punkty: 223
Boisko piłkarskie
Jadwisin, Szkolna 46
Odsłon: 4612
Sędziowie: Wrochna Paweł (sędzia główny), Przedlacki Krystian (sędzia asystent 1), Boruciński Arkadiusz (sędzia asystent 2)

16:51Mateo468
'90 : 93 minuta Serock całą drużyną siedzi na Błoniance. Gotuję się pod bramką Barana
16:46Mateo468
'87: Powinno być 3:3. Młody rezerwowy napastnik gospodarzy w wybornej sytuacji huknął w poprzeczkę, a piłka odbiła się na linii bramkowej
16:44~Niunio94
Jaki czas?
16:35Mateo468
'75: Gospodarze z wielką wiarą próbują wyrównać. Co chwilę rożny lub niebezpieczne dośrodkowanie. Czy Błonianka dowiezie zwycięstwo przekonamy się już za 15 minut
16:28~Kibicc
Jak wyglada spotkanie w 2 połowie? Kto przeważa?
16:22Mateo468
'63: Goście w 10. Karol Szeliga kolejny raz pewnie z karnego
16:09Mateo468
'50: Karol Szeliga daje jeszcze trochę wiary swojej drużynie i wykorzystuję karnego
15:50RegioWyniki
15:50Mateo468
'45 : Obiała pada w polu karnym. Rzut karny na gola zamienia pewnym strzałem przy słupku Czapa
15:47~KSB
Skład Sokoła: Balcerzak-Tetkowski, Głowacki, Płatek, Szeliga, Czarnecki, Pierzchalski, Wasążnik, Grąbicki, Rosiński
15:44~KSB
Skład Błonianki: Baran-Zalewski, Zajączkowski, Radkewich,Włodarczyk, Władyka, Kostyk, Roguski, śmieciński, Czapa, Obiała
15:39~ZajebistaLocha
Uuu Stasiuk chyba nie będzie kunia walił pod prysznicem��
15:33Mateo468
'29: Włodarczyk urywa się lewą stroną i wykłada piłkę do pustej bramki. Patryk Obiała z drugim trafieniem
15:30~TylkoKSB
Jazda KSB!!!
15:19RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:4 w meczu Józefovia Józefów - KS CK Troszyn
15:14Mateo468
'12: Składna akcja Błonia. Dobra wrzutka wprost na głowę Obiały i mamy otwarcie wyniku
15:11Mateo468
'8: Za zagranie piłki ręką sędzia podyktował rzut karny. Niestety dla Błonia Obiała w bramkarza
15:06Mateo468