1/4 finału Okręgowego Pucharu Polski region: Brzesko.
Sędziowie: brak danych

18:02SiatkoPL
Półfinału
Okocimski znów bardzo pewnie awansował do następnej rundy, już poldinalu
W 92 minucie Okocimski dobił rywali Zakareya dostał piłkę na głowę i dobił piłkę do pustej bramki
17:47RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:8 w meczu LKS Głębokie - Karpaty Klimkówka
17:38RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:7 w meczu LKS Głębokie - Karpaty Klimkówka
17:34SiatkoPL
'73: W końcu wykorzystana akcja. Cięciwa zgrał piłkę do Zakareyi a ten uderzył pod poprzezke i gol
17:12SiatkoPL
'52: Siudut super przejęcie. Zagrał do Cięciwy a ten rozrzucił do Zakareyi, ten wyszedl na sam na sam i wysoko nad bramką
16:51SiatkoPL
Do przerwy pelna kontrola przez Piwoszy, jednak, uważam że Okocimski mógłby już prowadzić z 3-0
16:50RegioWyniki
16:46SiatkoPL
'41: Kuliszewski wypuscil Zakareye na sam na sam ten zobaczył wbiegajacego Ogara, uderzył wydaje się na pusta bramkę ale zdążył wrócić obronca gospodarzy i wybił piłkę z Lini bramkowej
16:39SiatkoPL
'33: Wciąż kontrolują grę Piwosze. Teraz groźnie po roznym. Zakareya na krótko z Cięciwa ten dogral w pole karne na głowę Kaciczaka a ten uderzył i bramkarz z problemami zbil piłkę nad poprzeczkę
16:20SiatkoPL
'16: bramkarz nie miał szans. 1-0
'14: po 15 minutach niecałych duża dominacja zespołu z Brzeska. I wreszcie wpadło do bramki. Najpierw ze skrzydła Hebda rozegrał z Ogarem, ten dał w pole karne do Cięciwy a ten uderzył mocno w poprzeczkę, piłka wróciła do Kuliszewskiego a ten mocno z woleja przy słupku piłka wpadła nie miał szans brawo.mafz
16:05SiatkoPL
'2: graja
15:16SiatkoPL
Ciężkie warunki pogodowe, jednak póki co nie ma informacji o odwołaniu meczu.