Stadion Popradzki
Muszyna, Słoneczna 1
Widzowie: ?
Odsłon: 653
Sędziowie: Bołoz Daniel (sędzia główny), Stepek Bartłomiej (sędzia asystent 1), Wiśniowski Szymon (sędzia asystent 2)

18:30~lks
W 66min. Unia przegrywa 2:3
18:21~lks
Niwa - Watra 0:1 do przerwy
18:16ziemniaczek
'52: 1-2 Potężne zamieszanie w polu karnym najprzytomniej zachował sie Oleksii Zaika i strzałem po ziemi umieszcza piłke w siatce
18:12ziemniaczek
'49: 1-1 Piękne uderzenie z rzutu wolnego z okolic 17 m
18:06~lks
W Bochni 1;2 a w Niecieczy 0:0 do przerwy
17:53ziemniaczek
PRZERWA>>>Do przerwy 1-0 dla gospodarzy jednak przeważali goscie nasi piłkarze ograniczali sie do gry z kontry.Co przyniosło efekt w 17 minucie za sprawa Szczepańskiego
17:22ziemniaczek
'17: Poprad wychodzi na prowadzenie piękne podanie z głębi pola od Mrówki i na czystą pozycje wychodzi Szczepański strzałem po ziemi umieszcza piłkę w siatce 1-0 !!
16:40ziemniaczek
Dzisiaj cała kolejka jest środa pod znakiem piłki :)
16:38SiatkoPL
że chociaż w Piątek go nie dali, to trochę w szoku jestem.
16:37SiatkoPL
Dobry mecz się szykuje, przełamie się Poprad? A no i jedno pytanie, czemu grają w takim dziwnym terminie? Rozumiem jakby to był ten mecz co mają dokonczyć, ale to zwykły mecz
16:16ziemniaczek