Łódzkie | Klasa okręgowa | Skierniewice
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
101
48.56 %
101
48.56 %
Zwycięstwa gości
86
41.35 %
86
41.35 %
Remisy
21
10.1 %
21
10.1 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
522
średnia: 2.51
522
średnia: 2.51
Gości
436
średnia: 2.1
436
średnia: 2.1
Bramki stracone
Gospodarzy
436
średnia: 2.1
436
średnia: 2.1
Gości
522
średnia: 2.51
522
średnia: 2.51
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
1.92%
4 z 208
4 z 208
0.5
98.08%
204 z 208
204 z 208
9.13%
19 z 208
19 z 208
1.5
90.87%
189 z 208
189 z 208
17.79%
37 z 208
37 z 208
2.5
82.21%
171 z 208
171 z 208
40.87%
85 z 208
85 z 208
3.5
59.13%
123 z 208
123 z 208
55.29%
115 z 208
115 z 208
4.5
44.71%
93 z 208
93 z 208
70.67%
147 z 208
147 z 208
5.5
29.33%
61 z 208
61 z 208
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 14 | 6.73 % |
3:0 | 14 | 6.73 % |
4:1 | 13 | 6.25 % |
0:3 | 11 | 5.29 % |
0:2 | 10 | 4.81 % |
3:1 | 10 | 4.81 % |
2:1 | 9 | 4.33 % |
2:2 | 8 | 3.85 % |
0:1 | 8 | 3.85 % |
1:0 | 7 | 3.37 % |
3:2 | 6 | 2.88 % |
1:3 | 6 | 2.88 % |
1:1 | 5 | 2.4 % |
2:3 | 5 | 2.4 % |
1:4 | 5 | 2.4 % |
5:2 | 5 | 2.4 % |
5:1 | 5 | 2.4 % |
0:0 | 4 | 1.92 % |
4:2 | 4 | 1.92 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 3 | 1.44 % |
4:0 | 3 | 1.44 % |
0:4 | 3 | 1.44 % |
2:6 | 3 | 1.44 % |
6:1 | 3 | 1.44 % |
1:6 | 3 | 1.44 % |
0:8 | 3 | 1.44 % |
9:0 | 3 | 1.44 % |
3:3 | 2 | 0.96 % |
3:4 | 2 | 0.96 % |
2:4 | 2 | 0.96 % |
2:5 | 2 | 0.96 % |
5:0 | 2 | 0.96 % |
2:7 | 2 | 0.96 % |
9:3 | 2 | 0.96 % |
4:4 | 1 | 0.48 % |
5:5 | 1 | 0.48 % |
4:3 | 1 | 0.48 % |
3:5 | 1 | 0.48 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
6:4 | 1 | 0.48 % |
6:8 | 1 | 0.48 % |
7:4 | 1 | 0.48 % |
1:5 | 1 | 0.48 % |
7:3 | 1 | 0.48 % |
0:5 | 1 | 0.48 % |
7:2 | 1 | 0.48 % |
6:0 | 1 | 0.48 % |
7:1 | 1 | 0.48 % |
8:2 | 1 | 0.48 % |
2:8 | 1 | 0.48 % |
7:0 | 1 | 0.48 % |
0:7 | 1 | 0.48 % |
8:1 | 1 | 0.48 % |
10:0 | 1 | 0.48 % |
11:0 | 1 | 0.48 % |
0:12 | 1 | 0.48 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7841%Wygrana przynajmniej 1 bramką3719%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2513%Wygrana 3 bramkami i więcej5127%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Olimpia Niedźwiada wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
-
19 sie15:00
-
19 sie15:00
-
19 sie16:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:30
-
19 sie17:30
-
20 sie11:00
-
25 sie18:00
-
26 sie16:00
-
26 sie17:45
-
27 sie11:15
-
27 sie12:30
-
27 sie14:00
-
27 sie17:00
-
20 wrz19:00
-
29 sie17:45
-
30 sie16:00
-
30 sie17:30
-
30 sie17:30
-
30 sie17:30
-
30 sie17:30
-
30 sie18:00
-
13 wrz19:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz15:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:30
-
03 wrz11:00
-
03 wrz11:15
-
09 wrz15:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz16:00
-
09 wrz17:00
-
10 wrz11:15
-
10 wrz13:30
-
10 wrz15:00
-
10 wrz15:30
-
16 wrz15:00
-
16 wrz15:30
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz17:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz11:15
-
23 wrz15:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz15:30
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:30
-
30 wrz12:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
30 wrz16:00
-
01 paź11:00
-
01 paź12:15
-
01 paź15:30
-
01 paź17:00
-
07 paź16:00
-
07 paź18:00
-
08 paź11:15
-
08 paź11:15
-
08 paź14:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź15:00
-
14 paź16:00
-
15 paź11:00
-
15 paź11:00
-
15 paź12:15
-
15 paź14:30
-
15 paź18:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:30
-
22 paź11:00
-
22 paź12:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź11:00
-
29 paź12:15
-
29 paź15:00
-
29 paź16:00
-
04 lis14:00
-
04 lis15:00
-
05 lis11:00
-
05 lis11:00
-
05 lis13:00
-
05 lis14:00
-
05 lis14:00
-
07 lis19:00
-
11 lis13:30
-
11 lis14:00Laktoza Łyszkowice70:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
11 lis15:00
-
12 lis11:00
-
12 lis11:00
-
12 lis11:15
-
12 lis12:15
-
14 lis20:00
-
18 lis13:00
-
18 lis13:30
-
18 lis18:00
-
18 lis18:00Unia II Skierniewice30:Czarni Bednary(walkower)
-
19 lis11:15
-
19 lis13:30
-
16 mar14:00
-
16 mar15:30
-
23 mar15:00GLKS Wołucza14:Laktoza Łyszkowice
-
23 mar15:00Olimpia Niedźwiada03:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
24 mar12:30Unia II Skierniewice61:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
24 mar13:00
-
24 mar15:00Widok Skierniewice14:Pelikan II Łowicz
-
24 mar15:00Jutrzenka Drzewce20:Olimpia Chąśno
-
24 mar15:00Juvenia Wysokienice16:Orzeł Nieborów
-
24 mar16:00UKS SMS Łódź22:Czarni Bednary
-
27 mar17:00
-
30 mar?:?Olimpia Chąśno30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
30 mar11:30Manchatan Nowy Kawęczyn52:Czarni Bednary
-
30 mar14:00Orzeł Nieborów41:Jutrzenka Drzewce
-
30 mar15:00Mazovia Rawa Mazowiecka30:Widok Skierniewice
-
30 mar15:00Laktoza Łyszkowice02:Unia II Skierniewice
-
30 mar16:15GKS Bedlno26:Juvenia Wysokienice
-
30 mar16:30Pelikan II Łowicz02:GLKS Wołucza
-
06 kwi15:00Czarni Bednary23:Laktoza Łyszkowice
-
06 kwi15:00GLKS Wołucza12:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
06 kwi17:30Unia II Skierniewice93:Pelikan II Łowicz
-
07 kwi11:00UKS SMS Łódź02:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
07 kwi11:15Olimpia Niedźwiada03:Orzeł Nieborów(walkower)
-
07 kwi13:30Widok Skierniewice25:Olimpia Chąśno
-
07 kwi15:00Juvenia Wysokienice03:KS II Kutno
-
07 kwi18:00Jutrzenka Drzewce03:GKS Bedlno
-
13 kwi14:00Olimpia Chąśno20:GLKS Wołucza
-
13 kwi15:00Laktoza Łyszkowice51:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
13 kwi16:00Orzeł Nieborów12:Widok Skierniewice
-
13 kwi17:00GKS Bedlno30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
13 kwi17:00Mazovia Rawa Mazowiecka90:Unia II Skierniewice
-
13 kwi17:30
-
14 kwi15:30Pelikan II Łowicz90:Czarni Bednary
-
15 kwi17:00
-
20 kwi?:?Olimpia Niedźwiada03:KS II Kutno(walkower)
-
20 kwi15:00Manchatan Nowy Kawęczyn41:Pelikan II Łowicz
-
20 kwi16:00GLKS Wołucza05:Orzeł Nieborów
-
20 kwi17:00Widok Skierniewice10:GKS Bedlno
-
20 kwi19:00Unia II Skierniewice16:Olimpia Chąśno
-
21 kwi11:00UKS SMS Łódź41:Laktoza Łyszkowice
-
21 kwi11:00Jutrzenka Drzewce02:Juvenia Wysokienice
-
21 kwi12:00Czarni Bednary08:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
27 kwi15:00
-
27 kwi16:00Orzeł Nieborów25:Unia II Skierniewice
-
27 kwi17:00Jutrzenka Drzewce02:UKS SMS Łódź
-
27 kwi17:00GKS Bedlno41:GLKS Wołucza
-
27 kwi17:00Mazovia Rawa Mazowiecka42:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
27 kwi17:30
-
28 kwi15:00Juvenia Wysokienice30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
28 kwi15:00Pelikan II Łowicz13:Laktoza Łyszkowice
-
01 maj11:00Manchatan Nowy Kawęczyn04:Olimpia Chąśno
-
04 maj?:?Olimpia Niedźwiada03:Jutrzenka Drzewce(walkower)
-
04 maj16:00GLKS Wołucza52:KS II Kutno
-
04 maj17:00UKS SMS Łódź100:Pelikan II Łowicz
-
04 maj17:00Unia II Skierniewice16:GKS Bedlno
-
04 maj17:00Widok Skierniewice41:Juvenia Wysokienice
-
05 maj12:00Czarni Bednary22:Orzeł Nieborów
-
05 maj17:00Laktoza Łyszkowice12:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
11 maj?:?Olimpia Niedźwiada03:UKS SMS Łódź(walkower)
-
11 maj15:00Mazovia Rawa Mazowiecka40:Pelikan II Łowicz
-
11 maj16:00Olimpia Chąśno01:Laktoza Łyszkowice
-
11 maj17:00GKS Bedlno41:Czarni Bednary
-
11 maj17:30KS II Kutno32:Unia II Skierniewice
-
11 maj18:00Jutrzenka Drzewce12:Widok Skierniewice
-
12 maj12:00Orzeł Nieborów43:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
12 maj16:00Juvenia Wysokienice10:GLKS Wołucza
-
15 maj17:00Unia II Skierniewice14:Juvenia Wysokienice
-
15 maj18:00Pelikan II Łowicz012:Olimpia Chąśno
-
15 maj18:00Czarni Bednary01:KS II Kutno
-
15 maj18:00GLKS Wołucza12:Jutrzenka Drzewce
-
15 maj18:15Manchatan Nowy Kawęczyn24:GKS Bedlno
-
15 maj18:30Laktoza Łyszkowice12:Orzeł Nieborów
-
15 maj18:30Widok Skierniewice30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
15 maj20:15UKS SMS Łódź40:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
18 maj?:?Olimpia Niedźwiada03:GLKS Wołucza(walkower)
-
18 maj17:00Widok Skierniewice30:UKS SMS Łódź
-
18 maj17:30KS II Kutno21:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
18 maj17:30Orzeł Nieborów10:Pelikan II Łowicz
-
18 maj18:00Jutrzenka Drzewce22:Unia II Skierniewice
-
19 maj13:30GKS Bedlno12:Laktoza Łyszkowice
-
19 maj17:00Olimpia Chąśno12:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
19 maj18:00Juvenia Wysokienice90:Czarni Bednary
-
25 maj17:00Mazovia Rawa Mazowiecka12:Orzeł Nieborów
-
25 maj17:00Laktoza Łyszkowice51:KS II Kutno
-
25 maj18:00Manchatan Nowy Kawęczyn64:Juvenia Wysokienice
-
26 maj11:00GLKS Wołucza13:Widok Skierniewice
-
26 maj12:00Czarni Bednary21:Jutrzenka Drzewce
-
26 maj13:30Unia II Skierniewice30:Olimpia Niedźwiada(walkower)
-
26 maj17:00Pelikan II Łowicz32:GKS Bedlno
-
27 maj20:15UKS SMS Łódź30:Olimpia Chąśno(walkower)
-
01 cze?:?Olimpia Niedźwiada--:Czarni Bednary
-
01 cze16:00GLKS Wołucza--:UKS SMS Łódź
-
01 cze17:00Widok Skierniewice--:Unia II Skierniewice
-
01 cze17:30Orzeł Nieborów--:Olimpia Chąśno
-
02 cze14:00KS II Kutno--:Pelikan II Łowicz
-
02 cze16:00Juvenia Wysokienice--:Laktoza Łyszkowice
-
02 cze16:30GKS Bedlno--:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
02 cze17:00Jutrzenka Drzewce--:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
06 cze20:15UKS SMS Łódź--:Orzeł Nieborów
-
08 cze?:?Manchatan Nowy Kawęczyn--:Olimpia Niedźwiada
-
08 cze15:00Mazovia Rawa Mazowiecka--:KS II Kutno
-
08 cze15:00Pelikan II Łowicz--:Juvenia Wysokienice
-
08 cze15:00Czarni Bednary--:Widok Skierniewice
-
08 cze17:00Laktoza Łyszkowice--:Jutrzenka Drzewce
-
08 cze18:00Olimpia Chąśno--:GKS Bedlno
-
09 cze16:00Unia II Skierniewice--:GLKS Wołucza
-
15 cze?:?Olimpia Niedźwiada--:Laktoza Łyszkowice
-
15 cze?:?GKS Bedlno--:Orzeł Nieborów
-
15 cze16:00GLKS Wołucza--:Czarni Bednary
-
15 cze17:00Unia II Skierniewice--:UKS SMS Łódź
-
15 cze17:00Widok Skierniewice--:Manchatan Nowy Kawęczyn
-
15 cze18:00Jutrzenka Drzewce--:Pelikan II Łowicz
-
16 cze13:00KS II Kutno--:Olimpia Chąśno
-
16 cze18:00Juvenia Wysokienice--:Mazovia Rawa Mazowiecka
-
22 cze17:00UKS SMS Łódź--:GKS Bedlno
-
22 cze17:00Orzeł Nieborów--:KS II Kutno
-
22 cze17:00Olimpia Chąśno--:Juvenia Wysokienice
-
22 cze17:00Mazovia Rawa Mazowiecka--:Jutrzenka Drzewce
-
22 cze17:00Pelikan II Łowicz--:Olimpia Niedźwiada
-
22 cze17:00Laktoza Łyszkowice--:Widok Skierniewice
-
22 cze17:00Manchatan Nowy Kawęczyn--:GLKS Wołucza
-
22 cze17:00Czarni Bednary--:Unia II Skierniewice