punkty: 241
Stadion OSiR Bemowo
Warszawa, Obrońców Tobruku 11
Odsłon: 1398
Sędziowie: Sedzia główny: Szymon Cienki. Asystenci: Przemysław Siemiński, Grzegorz Karwat. Obserwator: Jarosław Chmiel

03:20psnews
Samobój z 85 minuty autorstwa Mariusza Basaja
19:52psnews2
koniec meczu... pozwolicie państwo żę tego nie skomenttujemy..... Unia w fazie ekstazy Korona żałoba....
19:00psnews2
Trwa przerwa na stadionie Osir Bemowo przy ul. Tobruku 11. Unia –Korona 0:0. Wyraźna przewaga piłkarzy z Uni ale wyjątkowo pudłują. Piotr Wrzeszcz, Przemysław Bosak, oraz Radosław Bryza najbardziej widoczni w tej połowie. Korona nie licząc dwóch sytuacji, jeden z karnego niewykorzystany oraz jeden strzał z dystansu Damiana Folwarskiego nic nie zagrozili. A nie… jeden z rzutu rożnego było niebezpiecznie ale bramkarz Alan Kiermasz ledwo wybronił .
18:51RegioWyniki
18:42psnews2
'36: unia warszawa kolejna nie wykorzystana sytuacja
'36: Bryzek Radosławe ale spudłowaL!!!!!!
18:30psnews2
'24: mogła pasc bramka rzuty wolnego
18:29psnews2
'23: gorąco pod bramką korony