Odsłon: 289

12:46ukleja
KONIEC WIDZEW 4 STAL 2
12:46ukleja
'90: Bardzo ładna akcja Widzewa! Silva zagrał do Nunesa, ten wypuścił Alvareza, a Hiszpan wyszedł na dobrą pozycję. Nie strzelał jednak, tylko wypatrzył Klimka, który strzelił na 4:2.
12:43RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:3 w meczu Lech Poznań - FC Slovan Liberec
12:42ukleja
'86: Stal szuka wyrównującego trafienia.
12:38ukleja
3-2 DLA WIDZEW
12:38ukleja
'82: Silva zagrał górne podanie do Nunesa, ten podał po ziemi do Pawłowskiego, który wykończył akcję!
12:33ukleja
'78: Z indywidualną akcją wyszedł Pena, dograł wzdłuż linii bramkowej, ale jeden z jego kolegów nie zdołał trafić do siatki. Mogło być 3:2 dla Stali.
12:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Lech Poznań - FC Slovan Liberec
12:21ukleja
'65: Ponad 70 kibiców ogląda dzisiejszy mecz.
12:20ukleja
od 60 min: Góra, Danielewicz, Poczobut i Prokić opuszczają boisko. W ich miejsce Paśko, Szczypek, Łysiak i zawodnik testowany.
12:20ukleja
'63: Na drugą połowę weszli Jesus Diaz, Cesar Pena, Manolo, Marcin Kaczor, Kuba Lorek, Jakub Raciniewski, Krystian Wrona. Zeszli Bieszczad, Warczak, Kłos, Sadłocha, Wachowiak i Oleksy od 46 min oraz
12:16ukleja
'60: Stal do drugiej połowy przystąpiła z siedmioma zmianami w składzie, teraz szykują się kolejne cztery.
12:13RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Lech Poznań - FC Slovan Liberec
12:05ukleja
'50: Alvarez znakomitym prostopadłym podaniem wypuścił Terpiłowskiego, ten wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza!
11:48RegioWyniki
11:47ukleja
SADŁOCHA I 2-1 DLA STALI !!!
11:47ukleja
'45: Dośrodkowanie z prawej strony boiska, na piłkę nabiegali Kłos i Sadłocha, trącił ją ten drugi i pokonał Ravasa.
11:45ukleja
Klimek dośrodkowywał, a Góra zablokował strzał ręką.
11:45ukleja
'42: Obie bramki z karnych: Rzut karny dla Stali. Faul Stępińskiego na Kłosie oraz Klimek dośrodkowywał, a Góra zablokował strzał ręką.
11:43ukleja
'41: 1-1 POCZOBUT
11:42ukleja
'40: GOL , PAWŁOWSKI 1-0 DLA WIDZEW
11:36ukleja
'33: wolny z 17 metrów dla Stali:Uderzał Danielewicz, stojący w murze Silva zablokował. Rzut rożny.
11:36RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Lech Poznań - FC Slovan Liberec
11:28ukleja
'25: Od kilku minut przeważa Stal.
11:14ukleja
'12: Widzewiacy próbują konstruować akcję, ale Stal im przeszkadza.
11:13ukleja
'11: Stępiński zagrał ręką, rzut wolny dla Stali na 25. metrze, będzie okazja do dośrodkowania.
11:02ukleja
Mamy drobne opóźnienie, czekamy na sędziów, którzy założyli żółto-czarne stroje i teraz muszą się przebrać, bo w takich samych barwach zagra Widzew.
11:01ukleja
10Skład Stali na dzisiejszy mecz: Gerard Bieszczad - Paweł Oleksy, Krystian Wachowiak, Łukasz Góra, Patryk Warczak, Bartłomiej Poczobut, Krzysztof Danielewicz, Andreja Prokić, Kacper Sadłocha, Kacper Piątek, Wiktor Kłos.