Świętokrzyskie | Klasa okręgowa | świętokrzyska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
88
45.13 %
88
45.13 %
Zwycięstwa gości
80
41.03 %
80
41.03 %
Remisy
27
13.85 %
27
13.85 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
358
średnia: 1.84
358
średnia: 1.84
Gości
325
średnia: 1.67
325
średnia: 1.67
Bramki stracone
Gospodarzy
325
średnia: 1.67
325
średnia: 1.67
Gości
358
średnia: 1.84
358
średnia: 1.84
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
5.13%
10 z 195
10 z 195
0.5
94.87%
185 z 195
185 z 195
17.95%
35 z 195
35 z 195
1.5
82.05%
160 z 195
160 z 195
29.23%
57 z 195
57 z 195
2.5
70.77%
138 z 195
138 z 195
50.77%
99 z 195
99 z 195
3.5
49.23%
96 z 195
96 z 195
70.77%
138 z 195
138 z 195
4.5
29.23%
57 z 195
57 z 195
83.08%
162 z 195
162 z 195
5.5
16.92%
33 z 195
33 z 195
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:1 | 18 | 9.23 % |
2:1 | 16 | 8.21 % |
1:3 | 14 | 7.18 % |
1:2 | 12 | 6.15 % |
0:0 | 10 | 5.13 % |
1:1 | 10 | 5.13 % |
3:2 | 10 | 5.13 % |
3:1 | 10 | 5.13 % |
0:3 | 8 | 4.1 % |
1:0 | 7 | 3.59 % |
2:0 | 7 | 3.59 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
3:0 | 6 | 3.08 % |
4:1 | 6 | 3.08 % |
4:0 | 6 | 3.08 % |
2:2 | 5 | 2.56 % |
0:2 | 5 | 2.56 % |
2:4 | 5 | 2.56 % |
3:4 | 4 | 2.05 % |
4:2 | 4 | 2.05 % |
1:4 | 4 | 2.05 % |
5:2 | 4 | 2.05 % |
0:4 | 4 | 2.05 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:3 | 3 | 1.54 % |
5:1 | 3 | 1.54 % |
0:6 | 3 | 1.54 % |
3:3 | 2 | 1.03 % |
5:0 | 2 | 1.03 % |
6:0 | 2 | 1.03 % |
2:3 | 1 | 0.51 % |
1:5 | 1 | 0.51 % |
6:2 | 1 | 0.51 % |
0:5 | 1 | 0.51 % |
7:0 | 1 | 0.51 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola8045%Wygrana przynajmniej 1 bramką4626%Wygrana przynajmniej 2 bramkami3319%Wygrana 3 bramkami i więcej1911%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
19 sie11:00
-
19 sie13:00
-
19 sie16:30Sparta Kazimierza Wielka03:Unia Sędziszów
-
19 sie17:00
-
20 sie17:00
-
20 sie17:00
-
20 sie17:00
-
20 sie17:00
-
25 sie17:30
-
26 sie14:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
27 sie17:00
-
27 sie17:00
-
27 sie17:00
-
27 sie17:30
-
02 wrz11:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
10 wrz14:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz16:30
-
16 wrz13:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
23 wrz13:00
-
23 wrz14:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:30
-
24 wrz14:00
-
24 wrz16:00
-
30 wrz12:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
01 paź15:00
-
01 paź15:00
-
01 paź15:00
-
07 paź11:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
14 paź13:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
15 paź14:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
21 paź14:00
-
21 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
28 paź13:00
-
28 paź13:00
-
29 paź13:00Victoria Skalbmierz30:Gród Ćmińsk(walkower)
-
29 paź13:00
-
29 paź13:00
-
29 paź13:00
-
29 paź13:30
-
29 paź13:30
-
04 lis11:00
-
04 lis13:00
-
05 lis13:00
-
05 lis13:00
-
05 lis13:00
-
05 lis13:00
-
05 lis13:00
-
05 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
12 lis13:00
-
12 lis13:00
-
12 lis13:00
-
12 lis13:00
-
12 lis13:00
-
03 mar13:30
-
18 lis12:00
-
18 lis12:00
-
18 lis12:00
-
18 lis12:00
-
18 lis12:00
-
18 lis13:00
-
10 mar11:00
-
16 mar11:00
-
16 mar13:00
-
17 mar12:00Świt Ćmielów02:ŁKS Łagów
-
17 mar14:00Victoria Skalbmierz32:Orlicz Suchedniów
-
17 mar14:00Piaskowianka Piaski31:Kamienna Brody
-
17 mar14:00Nida Pińczów24:Wicher Miedziana Góra
-
17 mar14:00
-
17 mar14:00
-
23 mar14:00Partyzant Wodzisław00:Piaskowianka Piaski
-
23 mar15:00Partyzant Radoszyce21:Świt Ćmielów
-
23 mar15:00ŁKS Łagów31:Gród Ćmińsk
-
24 mar15:00Sparta Dwikozy14:Victoria Skalbmierz
-
24 mar15:00Unia Sędziszów24:Sparta Kazimierza Wielka
-
24 mar15:00Naprzód Jędrzejów10:Nida Pińczów
-
24 mar15:00Wicher Miedziana Góra41:GKS Górno
-
24 mar15:00Kamienna Brody01:Orlicz Suchedniów
-
30 mar12:00Świt Ćmielów31:Wicher Miedziana Góra
-
30 mar15:00Victoria Skalbmierz21:Kamienna Brody
-
30 mar15:00Orlicz Suchedniów11:Partyzant Wodzisław
-
30 mar15:00Piaskowianka Piaski02:ŁKS Łagów
-
30 mar15:00Gród Ćmińsk06:Partyzant Radoszyce
-
30 mar15:00GKS Górno04:Naprzód Jędrzejów
-
30 mar15:00Nida Pińczów00:Unia Sędziszów
-
30 mar15:00Sparta Kazimierza Wielka40:Sparta Dwikozy
-
06 kwi14:00Partyzant Wodzisław52:Kamienna Brody
-
06 kwi16:00Wicher Miedziana Góra41:Gród Ćmińsk
-
06 kwi16:00ŁKS Łagów30:Orlicz Suchedniów
-
07 kwi16:00Sparta Kazimierza Wielka51:Victoria Skalbmierz
-
07 kwi16:00Sparta Dwikozy00:Nida Pińczów
-
07 kwi16:00Unia Sędziszów06:GKS Górno
-
07 kwi16:00Naprzód Jędrzejów41:Świt Ćmielów
-
07 kwi16:00Piaskowianka Piaski32:Partyzant Radoszyce
-
14 kwi10:00Orlicz Suchedniów62:Partyzant Radoszyce
-
14 kwi16:00Victoria Skalbmierz32:Partyzant Wodzisław
-
14 kwi16:00Kamienna Brody15:ŁKS Łagów
-
14 kwi16:00Piaskowianka Piaski42:Wicher Miedziana Góra
-
14 kwi16:00Gród Ćmińsk02:Naprzód Jędrzejów
-
14 kwi16:00Świt Ćmielów31:Unia Sędziszów
-
14 kwi16:00GKS Górno10:Sparta Dwikozy
-
14 kwi16:00Nida Pińczów13:Sparta Kazimierza Wielka
-
20 kwi11:00ŁKS Łagów50:Partyzant Wodzisław
-
20 kwi16:00Sparta Kazimierza Wielka31:GKS Górno
-
20 kwi16:00Wicher Miedziana Góra12:Orlicz Suchedniów
-
20 kwi16:00Partyzant Radoszyce12:Kamienna Brody
-
21 kwi16:00Nida Pińczów01:Victoria Skalbmierz
-
21 kwi16:00Sparta Dwikozy21:Świt Ćmielów
-
21 kwi16:00Unia Sędziszów01:Gród Ćmińsk
-
21 kwi16:00
-
27 kwi13:00Gród Ćmińsk10:Sparta Dwikozy
-
27 kwi15:00Partyzant Wodzisław20:Partyzant Radoszyce
-
27 kwi16:00Victoria Skalbmierz10:ŁKS Łagów
-
28 kwi16:00Kamienna Brody01:Wicher Miedziana Góra
-
28 kwi16:00Orlicz Suchedniów12:Naprzód Jędrzejów
-
28 kwi16:00Piaskowianka Piaski32:Unia Sędziszów
-
28 kwi16:00Świt Ćmielów00:Sparta Kazimierza Wielka
-
28 kwi16:00GKS Górno20:Nida Pińczów
-
04 maj11:00Unia Sędziszów13:Orlicz Suchedniów
-
04 maj14:00Sparta Dwikozy01:Piaskowianka Piaski
-
04 maj17:00Partyzant Radoszyce03:ŁKS Łagów
-
05 maj15:00Wicher Miedziana Góra21:Partyzant Wodzisław
-
05 maj17:00GKS Górno12:Victoria Skalbmierz
-
05 maj17:00Nida Pińczów01:Świt Ćmielów
-
05 maj17:00Sparta Kazimierza Wielka60:Gród Ćmińsk
-
05 maj17:00Naprzód Jędrzejów21:Kamienna Brody
-
11 maj11:00Świt Ćmielów00:GKS Górno
-
11 maj17:00ŁKS Łagów41:Wicher Miedziana Góra
-
11 maj17:00Kamienna Brody32:Unia Sędziszów
-
11 maj17:00Orlicz Suchedniów23:Sparta Dwikozy
-
12 maj16:00Partyzant Wodzisław13:Naprzód Jędrzejów
-
12 maj17:00Victoria Skalbmierz01:Partyzant Radoszyce
-
12 maj17:00Piaskowianka Piaski42:Sparta Kazimierza Wielka
-
12 maj17:00Gród Ćmińsk12:Nida Pińczów
-
18 maj16:00Świt Ćmielów21:Victoria Skalbmierz
-
18 maj16:00Sparta Dwikozy33:Kamienna Brody
-
18 maj17:00Naprzód Jędrzejów32:ŁKS Łagów
-
19 maj13:00Wicher Miedziana Góra--:Partyzant Radoszyce
-
19 maj17:00GKS Górno--:Gród Ćmińsk
-
19 maj17:00Nida Pińczów--:Piaskowianka Piaski
-
19 maj17:00Sparta Kazimierza Wielka--:Orlicz Suchedniów
-
19 maj17:00Unia Sędziszów--:Partyzant Wodzisław
-
25 maj11:00Partyzant Wodzisław--:Sparta Dwikozy
-
25 maj14:00Orlicz Suchedniów--:Nida Pińczów
-
25 maj16:00Victoria Skalbmierz--:Wicher Miedziana Góra
-
25 maj17:00Partyzant Radoszyce--:Naprzód Jędrzejów
-
25 maj17:00Kamienna Brody--:Sparta Kazimierza Wielka
-
26 maj16:00Gród Ćmińsk--:Świt Ćmielów
-
26 maj17:00ŁKS Łagów--:Unia Sędziszów
-
26 maj17:00Piaskowianka Piaski--:GKS Górno
-
30 maj15:00Gród Ćmińsk--:Victoria Skalbmierz
-
30 maj15:00Świt Ćmielów--:Piaskowianka Piaski
-
30 maj15:00GKS Górno--:Orlicz Suchedniów
-
30 maj15:00Nida Pińczów--:Kamienna Brody
-
30 maj15:00Sparta Kazimierza Wielka--:Partyzant Wodzisław
-
30 maj15:00Sparta Dwikozy--:ŁKS Łagów
-
30 maj15:00Unia Sędziszów--:Partyzant Radoszyce
-
30 maj15:00Naprzód Jędrzejów--:Wicher Miedziana Góra
-
01 cze17:30Wicher Miedziana Góra--:Unia Sędziszów
-
01 cze17:30Partyzant Radoszyce--:Sparta Dwikozy
-
02 cze17:00Victoria Skalbmierz--:Naprzód Jędrzejów
-
02 cze17:00ŁKS Łagów--:Sparta Kazimierza Wielka
-
02 cze17:00Partyzant Wodzisław--:Nida Pińczów
-
02 cze17:00Kamienna Brody--:GKS Górno
-
02 cze17:00Orlicz Suchedniów--:Świt Ćmielów
-
02 cze17:00Piaskowianka Piaski--:Gród Ćmińsk
-
09 cze17:00Piaskowianka Piaski--:Victoria Skalbmierz
-
09 cze17:00Gród Ćmińsk--:Orlicz Suchedniów
-
09 cze17:00Świt Ćmielów--:Kamienna Brody
-
09 cze17:00GKS Górno--:Partyzant Wodzisław
-
09 cze17:00Nida Pińczów--:ŁKS Łagów
-
09 cze17:00Sparta Kazimierza Wielka--:Partyzant Radoszyce
-
09 cze17:00Sparta Dwikozy--:Wicher Miedziana Góra
-
09 cze17:00Unia Sędziszów--:Naprzód Jędrzejów
-
16 cze17:00Victoria Skalbmierz--:Unia Sędziszów
-
16 cze17:00Naprzód Jędrzejów--:Sparta Dwikozy
-
16 cze17:00Wicher Miedziana Góra--:Sparta Kazimierza Wielka
-
16 cze17:00Partyzant Radoszyce--:Nida Pińczów
-
16 cze17:00GKS Górno--:ŁKS Łagów
-
16 cze17:00Partyzant Wodzisław--:Świt Ćmielów
-
16 cze17:00Kamienna Brody--:Gród Ćmińsk
-
16 cze17:00Orlicz Suchedniów--:Piaskowianka Piaski