Łódzkie | Klasa A | Piotrków Trybunalski II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
61
44.53 %
61
44.53 %
Zwycięstwa gości
56
40.88 %
56
40.88 %
Remisy
20
14.6 %
20
14.6 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
320
średnia: 2.34
320
średnia: 2.34
Gości
271
średnia: 1.98
271
średnia: 1.98
Bramki stracone
Gospodarzy
271
średnia: 1.98
271
średnia: 1.98
Gości
320
średnia: 2.34
320
średnia: 2.34
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.92%
4 z 137
4 z 137
0.5
97.08%
133 z 137
133 z 137
8.76%
12 z 137
12 z 137
1.5
91.24%
125 z 137
125 z 137
24.09%
33 z 137
33 z 137
2.5
75.91%
104 z 137
104 z 137
43.07%
59 z 137
59 z 137
3.5
56.93%
78 z 137
78 z 137
62.77%
86 z 137
86 z 137
4.5
37.23%
51 z 137
51 z 137
75.18%
103 z 137
103 z 137
5.5
24.82%
34 z 137
34 z 137
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 10 | 7.3 % |
3:0 | 9 | 6.57 % |
1:1 | 8 | 5.84 % |
1:3 | 8 | 5.84 % |
1:2 | 7 | 5.11 % |
2:1 | 6 | 4.38 % |
2:2 | 5 | 3.65 % |
0:1 | 5 | 3.65 % |
3:1 | 5 | 3.65 % |
1:4 | 5 | 3.65 % |
4:0 | 5 | 3.65 % |
0:0 | 4 | 2.92 % |
2:4 | 4 | 2.92 % |
0:3 | 4 | 2.92 % |
4:1 | 4 | 2.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:4 | 4 | 2.92 % |
1:0 | 3 | 2.19 % |
3:2 | 3 | 2.19 % |
2:3 | 3 | 2.19 % |
0:2 | 3 | 2.19 % |
2:6 | 3 | 2.19 % |
3:3 | 2 | 1.46 % |
5:1 | 2 | 1.46 % |
5:0 | 2 | 1.46 % |
0:6 | 2 | 1.46 % |
7:0 | 2 | 1.46 % |
15:0 | 2 | 1.46 % |
4:4 | 1 | 0.73 % |
4:3 | 1 | 0.73 % |
3:4 | 1 | 0.73 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:3 | 1 | 0.73 % |
1:5 | 1 | 0.73 % |
6:2 | 1 | 0.73 % |
7:3 | 1 | 0.73 % |
6:1 | 1 | 0.73 % |
1:6 | 1 | 0.73 % |
2:7 | 1 | 0.73 % |
6:0 | 1 | 0.73 % |
1:7 | 1 | 0.73 % |
8:2 | 1 | 0.73 % |
0:7 | 1 | 0.73 % |
1:8 | 1 | 0.73 % |
0:8 | 1 | 0.73 % |
15:2 | 1 | 0.73 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5848%Wygrana przynajmniej 1 bramką2117%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1815%Wygrana 3 bramkami i więcej2420%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
26 sie16:00
-
26 sie16:00
-
26 sie16:15GKS II Bełchatów70:Piast Krzywanice(walkower)
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
26 sie17:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
03 wrz11:00
-
03 wrz11:00
-
03 wrz17:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:30
-
10 wrz13:00
-
10 wrz15:00
-
10 wrz16:30
-
10 wrz16:30
-
16 wrz16:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz14:00
-
17 wrz16:30
-
17 wrz16:30
-
17 wrz17:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
24 wrz14:00
-
24 wrz15:00
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:00
-
30 wrz15:30
-
30 wrz16:00
-
01 paź11:00
-
01 paź14:00
-
01 paź16:00
-
01 paź16:00
-
07 paź15:30
-
07 paź15:30
-
08 paź11:00
-
08 paź14:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:30
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:30
-
15 paź11:00
-
15 paź11:00
-
15 paź12:00
-
21 paź13:30
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
22 paź11:00
-
22 paź12:00
-
28 paź14:00
-
28 paź14:30
-
28 paź14:30
-
28 paź14:30
-
29 paź13:00
-
29 paź13:30
-
04 lis13:30
-
04 lis13:45
-
05 lis11:00
-
05 lis13:30
-
05 lis13:30
-
05 lis13:30
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
12 lis13:00
-
12 lis13:00
-
12 lis14:15
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:00
-
19 lis11:00
-
19 lis13:00
-
19 lis13:00
-
23 mar15:00GUKS Gorzkowice07:LKS Wola Krzysztoporska
-
23 mar16:00LUKS Gomunice30:Świt Kamieńsk
-
23 mar16:00Start Niechcice20:VIS Gidle
-
23 mar16:00Czarni Rozprza21:Motor Bujniczki
-
24 mar11:00Astoria Szczerców20:Zapał Krzętów
-
24 mar16:00Piast Krzywanice23:GKS II Bełchatów
-
30 mar14:00Zapał Krzętów12:Czarni Rozprza
-
30 mar14:00LKS Wola Krzysztoporska14:GKS II Bełchatów
-
30 mar15:00Astoria Szczerców30:Piast Krzywanice
-
30 mar15:00Motor Bujniczki13:Start Niechcice
-
30 mar16:00VIS Gidle32:LUKS Gomunice
-
30 mar16:00Świt Kamieńsk31:Victoria Woźniki
-
06 kwi15:00GUKS Gorzkowice24:Świt Kamieńsk
-
06 kwi15:00Czarni Rozprza13:Astoria Szczerców
-
06 kwi16:30LUKS Gomunice41:Motor Bujniczki
-
06 kwi17:00Start Niechcice21:Zapał Krzętów
-
07 kwi16:00Piast Krzywanice33:LKS Wola Krzysztoporska
-
07 kwi16:00Victoria Woźniki12:VIS Gidle
-
13 kwi15:00Czarni Rozprza21:Piast Krzywanice
-
13 kwi16:00VIS Gidle13:GUKS Gorzkowice
-
13 kwi16:30Świt Kamieńsk17:GKS II Bełchatów
-
14 kwi11:00Astoria Szczerców20:Start Niechcice
-
14 kwi12:00Zapał Krzętów03:LUKS Gomunice
-
14 kwi15:00Motor Bujniczki11:Victoria Woźniki
-
20 kwi15:00GUKS Gorzkowice12:Motor Bujniczki
-
20 kwi17:00LKS Wola Krzysztoporska62:Świt Kamieńsk
-
20 kwi17:00LUKS Gomunice20:Astoria Szczerców
-
21 kwi11:00GKS II Bełchatów150:VIS Gidle
-
21 kwi16:00Victoria Woźniki22:Zapał Krzętów
-
21 kwi17:30Start Niechcice14:Czarni Rozprza
-
27 kwi16:00Czarni Rozprza11:LUKS Gomunice
-
27 kwi16:30Start Niechcice02:Piast Krzywanice
-
27 kwi17:00VIS Gidle13:LKS Wola Krzysztoporska
-
28 kwi11:00Astoria Szczerców20:Victoria Woźniki
-
28 kwi11:00Zapał Krzętów24:GUKS Gorzkowice
-
28 kwi15:00Motor Bujniczki04:GKS II Bełchatów
-
01 maj16:00LKS Wola Krzysztoporska11:Motor Bujniczki
-
04 maj16:00GUKS Gorzkowice22:Astoria Szczerców
-
04 maj17:00
-
04 maj18:00Piast Krzywanice11:Świt Kamieńsk
-
05 maj14:00GKS II Bełchatów70:Zapał Krzętów
-
05 maj16:00Victoria Woźniki41:Czarni Rozprza
-
11 maj13:00Astoria Szczerców26:GKS II Bełchatów
-
11 maj16:00VIS Gidle20:Świt Kamieńsk
-
11 maj16:30Czarni Rozprza06:GUKS Gorzkowice
-
11 maj17:00LUKS Gomunice40:Piast Krzywanice
-
12 maj14:00Start Niechcice02:Victoria Woźniki
-
12 maj14:00Zapał Krzętów04:LKS Wola Krzysztoporska
-
18 maj16:00LKS Wola Krzysztoporska30:Astoria Szczerców
-
18 maj17:00Świt Kamieńsk40:Motor Bujniczki
-
18 maj17:00GUKS Gorzkowice40:Start Niechcice
-
18 maj18:00Piast Krzywanice30:VIS Gidle
-
19 maj13:45GKS II Bełchatów152:Czarni Rozprza
-
19 maj16:00Victoria Woźniki14:LUKS Gomunice
-
25 maj17:00LUKS Gomunice12:GUKS Gorzkowice
-
25 maj17:00Czarni Rozprza01:LKS Wola Krzysztoporska
-
25 maj18:00Victoria Woźniki--:Piast Krzywanice
-
25 maj18:00Start Niechcice18:GKS II Bełchatów
-
26 maj15:00Motor Bujniczki20:VIS Gidle
-
26 maj18:00Zapał Krzętów03:Świt Kamieńsk
-
01 cze15:00Świt Kamieńsk--:Astoria Szczerców
-
01 cze16:00VIS Gidle--:Zapał Krzętów
-
01 cze16:30LKS Wola Krzysztoporska--:Start Niechcice
-
01 cze16:30GUKS Gorzkowice--:Victoria Woźniki
-
02 cze13:00GKS II Bełchatów--:LUKS Gomunice
-
02 cze15:00Motor Bujniczki--:Piast Krzywanice
-
08 cze17:00GUKS Gorzkowice--:Piast Krzywanice
-
08 cze17:00LUKS Gomunice--:LKS Wola Krzysztoporska
-
08 cze17:00Czarni Rozprza--:Świt Kamieńsk
-
09 cze11:00Victoria Woźniki--:GKS II Bełchatów
-
09 cze11:00Astoria Szczerców--:VIS Gidle
-
09 cze14:00Zapał Krzętów--:Motor Bujniczki
-
15 cze16:00Motor Bujniczki--:Astoria Szczerców
-
16 cze11:00Piast Krzywanice--:Zapał Krzętów
-
16 cze11:00VIS Gidle--:Czarni Rozprza
-
16 cze11:00Świt Kamieńsk--:Start Niechcice
-
16 cze11:00LKS Wola Krzysztoporska--:Victoria Woźniki
-
16 cze11:00GKS II Bełchatów--:GUKS Gorzkowice