UWAGA!! MECZ ODBĘDZIE SIĘ NA BOISKU NR.2!!!
Stadion Hotel Rodan-Groklin
Grodzisk Wielkopolski, Sportowa 2
Widzowie: BOISKO BOCZNE: NR.2
Odsłon: 415
Sędziowie: Waskowski Michał (sędzia główny), Jankowski Damian (sędzia asystent 1), Stelmaszewski Tomasz (sędzia asystent 2)

16:37Wielkopolskie
Gool 1-1 bramką w ostatniej akcji meczu Dyskobolia doprowadza do remisu i mecz kończy się wynikiem 1-1
16:29Wielkopolskie
Sedzia doliczył 5 minut
90 minuta nadal 0-1 Trzcianka prowadzi
16:27Wielkopolskie
85 minuta 0- 1 dla Trzcianki
16:22Wielkopolskie
Strzelcem Urbański Marcin po asyście Walkowiak Łukasz ( grający trener)
16:21Wielkopolskie
81 minuta mamy gola dla Trzcianki!!
16:17Wielkopolskie
80 minuta 0-0 nadal groźne sytuacje stwarza sobię Grodzisk ale świetnie w bramce spisuje się Śliz. Lubuszanin sporadycznie atakuje na bramkę Grodziska
16:11Wielkopolskie
75 minuta 0-0 coraz groźniej się robi pod bramką Trzcianki
16:06Wielkopolskie
70 minuta nadal 0-0 duża przewaga gospodarzy
16:01Wielkopolskie
65 minuta 0-0
15:57Wielkopolskie
60 minuta kontuzja Filip Kotas w jego miejsce trener Łukasz Walkowiak!!! Który jest dziś wpisaną w protokoł meczowy jako grający trener
15:56Wielkopolskie
58 minuta dobra akcja dyskobolii ale świetnie na przed polu spisał się Arkadiusz Śliz
15:52Wielkopolskie
Bardzo dobrze dziś w bramce Lubuszanina spisuje się Arkadiusz Śliz
15:51Wielkopolskie
55 minuta 0-0 duża przewaga Dyskobolii w 2 połowie
15:37Wielkopolskie
Trzcianka dzielnie się broni.
15:28Wielkopolskie
Do przerwy mamy wynik 0-0. Mecz z lekką przewagą Dyskoboli.
15:27RegioWyniki
15:01Wielkopolskie
Po 25 minutach mamy wynik 0-0
14:39Wielkopolskie
Drużyna z Trzcianki dziś bardzo mocno osłabiona: brakuje: Łuczak, Wicher, Bąkowski, Wargin, Urban, Małecki
14:38Wielkopolskie
Mecz rozpocznie się z 10 minutowym opóźnieniem
14:13~LubuFans
Wicherek trzymaj sie !
LUUUUBUSZANIN TRZCIANKA !!!!!!!!!!
13:14Wielkopolskie
W dzisiejszym meczu w drużynie Lubuszanina nie zagra Paweł Wicher który zmaga się z kontuzją kolana po ostatnim meczu w Szamotułach. ( w tym roku Paweł Wicher już nie zagra )
08:49Wielkopolskie