Lubelskie | 4. Liga | lubelska
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
109
44.86 %
109
44.86 %
Zwycięstwa gości
90
37.04 %
90
37.04 %
Remisy
44
18.11 %
44
18.11 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
405
średnia: 1.67
405
średnia: 1.67
Gości
375
średnia: 1.54
375
średnia: 1.54
Bramki stracone
Gospodarzy
375
średnia: 1.54
375
średnia: 1.54
Gości
405
średnia: 1.67
405
średnia: 1.67
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.29%
8 z 243
8 z 243
0.5
96.71%
235 z 243
235 z 243
17.7%
43 z 243
43 z 243
1.5
82.3%
200 z 243
200 z 243
36.21%
88 z 243
88 z 243
2.5
63.79%
155 z 243
155 z 243
62.55%
152 z 243
152 z 243
3.5
37.45%
91 z 243
91 z 243
77.78%
189 z 243
189 z 243
4.5
22.22%
54 z 243
54 z 243
89.3%
217 z 243
217 z 243
5.5
10.7%
26 z 243
26 z 243
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:2 | 23 | 9.47 % |
1:0 | 22 | 9.05 % |
2:1 | 21 | 8.64 % |
1:1 | 19 | 7.82 % |
2:0 | 14 | 5.76 % |
2:2 | 13 | 5.35 % |
0:1 | 13 | 5.35 % |
0:2 | 12 | 4.94 % |
0:3 | 11 | 4.53 % |
3:0 | 9 | 3.7 % |
0:0 | 8 | 3.29 % |
3:2 | 7 | 2.88 % |
3:1 | 7 | 2.88 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
4:0 | 7 | 2.88 % |
1:3 | 6 | 2.47 % |
1:4 | 5 | 2.06 % |
4:1 | 5 | 2.06 % |
5:0 | 5 | 2.06 % |
3:3 | 4 | 1.65 % |
4:2 | 4 | 1.65 % |
0:4 | 4 | 1.65 % |
2:3 | 3 | 1.23 % |
0:5 | 3 | 1.23 % |
2:4 | 2 | 0.82 % |
2:5 | 2 | 0.82 % |
5:1 | 2 | 0.82 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:6 | 2 | 0.82 % |
4:3 | 1 | 0.41 % |
3:4 | 1 | 0.41 % |
5:2 | 1 | 0.41 % |
6:1 | 1 | 0.41 % |
1:6 | 1 | 0.41 % |
7:2 | 1 | 0.41 % |
6:0 | 1 | 0.41 % |
8:1 | 1 | 0.41 % |
0:8 | 1 | 0.41 % |
0:10 | 1 | 0.41 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola11355%Wygrana przynajmniej 1 bramką5627%Wygrana przynajmniej 2 bramkami199%Wygrana 3 bramkami i więcej199%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
12 sie11:00
-
12 sie15:00
-
12 sie16:00
-
12 sie16:00
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00
-
12 sie17:00
-
12 sie18:00
-
15 sie11:00
-
15 sie15:00
-
15 sie16:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:00
-
15 sie17:30
-
15 sie17:30
-
19 sie11:00
-
19 sie11:00
-
19 sie12:00
-
19 sie15:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
20 sie16:00
-
20 sie17:00
-
20 sie17:00
-
26 sie11:00
-
26 sie11:00
-
26 sie14:00
-
26 sie15:00
-
26 sie15:00
-
26 sie15:00
-
26 sie16:00
-
27 sie17:00
-
27 sie17:00
-
30 sie16:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:00
-
30 sie17:30
-
02 wrz11:00
-
02 wrz16:00
-
02 wrz17:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
03 wrz16:00
-
13 wrz16:00
-
09 wrz11:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz17:00
-
10 wrz12:00
-
10 wrz15:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz17:00
-
10 wrz17:00
-
16 wrz11:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz15:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
17 wrz16:00
-
22 wrz16:00
-
22 wrz18:00
-
23 wrz11:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz15:00
-
24 wrz15:00
-
24 wrz15:00
-
24 wrz16:00
-
24 wrz16:00
-
30 wrz11:00
-
30 wrz11:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
01 paź15:00
-
01 paź15:00
-
01 paź15:00
-
01 paź15:00
-
01 paź16:00
-
07 paź11:00
-
07 paź11:00
-
07 paź12:00
-
07 paź15:00
-
07 paź15:00
-
08 paź14:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
12 paź14:00
-
14 paź11:00
-
14 paź12:00
-
14 paź14:00
-
14 paź14:00
-
14 paź15:00
-
15 paź14:00
-
15 paź14:00
-
15 paź15:00
-
21 paź11:00
-
21 paź15:00
-
21 paź15:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:00
-
22 paź14:30
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
29 paź11:00
-
29 paź12:00
-
29 paź13:00
-
29 paź13:30
-
29 paź14:00
-
29 paź14:00
-
04 lis11:00
-
04 lis11:00
-
04 lis12:00
-
04 lis13:00
-
05 lis12:00
-
05 lis13:00
-
05 lis13:00
-
05 lis13:00
-
05 lis14:00
-
11 lis11:00
-
11 lis12:00
-
11 lis12:00
-
11 lis12:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis13:00
-
11 lis18:00
-
12 lis13:00
-
18 lis13:00
-
19 lis13:00
-
22 lis18:30
-
24 lis16:00
-
25 lis12:00
-
25 lis12:00
-
25 lis12:00
-
26 lis13:00
-
26 lis15:09
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00
-
16 mar14:00
-
16 mar15:00
-
16 mar15:00
-
16 mar16:30
-
17 mar13:00
-
17 mar15:00
-
17 mar15:00
-
23 mar11:00
-
23 mar12:00
-
23 mar13:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
23 mar15:00
-
24 mar13:00
-
24 mar15:00
-
24 mar15:00
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar12:00
-
30 mar12:00
-
30 mar13:00
-
30 mar13:00
-
30 mar14:00
-
30 mar14:30
-
30 mar15:00
-
05 kwi18:00
-
06 kwi11:00
-
06 kwi14:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi15:00
-
06 kwi16:00
-
07 kwi13:00
-
07 kwi15:00
-
07 kwi15:00
-
12 kwi17:00
-
13 kwi11:00
-
13 kwi14:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi15:00
-
13 kwi18:30
-
14 kwi14:00
-
14 kwi15:00
-
14 kwi16:00
-
17 kwi16:00
-
17 kwi16:00
-
17 kwi16:30
-
17 kwi17:00
-
17 kwi17:00
-
17 kwi17:00
-
17 kwi17:00
-
17 kwi17:00
-
17 kwi17:00
-
20 kwi17:00
-
21 kwi11:00
-
21 kwi11:00
-
21 kwi14:00
-
21 kwi15:00
-
21 kwi16:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
21 kwi17:00
-
27 kwi15:00
-
27 kwi16:00
-
27 kwi17:00
-
27 kwi17:00
-
28 kwi11:00
-
28 kwi15:00
-
28 kwi16:00
-
28 kwi16:00
-
28 kwi16:00
-
01 maj11:00
-
01 maj12:00
-
01 maj12:00
-
01 maj13:00
-
01 maj15:00
-
01 maj16:00
-
01 maj16:00
-
01 maj17:00Cisowianka Drzewce03:Lewart Lubartów(walkower)
-
01 maj17:00
-
04 maj11:00
-
04 maj12:00
-
04 maj16:00
-
04 maj17:00
-
05 maj15:00
-
05 maj16:00
-
05 maj16:00
-
05 maj17:00
-
05 maj17:00
-
10 maj17:00Tomasovia Tomaszów Lubelski--:Lewart Lubartów
-
11 maj11:00Motor II Lublin--:Ogniwo Wierzbica
-
11 maj12:00Górnik II Łęczna--:Stal Kraśnik
-
11 maj14:00Lublinianka Lublin--:Grom Kąkolewnica
-
11 maj15:00Start Krasnystaw--:Granit Bychawa
-
11 maj17:00Cisowianka Drzewce--:Gryf Gmina Zamość
-
12 maj15:00Kryształ Werbkowice--:Huragan Międzyrzec Podlaski
-
12 maj15:00Janowianka Janów Lubelski--:Łada Biłgoraj
-
12 maj17:00Stal Poniatowa--:Opolanin Opole Lubelskie
-
18 maj13:00Bychawa, Stadion Miejski, Sportowa 8
-
18 maj15:00Huragan Międzyrzec Podlaski--:Cisowianka Drzewce
-
18 maj16:00Janowianka Janów Lubelski--:Górnik II Łęczna
-
18 maj16:00Opolanin Opole Lubelskie--:Kryształ Werbkowice
-
18 maj17:00Gryf Gmina Zamość--:Ogniwo Wierzbica
-
18 maj17:30Grom Kąkolewnica--:Start Krasnystaw
-
19 maj11:00Motor II Lublin--:Tomasovia Tomaszów Lubelski
-
19 maj17:00Łada Biłgoraj--:Lublinianka Lublin
-
19 maj17:00Lewart Lubartów--:Stal Kraśnik
-
25 maj?:?Górnik II Łęczna--:Lewart Lubartów
-
25 maj12:00Kryształ Werbkowice--:Granit Bychawa
-
25 maj17:00Ogniwo Wierzbica--:Huragan Międzyrzec Podlaski
-
26 maj13:00Stal Kraśnik--:Motor II Lublin
-
26 maj14:00Lublinianka Lublin--:Janowianka Janów Lubelski
-
26 maj15:00Cisowianka Drzewce--:Opolanin Opole Lubelskie
-
26 maj17:00Stal Poniatowa--:Grom Kąkolewnica
-
26 maj17:00Start Krasnystaw--:Łada Biłgoraj
-
26 maj17:00Tomasovia Tomaszów Lubelski--:Gryf Gmina Zamość
-
31 maj11:00Motor II Lublin--:Lewart Lubartów
-
01 cze?:?Grom Kąkolewnica--:Kryształ Werbkowice
-
01 cze?:?Huragan Międzyrzec Podlaski--:Tomasovia Tomaszów Lubelski
-
01 cze14:00Lublinianka Lublin--:Górnik II Łęczna
-
01 cze16:00Janowianka Janów Lubelski--:Start Krasnystaw
-
01 cze17:00Łada Biłgoraj--:Stal Poniatowa
-
01 cze17:00Gryf Gmina Zamość--:Stal Kraśnik
-
02 cze17:00Bychawa, Stadion Miejski, Sportowa 8
-
02 cze17:00Opolanin Opole Lubelskie--:Ogniwo Wierzbica
-
05 cze?:?Górnik II Łęczna--:Motor II Lublin
-
05 cze?:?Kryształ Werbkowice--:Łada Biłgoraj
-
05 cze17:00Stal Kraśnik--:Huragan Międzyrzec Podlaski
-
05 cze17:00Ogniwo Wierzbica--:Granit Bychawa
-
05 cze17:00Stal Poniatowa--:Janowianka Janów Lubelski
-
05 cze17:00Tomasovia Tomaszów Lubelski--:Opolanin Opole Lubelskie
-
05 cze18:00Lewart Lubartów--:Gryf Gmina Zamość
-
05 cze18:00Cisowianka Drzewce--:Grom Kąkolewnica
-
05 cze18:00Start Krasnystaw--:Lublinianka Lublin
-
08 cze?:?Grom Kąkolewnica--:Ogniwo Wierzbica
-
08 cze?:?Huragan Międzyrzec Podlaski--:Lewart Lubartów
-
08 cze11:00Start Krasnystaw--:Górnik II Łęczna
-
08 cze14:00Lublinianka Lublin--:Stal Poniatowa
-
08 cze17:00Gryf Gmina Zamość--:Motor II Lublin
-
09 cze16:00Janowianka Janów Lubelski--:Kryształ Werbkowice
-
09 cze17:00Łada Biłgoraj--:Cisowianka Drzewce
-
09 cze17:00Opolanin Opole Lubelskie--:Stal Kraśnik
-
09 cze17:00Bychawa, Stadion Miejski, Sportowa 8
-
15 cze11:00Start Krasnystaw--:Stal Poniatowa
-
15 cze17:00Tomasovia Tomaszów Lubelski--:Grom Kąkolewnica
-
16 cze?:?Ogniwo Wierzbica--:Łada Biłgoraj
-
16 cze?:?Kryształ Werbkowice--:Lublinianka Lublin
-
16 cze16:00Motor II Lublin--:Huragan Międzyrzec Podlaski
-
16 cze16:00Stal Kraśnik--:Granit Bychawa
-
16 cze17:00Opolanin Opole Lubelskie--:Lewart Lubartów
-
16 cze17:00Gryf Gmina Zamość--:Górnik II Łęczna
-
16 cze18:00Cisowianka Drzewce--:Janowianka Janów Lubelski