1/2 finału Okręgowego Pucharu Polski:, region: Brzesko. Pierwszy mecz między tymi zespołami w historii, o stawkę. MECZ O FINAŁ

19:06SiatkoPL
Zresztą podobnie jak w lidze. Gdzie Okocimski I jest liderem, a Okocimski II wiceliderem, bez straty punkta.
Koniec meczu. W bratobójczym pojedynku o finał regionalnego pucharu Okocimski Brzesko wygrywa z swoimi rezerwami. 2-0. Brawo dla rezerw za walkę, zresztą obydwie drużyny pokazały się z mocnej strony
19:02SiatkoPL
'90 : ostro w końcówce grają zawodnicy rezerw
18:54SiatkoPL
'83: piłka odbiła się od defensora nominalnych gospodarzy, do piłki podszedł Grochot, który wrocil po kontuzji i ten pięknie huknął z ponad 25m; prosto pod okienko. Nie miał szans bramkarz. 0-2, w finale już raczej zobaczymy OKS I
18:34RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:3 w meczu Talent Warszawa - Legia Warszawa (CLJ)
18:34SiatkoPL
'63: Wchodzi Siudut za Okasa
18:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Talent Warszawa - Legia Warszawa (CLJ)
18:27SiatkoPL
'56: świetnie skrzydłem ruszył mlody piłkarz rezerw, dogral na mniej więcej 8m koledze z nr. 20 a ten świetna okazję bardzo zmarnował i piłka pofrunela wysoko nad bramka
18:24RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Talent Warszawa - Legia Warszawa (CLJ)
18:16SiatkoPL
'46: gramy
18:07SiatkoPL
Do przerwy Okocimski I zasłużenie prowadzi, ale nie można zabrać "dwójce" że pokazują wysoki poziom, pytanie jak wyjdą kondycyjnie na 2 połowę
18:01SiatkoPL
Przerwa.
18:01RegioWyniki
18:00SiatkoPL
'44: Siadło trochę tempo, młodsi zawodnicy się już wybiegli, mniej siły, a OKS i kontroluje gre. Teraz okazja Cięciwy uderzył mocno z pierwszej minimalnie obok bramki
17:39SiatkoPL
'22: dogranie z rożnego Cięciwy, pilka przeszła obrońców, jeden z piłkarzy 5ligowca uderzył z takiego półwslizgu i piękna interwencja z lini bramkowej popisał się Jurkiewicz
17:33SiatkoPL
'17: Oglądamy świetne widowisko, bardzo szybko i ofensywnie z obu stron. Ładne rozegranie 1 drużyny Piwoszy, Kuliszewski uderza, Jurkiewicz zbija w bok i piłkę z głowy dobija Ogar
17:16SiatkoPL
'1: Okocimski I gra wyjściowym składem. Warte do zaznaczenia.
17:15SiatkoPL