOOL 1:0 standardowa bramka Michał z głowy z rzutu roznego
17:42Gksstrzeg
Nie zagrażają, zupełnie bezbarwne spotkanie w ich wykonaniu, my za to powinnismy w tej połowie strzelić co najmniej jedna bramkę
17:41Gksstrzeg
'38: póki co Konopki wcale nam
17:40Gksstrzeg
'38: fajny strzał Czarka z ponad 25 metrów lewa noga, bramkarz zbija na rzut rozny
17:33Gksstrzeg
'30: widać dzisiaj zdecydowanie kto jest wyzej w tabeli. Znów atakujemy bramkę Konopianki. Najpierw zablokowany strzał Baranskiego, potem strzał z 35 metra Kociedy pluje bramkarz i następnie kolejna wrzutka Maćka na Tadka a ten z woleja w środek bramki
17:29Gksstrzeg
Przerwa na wodę poprzedzona świetna akcja GKSu, Maciek rozgrywa dobre spotkanie na lewym skrzydle, fajna wrzutka na nos Tadka a ten minimalnie nad poprzeczka
17:28Gksstrzeg
'25: dwa błędy Dominika w bramce, najpierw zabawa w polu karnym a później mija się z piłka po dośrodkowaniu z roznego
17:27Gksstrzeg
'24: wszystko co dobre ze strony GKSu to zagrania Daniela, przed chwila groźny strzał z 20 metrów trafia w słupek za bramka
17:19Gksstrzeg
'15: minuta po minucie stwarzamy zagrożenie, tym razem wrzutka z roznego i kocioł na 5 metrze piłka zatańczyła między zawodnikami ale żaden z zawodników nie trafił w nią czysto
17:17Gksstrzeg
'14: dobra akcja Maćka na lewym skrzydle dogranie na 15 metr do baranskiego a on w salatere
'13: pierwsza 100% sytuacja GKSu, wrzutka Daniela z wolnego piłka mija wszystkich łącznie z bramkarzem i obrońcami konopek
17:12Gksstrzeg
Dzisiaj mecz o pietruszkę co widać na boisku obie drużyny grają powoli na stojąco
15:52Ben1986
Dziekuje wszystkim za czytanie moich wypocin przez ostatnie sezony. Do zobaczenia na boisku! Ja już mam nadzieje na stałe w innej roli ;)))