stadion - brak danych
Widzowie: 40
Odsłon: 1124

18:58lukasz1292
Walczące o utrzymanie zawodniczki z Morawicy pokazały dużą determinację w swojej grze i pokonały wyżej notowane zawodniczki Starówki Nowy Sącz. Końcowy wynik : 1:2.
18:56lukasz1292
'91: Kolejne problemy mięśniowe zawodniczek obu drużyn, sędzia powinien doliczyć kilka minut do tej części
18:52lukasz1292
'87: Niecelny strzał Starówki. Pozostało niewiele czasu aby odmienić losy spotkania
18:50RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Tarnovia Tarnów (k) - Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
18:50lukasz1292
'85: Mamy zmianę - siły wyrównane
18:49lukasz1292
'84: Zawodniczka Moravii leży na boisku - kontuzja czy próba gry na czas?
18:48lukasz1292
'83: Kolejne ataki - Moravia chce postawić kropkę na i ..
18:47lukasz1292
'81: Goście wykorzystały grę przeciwników w osłabieniu.
18:45lukasz1292
'80: Ładna akcja Moravii zakończona strzałem po ziemi w lewy róg bramki Starówki. 1:2
18:42lukasz1292
'78: Będzie potrzebna zmiana - póki co Starówka gra w 10
'75: Pierwsze skurcze łapią zawodniczki z Morawicy, dodatkowo kontuzja w drużynie Starówki - potrzebna interwencja sztabu medycznego :)
18:39lukasz1292
'73: Zmiana miała miejsce w przerwie meczu, nie dostrzeżono nieśmiałej sygnalizacji ze strony sędziego :D
18:34lukasz1292
'68: Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Piękna, słoneczna pogoda w Nowym Sączu - zmęczenie zrozumiałe :)
18:31lukasz1292
'66: Jeden z niewielu ataków Starówki zakończony niecelnym strzałem.
18:28lukasz1292
'63: Groźne podanie na wolne pole, czujna Jurecka wychodzi do piłki i przerywa atak
18:26lukasz1292
'60: Kolejne ataki gości, Starówka musi się szybko obudzić jeżeli myśli o zwycięstwie.
18:23lukasz1292
'58: Bramka dla Moravii po błędzie bramkarki która źle obliczyła lot piłki, Zawodniczce gości pozostało dobić piłkę do pustej bramki
18:22lukasz1292
'56: Zdarzenie zawodniczek obu drużyn - na szczęście obyło się bez groźnego urazu
18:17lukasz1292
'51: Niemrawy początek drugiej części spotkania ze strony gospodarzy. Moravia dąży do remisu ciągle atakując
18:15lukasz1292
'49: Groźny strzał Moravii z 16 m - bramkarka broni na raty ale skutecznie
18:12lukasz1292
'47: Kolejna akcja Moravii ale minimalny spalony.
18:11lukasz1292
'46: Pierwsze sekundy i już próba strzału z dystansu gości
18:09lukasz1292
Sędziowie wychodzą na murawę, za chwilę początek drugiej połowy!
17:58lukasz1292
Pierwsza połowa dobiegła końca. Zapraszamy po przerwie! :)
17:56RegioWyniki
17:55lukasz1292
'44: Rzut rożny dla Moravii. Dośrodkowanie wybija zawodniczka Starówki.
17:47lukasz1292
'36: Co za okazja dla Moravii! Sytuacja sam na sam jednak słaby strzał i obrona Jureckiej
17:42lukasz1292
'33: Kolejne groźne ataki gości, czyżby lekka zadyszka dziewczyn z Sącza?
17:40lukasz1292
'30: Zawodniczka Moravi przewróciła się w polu karnym - sędzina pokazuje - "Grać dalej"
17:39lukasz1292
'29: Ależ groźna kontra zespołu z Morawicy! Na szczęście dla Starówki akcja zakończona niecelnym strzałem