Świętokrzyskie | Klasa A | Kielce I
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
-
?WWWWWRRWPWWWPWWWRWRWWW
-
?WWRWWWWWPWWWWWWWWWPPP
-
?PRWRRWWPWWWWPPRWWRWWW
-
?WWWPRWPWWWWRWWPWPPWPP
-
?WPRRPWPWWRWPRRWPWWWPW
-
?WPWRPPWPWWWWWRWPPPPWW
-
?WRWPWWWWWPRPPWPPRRWWPP
-
?RWPPWWPRPWPRPWRWPWWWR
-
?PPWWWRPWWPPRRPPWPWPRP
-
?PRRPRRPWRWPPPPPRPPWWWW
-
?RPPPWPPRWPPWRWRPWPPWP
-
?PPWPWPPPRPPPRPRWPWPPPR
-
?PPRPPPPPPPPPRRPWPPPPW
-
?PPRPPPWPPPWPPPPPRPPRP
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
70
50.72 %
70
50.72 %
Zwycięstwa gości
45
32.61 %
45
32.61 %
Remisy
23
16.67 %
23
16.67 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
349
średnia: 2.53
349
średnia: 2.53
Gości
244
średnia: 1.76
244
średnia: 1.76
Bramki stracone
Gospodarzy
247
średnia: 1.79
247
średnia: 1.79
Gości
337
średnia: 2.42
337
średnia: 2.42
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.17%
3 z 138
3 z 138
0.5
97.83%
135 z 138
135 z 138
12.32%
17 z 138
17 z 138
1.5
87.68%
121 z 138
121 z 138
21.01%
29 z 138
29 z 138
2.5
78.99%
109 z 138
109 z 138
42.03%
58 z 138
58 z 138
3.5
57.97%
80 z 138
80 z 138
57.25%
79 z 138
79 z 138
4.5
42.75%
59 z 138
59 z 138
72.46%
100 z 138
100 z 138
5.5
27.54%
38 z 138
38 z 138
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 12 | 8.7 % |
3:2 | 9 | 6.52 % |
3:0 | 9 | 6.52 % |
1:1 | 8 | 5.8 % |
0:1 | 8 | 5.8 % |
2:1 | 7 | 5.07 % |
2:2 | 6 | 4.35 % |
1:0 | 6 | 4.35 % |
4:0 | 6 | 4.35 % |
3:1 | 5 | 3.62 % |
5:1 | 4 | 2.9 % |
5:0 | 4 | 2.9 % |
0:0 | 3 | 2.17 % |
3:3 | 3 | 2.17 % |
2:4 | 3 | 2.17 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:2 | 3 | 2.17 % |
1:4 | 3 | 2.17 % |
0:6 | 3 | 2.17 % |
2:3 | 2 | 1.45 % |
0:2 | 2 | 1.45 % |
2:0 | 2 | 1.45 % |
1:3 | 2 | 1.45 % |
4:1 | 2 | 1.45 % |
2:5 | 2 | 1.45 % |
0:4 | 2 | 1.45 % |
6:2 | 2 | 1.45 % |
6:1 | 2 | 1.45 % |
4:4 | 1 | 0.72 % |
5:5 | 1 | 0.72 % |
6:6 | 1 | 0.72 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 1 | 0.72 % |
4:5 | 1 | 0.72 % |
0:3 | 1 | 0.72 % |
7:3 | 1 | 0.72 % |
0:5 | 1 | 0.72 % |
7:2 | 1 | 0.72 % |
6:0 | 1 | 0.72 % |
1:7 | 1 | 0.72 % |
2:8 | 1 | 0.72 % |
8:2 | 1 | 0.72 % |
0:7 | 1 | 0.72 % |
8:1 | 1 | 0.72 % |
8:0 | 1 | 0.72 % |
9:1 | 1 | 0.72 % |
9:0 | 1 | 0.72 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5143%Wygrana przynajmniej 1 bramką3227%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1311%Wygrana 3 bramkami i więcej2219%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
19 sie11:00MSS Klonówka Masłów22:AZS Politechnika Kielce
-
19 sie12:00Moravia II Morawica51:Victoria Mniów
-
19 sie13:00Eska Skarżysko-Kamienna13:Radiators Stąporków
-
20 sie11:00Zenit Chmielnik40:KS Smyków
-
20 sie12:00Skała Tumlin28:Lechia Strawczyn
-
20 sie15:00Zryw Łopuszno10:Sokół Rykoszyn
-
20 sie17:00Astra Piekoszów32:Polonia Białogon Kielce
-
26 sie13:00MSS Klonówka Masłów90:KS Smyków
-
27 sie11:00AZS Politechnika Kielce12:Radiators Stąporków
-
27 sie15:00Victoria Mniów24:Eska Skarżysko-Kamienna
-
27 sie15:00Lechia Strawczyn04:Astra Piekoszów
-
27 sie15:00Sokół Rykoszyn66:Skała Tumlin
-
27 sie15:00Zenit Chmielnik51:Zryw Łopuszno
-
27 sie17:00Polonia Białogon Kielce01:Moravia II Morawica
-
02 wrz16:00Eska Skarżysko-Kamienna02:Polonia Białogon Kielce
-
02 wrz16:30KS Smyków41:AZS Politechnika Kielce
-
03 wrz12:00Skała Tumlin04:Zenit Chmielnik
-
03 wrz13:00Zryw Łopuszno01:MSS Klonówka Masłów
-
03 wrz15:00Astra Piekoszów50:Sokół Rykoszyn
-
03 wrz15:00Moravia II Morawica14:Lechia Strawczyn
-
03 wrz15:00Radiators Stąporków10:Victoria Mniów
-
09 wrz16:00Polonia Białogon Kielce01:Radiators Stąporków
-
09 wrz16:30MSS Klonówka Masłów31:Skała Tumlin
-
09 wrz16:30KS Smyków50:Zryw Łopuszno
-
10 wrz11:00AZS Politechnika Kielce24:Victoria Mniów
-
10 wrz15:00Lechia Strawczyn40:Eska Skarżysko-Kamienna
-
10 wrz15:00Sokół Rykoszyn30:Moravia II Morawica
-
10 wrz17:00Zenit Chmielnik11:Astra Piekoszów
-
16 wrz16:00Moravia II Morawica14:Zenit Chmielnik
-
16 wrz16:00Eska Skarżysko-Kamienna61:Sokół Rykoszyn
-
17 wrz12:00Skała Tumlin11:KS Smyków
-
17 wrz15:00Zryw Łopuszno12:AZS Politechnika Kielce
-
17 wrz15:00Astra Piekoszów10:MSS Klonówka Masłów
-
17 wrz15:00Radiators Stąporków01:Lechia Strawczyn
-
17 wrz15:00Victoria Mniów21:Polonia Białogon Kielce
-
22 wrz19:45AZS Politechnika Kielce01:Polonia Białogon Kielce
-
23 wrz14:00MSS Klonówka Masłów81:Moravia II Morawica
-
24 wrz15:00Lechia Strawczyn23:Victoria Mniów
-
24 wrz15:00Sokół Rykoszyn20:Radiators Stąporków
-
24 wrz15:00Zenit Chmielnik40:Eska Skarżysko-Kamienna
-
24 wrz15:00Zryw Łopuszno42:Skała Tumlin
-
24 wrz16:30KS Smyków33:Astra Piekoszów
-
30 wrz15:00Eska Skarżysko-Kamienna11:MSS Klonówka Masłów
-
30 wrz15:00Polonia Białogon Kielce13:Lechia Strawczyn
-
01 paź15:00Skała Tumlin02:AZS Politechnika Kielce
-
01 paź15:00Astra Piekoszów91:Zryw Łopuszno
-
01 paź15:00Moravia II Morawica62:KS Smyków
-
01 paź15:00Radiators Stąporków11:Zenit Chmielnik
-
01 paź15:00Victoria Mniów30:Sokół Rykoszyn
-
08 paź11:00AZS Politechnika Kielce22:Lechia Strawczyn
-
08 paź11:00MSS Klonówka Masłów61:Radiators Stąporków
-
08 paź12:00Skała Tumlin05:Astra Piekoszów
-
08 paź15:00Sokół Rykoszyn25:Polonia Białogon Kielce
-
08 paź15:00Zenit Chmielnik24:Victoria Mniów
-
08 paź15:00Zryw Łopuszno11:Moravia II Morawica
-
08 paź16:00KS Smyków45:Eska Skarżysko-Kamienna
-
14 paź15:00Moravia II Morawica30:Skała Tumlin
-
14 paź15:00Eska Skarżysko-Kamienna11:Zryw Łopuszno
-
15 paź15:00Astra Piekoszów72:AZS Politechnika Kielce
-
15 paź15:00Radiators Stąporków12:KS Smyków
-
15 paź15:00Victoria Mniów32:MSS Klonówka Masłów
-
15 paź15:00Polonia Białogon Kielce21:Zenit Chmielnik
-
15 paź15:00Lechia Strawczyn00:Sokół Rykoszyn
-
21 paź14:30MSS Klonówka Masłów22:Polonia Białogon Kielce
-
22 paź11:00AZS Politechnika Kielce22:Sokół Rykoszyn
-
22 paź12:00Skała Tumlin06:Eska Skarżysko-Kamienna
-
22 paź14:00Zenit Chmielnik80:Lechia Strawczyn
-
22 paź14:00Astra Piekoszów12:Moravia II Morawica
-
22 paź16:00KS Smyków25:Victoria Mniów
-
19 lis12:00Zryw Łopuszno12:Radiators Stąporków
-
28 paź14:00Moravia II Morawica61:AZS Politechnika Kielce
-
28 paź14:00Eska Skarżysko-Kamienna01:Astra Piekoszów
-
29 paź13:00Radiators Stąporków01:Skała Tumlin
-
29 paź13:00Victoria Mniów30:Zryw Łopuszno
-
29 paź13:00Lechia Strawczyn30:MSS Klonówka Masłów
-
29 paź13:00Sokół Rykoszyn06:Zenit Chmielnik
-
29 paź13:30Polonia Białogon Kielce20:KS Smyków
-
04 lis14:00MSS Klonówka Masłów31:Sokół Rykoszyn
-
05 lis10:00KS Smyków33:Lechia Strawczyn
-
05 lis11:00AZS Politechnika Kielce12:Zenit Chmielnik
-
05 lis13:00Zryw Łopuszno12:Polonia Białogon Kielce
-
05 lis13:00Moravia II Morawica51:Eska Skarżysko-Kamienna
-
05 lis14:00Skała Tumlin13:Victoria Mniów
-
05 lis14:30Astra Piekoszów82:Radiators Stąporków
-
11 lis11:00Radiators Stąporków14:Moravia II Morawica
-
11 lis11:00Zenit Chmielnik73:MSS Klonówka Masłów
-
11 lis13:00Eska Skarżysko-Kamienna42:AZS Politechnika Kielce
-
11 lis13:00Lechia Strawczyn10:Zryw Łopuszno
-
11 lis13:00Sokół Rykoszyn51:KS Smyków
-
12 lis13:00Victoria Mniów12:Astra Piekoszów
-
12 lis13:00Polonia Białogon Kielce40:Skała Tumlin
-
23 mar15:00Sokół Rykoszyn32:Zryw Łopuszno
-
23 mar15:45KS Smyków10:Zenit Chmielnik
-
23 mar16:00Victoria Mniów50:Moravia II Morawica
-
24 mar11:00AZS Politechnika Kielce22:MSS Klonówka Masłów
-
24 mar15:00Lechia Strawczyn50:Skała Tumlin
-
24 mar15:00Polonia Białogon Kielce21:Astra Piekoszów
-
24 mar15:00Radiators Stąporków22:Eska Skarżysko-Kamienna
-
30 mar10:00Moravia II Morawica32:Polonia Białogon Kielce
-
30 mar11:00Radiators Stąporków30:AZS Politechnika Kielce
-
30 mar11:00Eska Skarżysko-Kamienna25:Victoria Mniów
-
30 mar11:00Astra Piekoszów31:Lechia Strawczyn
-
30 mar11:00Skała Tumlin43:Sokół Rykoszyn
-
30 mar11:00Zryw Łopuszno07:Zenit Chmielnik
-
30 mar11:00KS Smyków32:MSS Klonówka Masłów
-
06 kwi15:30Polonia Białogon Kielce21:Eska Skarżysko-Kamienna
-
06 kwi16:30MSS Klonówka Masłów31:Zryw Łopuszno
-
06 kwi17:00Victoria Mniów30:Radiators Stąporków
-
07 kwi11:00AZS Politechnika Kielce12:KS Smyków
-
07 kwi11:30Lechia Strawczyn32:Moravia II Morawica
-
07 kwi15:00Zenit Chmielnik62:Skała Tumlin
-
07 kwi15:00Sokół Rykoszyn11:Astra Piekoszów
-
13 kwi15:00Victoria Mniów60:AZS Politechnika Kielce
-
13 kwi16:00Eska Skarżysko-Kamienna20:Lechia Strawczyn
-
13 kwi16:00Moravia II Morawica03:Sokół Rykoszyn
-
14 kwi13:00Skała Tumlin12:MSS Klonówka Masłów
-
14 kwi15:00Radiators Stąporków00:Polonia Białogon Kielce
-
14 kwi15:00Astra Piekoszów11:Zenit Chmielnik
-
14 kwi15:00Zryw Łopuszno12:KS Smyków
-
20 kwi17:00MSS Klonówka Masłów17:Astra Piekoszów
-
21 kwi11:00AZS Politechnika Kielce30:Zryw Łopuszno
-
21 kwi15:00Zenit Chmielnik11:Moravia II Morawica
-
21 kwi15:00Sokół Rykoszyn42:Eska Skarżysko-Kamienna
-
21 kwi15:00Lechia Strawczyn44:Radiators Stąporków
-
21 kwi15:00Polonia Białogon Kielce23:Victoria Mniów
-
21 kwi17:00KS Smyków40:Skała Tumlin
-
26 kwi17:30Victoria Mniów55:Lechia Strawczyn
-
27 kwi16:00Eska Skarżysko-Kamienna14:Zenit Chmielnik
-
27 kwi16:00Moravia II Morawica21:MSS Klonówka Masłów
-
28 kwi13:00Skała Tumlin33:Zryw Łopuszno
-
28 kwi15:00Radiators Stąporków12:Sokół Rykoszyn
-
28 kwi15:00Astra Piekoszów32:KS Smyków
-
28 kwi17:00Polonia Białogon Kielce10:AZS Politechnika Kielce
-
01 maj11:00MSS Klonówka Masłów32:Eska Skarżysko-Kamienna
-
05 maj11:00AZS Politechnika Kielce41:Skała Tumlin
-
05 maj15:00Zryw Łopuszno02:Astra Piekoszów
-
05 maj15:00Zenit Chmielnik11:Radiators Stąporków
-
05 maj15:00Sokół Rykoszyn01:Victoria Mniów
-
05 maj15:00Lechia Strawczyn01:Polonia Białogon Kielce
-
05 maj17:00KS Smyków32:Moravia II Morawica
-
11 maj16:00Moravia II Morawica21:Zryw Łopuszno
-
11 maj17:00Radiators Stąporków00:MSS Klonówka Masłów
-
11 maj17:00Eska Skarżysko-Kamienna00:KS Smyków
-
11 maj17:30Victoria Mniów30:Zenit Chmielnik
-
12 maj15:00Lechia Strawczyn40:AZS Politechnika Kielce
-
12 maj15:00Polonia Białogon Kielce21:Sokół Rykoszyn
-
12 maj15:00Astra Piekoszów31:Skała Tumlin
-
18 maj17:30KS Smyków42:Radiators Stąporków
-
19 maj11:00AZS Politechnika Kielce06:Astra Piekoszów
-
19 maj15:00Skała Tumlin--:Moravia II Morawica
-
19 maj15:00Zryw Łopuszno--:Eska Skarżysko-Kamienna
-
19 maj15:00Zenit Chmielnik--:Polonia Białogon Kielce
-
19 maj15:00Sokół Rykoszyn--:Lechia Strawczyn
-
19 maj17:00MSS Klonówka Masłów--:Victoria Mniów
-
25 maj15:00Victoria Mniów--:KS Smyków
-
25 maj15:00Eska Skarżysko-Kamienna--:Skała Tumlin
-
26 maj11:00Moravia II Morawica--:Astra Piekoszów
-
26 maj15:00Sokół Rykoszyn--:AZS Politechnika Kielce
-
26 maj15:00Lechia Strawczyn--:Zenit Chmielnik
-
26 maj15:00Radiators Stąporków--:Zryw Łopuszno
-
26 maj17:00Polonia Białogon Kielce--:MSS Klonówka Masłów
-
30 maj15:00AZS Politechnika Kielce--:Moravia II Morawica
-
30 maj15:00Astra Piekoszów--:Eska Skarżysko-Kamienna
-
30 maj15:00Skała Tumlin--:Radiators Stąporków
-
30 maj15:00Zryw Łopuszno--:Victoria Mniów
-
30 maj15:00KS Smyków--:Polonia Białogon Kielce
-
30 maj15:00Zenit Chmielnik--:Sokół Rykoszyn
-
30 maj17:00MSS Klonówka Masłów--:Lechia Strawczyn
-
01 cze17:30Eska Skarżysko-Kamienna--:Moravia II Morawica
-
02 cze15:00Zenit Chmielnik--:AZS Politechnika Kielce
-
02 cze15:00Sokół Rykoszyn--:MSS Klonówka Masłów
-
02 cze15:00Lechia Strawczyn--:KS Smyków
-
02 cze15:00Polonia Białogon Kielce--:Zryw Łopuszno
-
02 cze15:00Victoria Mniów--:Skała Tumlin
-
02 cze15:00Radiators Stąporków--:Astra Piekoszów
-
09 cze15:00AZS Politechnika Kielce--:Eska Skarżysko-Kamienna
-
09 cze15:00Moravia II Morawica--:Radiators Stąporków
-
09 cze15:00Astra Piekoszów--:Victoria Mniów
-
09 cze15:00Skała Tumlin--:Polonia Białogon Kielce
-
09 cze15:00Zryw Łopuszno--:Lechia Strawczyn
-
09 cze15:00KS Smyków--:Sokół Rykoszyn
-
09 cze15:00MSS Klonówka Masłów--:Zenit Chmielnik