Lubelskie | Klasa A | Lublin II
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
64
47.41 %
64
47.41 %
Zwycięstwa gości
48
35.56 %
48
35.56 %
Remisy
23
17.04 %
23
17.04 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
303
średnia: 2.24
303
średnia: 2.24
Gości
261
średnia: 1.93
261
średnia: 1.93
Bramki stracone
Gospodarzy
261
średnia: 1.93
261
średnia: 1.93
Gości
303
średnia: 2.24
303
średnia: 2.24
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
2.96%
4 z 135
4 z 135
0.5
97.04%
131 z 135
131 z 135
8.15%
11 z 135
11 z 135
1.5
91.85%
124 z 135
124 z 135
20%
27 z 135
27 z 135
2.5
80%
108 z 135
108 z 135
38.52%
52 z 135
52 z 135
3.5
61.48%
83 z 135
83 z 135
61.48%
83 z 135
83 z 135
4.5
38.52%
52 z 135
52 z 135
77.78%
105 z 135
105 z 135
5.5
22.22%
30 z 135
30 z 135
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:2 | 10 | 7.41 % |
1:1 | 9 | 6.67 % |
3:2 | 9 | 6.67 % |
3:1 | 9 | 6.67 % |
1:2 | 8 | 5.93 % |
1:3 | 7 | 5.19 % |
1:0 | 6 | 4.44 % |
2:1 | 6 | 4.44 % |
0:3 | 6 | 4.44 % |
4:1 | 6 | 4.44 % |
2:3 | 5 | 3.7 % |
0:2 | 5 | 3.7 % |
3:0 | 5 | 3.7 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
0:0 | 4 | 2.96 % |
5:1 | 4 | 2.96 % |
6:1 | 4 | 2.96 % |
4:2 | 3 | 2.22 % |
0:4 | 3 | 2.22 % |
3:4 | 2 | 1.48 % |
2:0 | 2 | 1.48 % |
2:4 | 2 | 1.48 % |
5:2 | 2 | 1.48 % |
2:5 | 2 | 1.48 % |
4:0 | 2 | 1.48 % |
0:1 | 1 | 0.74 % |
4:3 | 1 | 0.74 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
1:4 | 1 | 0.74 % |
7:4 | 1 | 0.74 % |
1:5 | 1 | 0.74 % |
6:2 | 1 | 0.74 % |
2:6 | 1 | 0.74 % |
7:3 | 1 | 0.74 % |
0:5 | 1 | 0.74 % |
1:6 | 1 | 0.74 % |
7:2 | 1 | 0.74 % |
1:7 | 1 | 0.74 % |
1:8 | 1 | 0.74 % |
8:1 | 1 | 0.74 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3530%Wygrana przynajmniej 1 bramką3127%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2118%Wygrana 3 bramkami i więcej2925%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
19 sie11:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie16:00
-
19 sie17:00
-
19 sie17:00
-
20 sie15:00
-
26 sie11:00
-
26 sie17:00
-
27 sie11:00
-
27 sie15:00
-
27 sie17:00
-
27 sie17:00
-
27 sie17:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz11:00
-
02 wrz17:00
-
02 wrz17:00
-
03 wrz15:00
-
03 wrz15:00
-
03 wrz17:00
-
09 wrz11:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz16:00
-
10 wrz11:00
-
10 wrz15:00
-
10 wrz16:00
-
10 wrz17:00
-
16 wrz16:00
-
16 wrz16:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz11:00
-
17 wrz15:00
-
17 wrz15:00
-
17 wrz16:00
-
23 wrz12:00
-
23 wrz15:00
-
23 wrz16:00
-
23 wrz16:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz11:00
-
24 wrz16:30
-
30 wrz12:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz15:00
-
30 wrz16:00
-
01 paź11:00
-
01 paź15:00
-
01 paź15:00
-
07 paź13:45
-
08 paź11:00
-
08 paź12:00
-
08 paź14:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:00
-
08 paź15:30
-
14 paź12:00
-
14 paź15:00
-
15 paź11:00
-
15 paź11:00
-
15 paź14:00
-
15 paź15:00
-
15 paź15:00
-
21 paź11:00
-
21 paź11:00
-
21 paź14:00
-
21 paź14:30
-
21 paź15:00
-
22 paź11:00
-
22 paź12:00
-
28 paź13:00
-
28 paź14:00
-
28 paź14:00
-
28 paź15:00
-
29 paź11:00
-
29 paź14:00
-
29 paź14:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:00
-
04 lis13:45
-
04 lis14:00
-
04 lis14:15
-
05 lis11:00
-
05 lis11:00
-
11 lis11:00
-
11 lis13:00
-
11 lis14:00
-
11 lis14:00
-
12 lis11:00
-
12 lis12:00
-
12 lis13:00
-
30 mar11:00Orły Kazimierz21:Serokomla Janowiec
-
30 mar11:00Wilki Wilków15:GSKS Leokadiów
-
30 mar11:00
-
30 mar11:00
-
30 mar12:30Draco Kowala21:KS Góra Puławska
-
30 mar14:00Mazowsze Stężyca31:Zawisza Garbów
-
30 mar15:00Amator Rososz-Leopoldów40:BKS Bogucin
-
06 kwi14:00
-
06 kwi16:00BKS Bogucin30:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
06 kwi16:00KS Góra Puławska02:Żyrzyniak Żyrzyn
-
06 kwi16:30
-
07 kwi15:00Amator Rososz-Leopoldów30:Orły Kazimierz
-
07 kwi15:00
-
07 kwi15:30Zawisza Garbów22:Draco Kowala
-
13 kwi11:00Orły Kazimierz02:GSKS Leokadiów
-
13 kwi11:00Wodniak Piotrawin-Łaziska32:Amator Rososz-Leopoldów
-
13 kwi16:00Serokomla Janowiec32:KS Powiślak Końskowola
-
14 kwi11:00Żyrzyniak Żyrzyn03:Zawisza Garbów
-
14 kwi13:00Wilki Wilków31:KS Góra Puławska
-
14 kwi13:00Mazowsze Stężyca20:BKS Bogucin
-
14 kwi13:30
-
20 kwi11:00Wodniak Piotrawin-Łaziska22:Orły Kazimierz
-
20 kwi16:00BKS Bogucin11:Draco Kowala
-
20 kwi16:30
-
20 kwi17:00KS Góra Puławska24:Serokomla Janowiec
-
20 kwi17:00KS Powiślak Końskowola13:GSKS Leokadiów
-
21 kwi15:00Amator Rososz-Leopoldów73:Mazowsze Stężyca
-
21 kwi16:00Zawisza Garbów11:Wilki Wilków
-
27 kwi11:00Orły Kazimierz31:KS Powiślak Końskowola
-
27 kwi11:00GSKS Leokadiów04:KS Góra Puławska
-
27 kwi11:00Serokomla Janowiec22:Zawisza Garbów
-
27 kwi16:00Żyrzyniak Żyrzyn11:BKS Bogucin
-
28 kwi11:00Mazowsze Stężyca11:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
28 kwi12:00
-
28 kwi13:30Draco Kowala41:Amator Rososz-Leopoldów
-
04 maj11:00Wodniak Piotrawin-Łaziska25:Draco Kowala
-
04 maj12:00Mazowsze Stężyca12:Orły Kazimierz
-
04 maj13:00BKS Bogucin05:Wilki Wilków
-
05 maj11:00KS Góra Puławska11:KS Powiślak Końskowola
-
05 maj15:00Amator Rososz-Leopoldów51:Żyrzyniak Żyrzyn
-
05 maj16:00
-
05 maj16:00Zawisza Garbów22:GSKS Leokadiów
-
11 maj11:00Orły Kazimierz30:KS Góra Puławska
-
11 maj11:00Serokomla Janowiec31:BKS Bogucin
-
12 maj12:00Wilki Wilków--:Amator Rososz-Leopoldów
-
12 maj13:00Draco Kowala--:Mazowsze Stężyca
-
12 maj15:00
-
12 maj16:00KS Powiślak Końskowola--:Zawisza Garbów
-
12 maj17:00Żyrzyniak Żyrzyn--:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
18 maj11:00Mazowsze Stężyca--:Żyrzyniak Żyrzyn
-
18 maj11:00Wodniak Piotrawin-Łaziska--:Wilki Wilków
-
18 maj16:00BKS Bogucin--:GSKS Leokadiów
-
18 maj17:00Kurów, Stadion im. Karola Wolnego, Warszawska 16
-
19 maj15:00Amator Rososz-Leopoldów--:Serokomla Janowiec
-
19 maj16:00Zawisza Garbów--:KS Góra Puławska
-
19 maj16:30Draco Kowala--:Orły Kazimierz
-
25 maj?:?Orły Kazimierz--:Zawisza Garbów
-
25 maj17:00KS Powiślak Końskowola--:BKS Bogucin
-
25 maj17:00Serokomla Janowiec--:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
25 maj17:00Żyrzyniak Żyrzyn--:Draco Kowala
-
26 maj11:00Wilki Wilków--:Mazowsze Stężyca
-
26 maj12:00GSKS Leokadiów--:Amator Rososz-Leopoldów
-
26 maj15:00KS Góra Puławska--:Garbarnia Kurów
-
01 cze?:?Draco Kowala--:Wilki Wilków
-
01 cze?:?Mazowsze Stężyca--:Serokomla Janowiec
-
01 cze11:00Wodniak Piotrawin-Łaziska--:GSKS Leokadiów
-
01 cze18:00BKS Bogucin--:KS Góra Puławska
-
02 cze11:00Żyrzyniak Żyrzyn--:Orły Kazimierz
-
02 cze15:00Amator Rososz-Leopoldów--:KS Powiślak Końskowola
-
02 cze17:00Kurów, Stadion im. Karola Wolnego, Warszawska 16
-
08 cze?:?Orły Kazimierz--:Garbarnia Kurów
-
08 cze?:?KS Góra Puławska--:Amator Rososz-Leopoldów
-
08 cze?:?KS Powiślak Końskowola--:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
08 cze17:00Serokomla Janowiec--:Draco Kowala
-
09 cze12:00Wilki Wilków--:Żyrzyniak Żyrzyn
-
09 cze16:00Zawisza Garbów--:BKS Bogucin
-
09 cze16:00GSKS Leokadiów--:Mazowsze Stężyca
-
15 cze?:?Draco Kowala--:GSKS Leokadiów
-
15 cze?:?Mazowsze Stężyca--:KS Powiślak Końskowola
-
15 cze11:00Wodniak Piotrawin-Łaziska--:KS Góra Puławska
-
15 cze17:00Żyrzyniak Żyrzyn--:Serokomla Janowiec
-
15 cze18:00Bogucin, BKS Bogucin, Bogucin 6
-
16 cze12:00Wilki Wilków--:Orły Kazimierz
-
16 cze15:00Amator Rososz-Leopoldów--:Zawisza Garbów
-
22 cze?:?Orły Kazimierz--:BKS Bogucin
-
22 cze?:?Garbarnia Kurów--:Amator Rososz-Leopoldów
-
22 cze?:?Zawisza Garbów--:Wodniak Piotrawin-Łaziska
-
22 cze?:?KS Góra Puławska--:Mazowsze Stężyca
-
22 cze?:?KS Powiślak Końskowola--:Draco Kowala
-
22 cze?:?GSKS Leokadiów--:Żyrzyniak Żyrzyn
-
22 cze?:?Serokomla Janowiec--:Wilki Wilków