relacje: 1699
punkty: 5242
Odsłon: 1970

13:40admin
Koniec meczu. Całkiem niezły występ Orląt. Dopóki graliśmy w miarę optymalnym składem i dopóki starczyło sił Radomiak niewiele mógł zdziałać. Szkoda niewykorzystanej stuprocentowej sytuacji na 0-1. Tak czy inaczej fajnie było zmierzyć się z bardzo silnym przeciwnikiem. Dziękujemy rywalom za zaproszenie.
13:30admin
Dużo zmian w Radomiaku. Spadła jakość gry.
13:26Xoxo
Jak sytuacja ?
13:21admin
'70: Niepilnowany Cele strzałem zza pola karnego podwyższył wynik na 2-0. Zabrakło doskoku w środku pola.
13:18admin
Gwoli uzupełnienia, "faulowanym" Semedo, faulującym Piotrek Zmorzyński.
13:14admin
'62: Bramka po bardzo wątpliwym rzucie karnym. Sędzia ewidentnie pomógł gospodarzom. Takie opinie można usłyszeć nawet wśród kibiców Radomiaka obserwujących to spotkanie.
13:10~Magnus
Można spodziewać się jakichś oficjalek po dzisiejszym sparingu?
13:08admin
'56: Wciąż mamy do czynienia z ogromną przewagą Radomiaka. Orlęta poza sytuacją sprzed chwili mają duże problemy z wyjściem poza własną połowę. Plusem natomiast bardzo dobra organizacja w defensywie przez co grający w bardzo silnym zestawieniu Radomiak wciąż nie potrafi zagrozić bramce radzynian.
13:06admin
'55: Doskonała okazja Orląt, z kontrą wyszedł Janek Bożym ale będąc praktycznie sam na sam z bramkarzem odegrał piłkę na pamięć, w miejsce gdzie nie było żadnego kolegi z zespołu. Szkoda.
13:04bezett
Janek trenuje z pierwszym zespołem, Dominik z rezerwami
12:58~fred
swietna wiadomosc admin//trenuja z zespolem?
12:57admin
Janek Bożym i Dominik Rycaj, powinni być do dyspozycji trenera Popławskiego w tej rundzie.
12:57admin
Poza tym wystąpi jeszcze dwóch zawodników testowanych i Janek Bożym.
12:56admin
W bramce pojawi się Igor Belka, który zastąpi Igora Bartnika. W środku pola zawodnika testowanego zastąpi Borys Piotrowski. Patryk Malec zagra w miejsce Igora Szczygła.
12:35admin
'34: Obraz gry bez zmian. Radomiak stara się atakować, ale Orlęta dość dobrze rozbijają akcje gospodarzy. Wciąż brak okazji bramkowych.
12:34~121211
Są jacyś kibice
12:31~stomilowiec
wiadomo co z pawluczukiem z ostrody?
12:29admin
Składu Radomiaka niestety nie znam. Nie wiem też czy gospodarze życzą sobie aby go podawać. Postaram się w przerwie podpytać.
12:29~Magnus
Gramy jeszcze jakieś sparingi przed ligą?
12:28~121211
Jaki jest skąd Radomiaka
12:27Xoxo
Jak sytuacja?
12:26admin
@Magnus - Malec prawdopodobnie tak, Pęcak raczej na ten moment nie.
12:23~Magnus
Pęcak i Malec zostają?
12:20admin
'20: Zarysowała się przewaga Radomiaka. Póki co jednak brak sytuacji bramkowych. Orlęta czujnie w obronie.
12:20Xoxo
Witam jak tam aktualna sytuacja na boisku ? Dzieje się coś konkretnego ?
12:18Hultay
W miarę możliwości pomogę wam od czasu do czasu :) Trzymajcie się Orlęta i powodzenia w lidze