Maciek89
relacje: 1
punkty: 3
Odsłon: 415
Sędziowie: Wąż Kacper (sędzia główny), Fido Paweł (sędzia asystent 1), Wałaszek Marcin (sędzia asystent 2)

17:56SiatkoPL
Super
17:55Maciek89
W zamieszaniu podbramkowym miejscowi strzelają kontaktowego gola. Chwilę później sędzia odgwizdał koniec spotkania. Kolejne 3 pkt dla Okocimskiego, który utrzymuje pozycję lidera
17:55SiatkoPL
No, szkoda, żę nie dwoma bramkami, ale 3 pkt jadą do Brzeska, najważniejsze, brawo panowie. Lider jest nasz.
17:50Maciek89
'90 : w odpowiedzi Sowa próbował zaskoczyć golkipera Zalesianki bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego, ale bramkarz miejscowych przeniósł piłkę nad poprzeczką
17:49SiatkoPL
Super, już raczej pewne 3 punkty. Okocimski z 8 meczem o punkty bez porażki z rzędu i będzie lider. Oby tak dalej.
17:49Maciek89
'90 : Zalesianka przesunęła swoich najwyższych graczy do przodu. Gospodarze liczą na kontaktowego gola
17:48Maciek89
'90 : sędzia dolicza 4 minuty
17:45Maciek89
'85: zostało około 5 minut do końca podstawowego czasu gry
17:45RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:1 w meczu Dunajec Nowy Sącz - Orzeł Dębno
'85: mogło być już 4:1. Po wrzuceniu piłki z autu przez Smulskiego, Mendel główkował z 5 metrów tuż obok słupka
17:34RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Dunajec Nowy Sącz - Orzeł Dębno
17:34Maciek89
'74: kolejny raz poprzeczka ratuje gospodarzy. Tym razem pechowcem okazał się debiutujący w zespole Okocimskiego Kacper Sowa
17:29SiatkoPL
Brawo, skuteczność przede wszystkim. Jak jest skuteczność, to nikt nie ma szans z OKS, bo w defensywie nie jest źle. Super, że Dominik wrócił po kontuzji, naprawdę utalentowany piłkarz.
17:26Maciek89
'65: kontra Okocimskiego. Piękne uderzenie Grochota po długim rogu, przy którym bramkarz nie miał nic do powiedzenia. 3:1 dla „Piwoszy”
17:20Maciek89
'60: Pierwsze 15 min drugiej połowy to przewaga Zalesianki. „Piwosze” grają zbyt nerwowo, często faulują. Nie ma nikogo, kto byłby w stanie uspokoić sytuację na boisku
17:17RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Dunajec Nowy Sącz - Orzeł Dębno
16:58Maciek89
„Piwosze” szybko podnieśli się po błyskawicznym ciosie jaki wyprowadziła Zalesianka. Przejęli kontrolę nad meczem i to oni prowadzą grę. Miejscowi z kolei bazują na stałych fragmentach gry.
16:51Maciek89
Do przerwy w Zalesiu prowadzi Okocimski 2:1. Strzelcami bramek Okas i Ogar z rzutu karnego
16:51RegioWyniki
16:48SiatkoPL
Brawo Ogi, jemu to ufam, może miał gorsze momenty, ale umie wykończyć z karnego. Powinien zostać stałym wykonawcą
16:47Maciek89
Pewnym wykonawcą jedenastki Jakub Ogar. 2:1 dla Okocimskiego!
16:47SiatkoPL
Trafił czy znowu zepsuł?
16:44Maciek89
Rzut karny dla Okocimskiego
16:43Maciek89
40 minuta, kolejna znakomita okazja dla Okocimskiego. Tym razem Cięciwa ostemplował poprzeczkę po strzale z 25 metrów
16:42SiatkoPL
Kto lepszy póki co?
16:40RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Dunajec Nowy Sącz - Orzeł Dębno
16:36Maciek89
Przed chwilą bardzo dobra okazja na drugą bramkę dla Okocimskiego, ale główka Cięciwy z 7 metra padła łupem bramkarza
16:25SiatkoPL
Potem admin to poprawi, prawdopodbonie
Wiem, wiem. Też miałem problemy na początku, w sumie to najważniejsze żeby wynik się zgadzał.
16:23Maciek89