Stadion LKS Strażak
Mokrzyska, Kościelna 1
Odsłon: 301

13:01SiatkoPL
Koniec meczu. Strażak kolejny raz tryumfuje nad Jadowniczanką. 2-1 i trzeba przyznać, że to zasłużone zwycięstwo, choć Jadowniczanka nie poddała się bez walki.
12:57SiatkoPL
'91: 4 minuty doliczone
12:56SiatkoPL
'90: Spory błąd teraz zawodnika Jadowniczanki, Cisoń wychodził na sam na sam, ale za bardzo sobie wypuścił piłkę i nie ma zamknięcia meczu.
12:55SiatkoPL
ale czasu mało, sędzia doliczy maks 3-4 minuty
'89: Naciska mocno Jadowniczanka w końcówce
12:41SiatkoPL
'75: Szybka kontra Jadowniczanki, dogranie na główkę z problemami jednak wyjął to bramkarz.
'74: Dogranie z wolnego piłka odbija się od głowy jednego piłkarza gospodarzy i trafia w stronę Marcina Ducha, a ten z woleja pięknie przy słupku i 2-1
12:40SiatkoPL
'74: GOOOOL!
12:37SiatkoPL
1-1
Żak z rzutu wolnego dograł w pole karne i Tomasz Mól 2 minuty po wejściu na boisko strącił piłkę z główki do siatki.
12:34SiatkoPL
'68: Goool dla Jadowniczanki!
12:33SiatkoPL
'67: Wchodzi grający trener Jadowniczanki.
12:31SiatkoPL
'65: Strażak wydaje się kontrolować mecz
12:24SiatkoPL
'57: prawie samemu strzelili sobie gola gracze z Jadownik, dogranie Grocholi w pole karne, Okas tak wybił piłkę, że bramkarz ledwo dał radę zbić to na korner
12:23SiatkoPL
'56: Fenomenalny strzał Jakuba Cisonia z ponad 25m, ale słupek
12:12SiatkoPL
gramy
11:59SiatkoPL
Do przerwy zasłużone 1-0 dla gospodarzy, choć Jadowniczanka może dzisiaj jeszcze ukąsić
11:59RegioWyniki
pierwszej połowy, przepraszam.
'55: Mamy wreszcie koniec drugiej połowy
11:58SiatkoPL
ale niestety dużo wskazuje, że to poważna kontuzja mimo wszystko.
'54: i Łukasz Hajduga opuszcza boisko
11:55SiatkoPL
'51: zawodników z Strażaka i Jadowniczanki
11:54SiatkoPL
'50: Poważny uraz
11:44SiatkoPL
'39: Sprytnie Tomasz Moneta, kiedy wydawało się, że musi uderzyć z tego wolnego z 18m zgrał do boku do Marka Handzlika, ten niepilnowany potężnie uderzył, piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki i bramka! 1-0 dla Strażaka
11:42SiatkoPL
'38: Ale gooooool!
11:41SiatkoPL