Mecz rozegrany będzie na Boisku w Jędrzejewie.
stadion - brak danych
Odsłon: 186
Sędziowie: GŁ: JAKUB NALEŻYTY. AS1: BARTOSZ PIETRZCZKIEWICZ. AS3: KAMIL KUZIO

18:24Wielkopolskie
Po 90 minutach mamy remis 3-3. O tym kto awansuje dalej rozstrzygnąć rzuty karne.
18:17Wielkopolskie
86 minuta i bramką na 3:3 bramkę dla Wełny zdobył Adam Niedzielski
17:56Wielkopolskie
I mamy gola na 3:2 dla Lubuszanina strzelcem bramki został Marcin Urbański ⚽️3-2 dla Lubuszanina
17:46Wielkopolskie
56 minuta i mamy bramkę dla Lubuszanina strzelcem gola jest Paweł Wicher⚽️ napastnik Lubuszanina. Bardzo ładny strzał i mamy remis w tym meczu 2-2.
17:44Wielkopolskie
55 minuta meczu nadal znaczna przewaga Lubuszanina. Wiele sytuacji zmarnowanych ekipy z Trzcianki. Ekipa że Skoków bardzo rzadko gości na połowie Trzcianki.
17:34Wielkopolskie
Rozpoczynamy 2 połowę tego meczu rozpoczyna Lubuszanin Trzcianka⚽️
17:26Wielkopolskie
Przerwa: 1:2 prowadzi Wełna po bramkach Kadłubowicza i Ludowicza bramkę dla Lubuszanina zdobył Bąkowski Filip.
17:21Wielkopolskie
Bramka do szatni na 1:2 dla Wełny bramkę zdobył Robert Ludowicz pięknym strzałem zza pola karnego
17:20RegioWyniki
17:04Wielkopolskie
28 minuta meczu mamy wyrównanie strzelcem bramki dla Lubuszanina jest Filip Bąkowski
16:50Wielkopolskie
I mamy gola 14 minuta 0-1 kontratak Wełny i Gol strzelcem Kadłubowicz Paweł.
16:41Wielkopolskie
Po 10 minutach meczu nadal przewaga Lubuszanina i kolejne zmarnowane okazję do strzelenia bramki. Wełna sporadycznie podchodzi pod pole bramkowe Trzcianki.
16:39Wielkopolskie
Po 5 minutach znacząca przewaga Lubuszanina. 2 dobre sytuację zmarnowali kolejno Marcin Urbański i Krystian Feciuch. Wełna raz zagroziła bramce Lubuszanina po strzale z około 24m ale pewnie obronił br
14:40~Breznie