Widzowie: 300
Odsłon: 851
Sędziowie: brak danych

17:49Malopolanin
No i trzeba podkreślić indywidualny wklad w ten mecz Adama Klimczyka, tak uderzyć w jednej z ostatnich akcji to też sztuka.
Koniec. Koniec. Koniec. Świetny mecz w Brzesku. Druga połowa moze nie obfita w bramki, ale z pewnością obfita w emocje. Akcje z obu stron, choć w koncowce to Metal grał lepiej, dużo próbowali wrzutek, jednak jak widać nie liczba stworzonych akcji daje punkty. Okocimski kolejny mecz z rzędu wyszarpuje zwycięstwo, ale takie zwycięstwa budują drużynę.
17:38Malopolanin
'90 : GOOOOL. Wolny dla Okocimskiego Brzesko do piłki podszedł Klimczyk uderzył mocno przy słupku tuż nad ziemią, bramkarz dotknął piłkę, ale przeszła mu przez ręce. 2:1 dla Okocimskiego rzutem na tasme
17:13Malopolanin
'69: Zydroń świetny dzisiaj mecz rozgrywa. Ruszył akcje, sam poszedł minął jednego piłkarza i wywalczył rzut karny, do jedenastki podszedł Dawid Lizak, uderzył w środek i bramkarz ładnie odbił piłkę nogą, wciąż 1:1. Okocimski nie korzysta z swojej okazji.
16:51Malopolanin
'50: grają juz
16:36Malopolanin
Przerwa. Do przerwy 1:1. Bardzo równy mecz, ciężko powiedzieć, kto przeważał, o ile Okocimski miał więcej okazji, to tak naprawdę z większości akcji nie korzystał. Była jeszcze jedna grozna akcja, gdzie Lizak uderzał z dystansu, bramkarz zbil piłkę przed siebie i Kuliszewski dobił do bramki, jednak sędzia dopatrzył się spalonego. Metal miał kilka okazji. Ostatnie 10 minut to już bardziej pod dyktando Metalu. Kilka groźnych strzałów jednak obronił Jurkiewicz. Czeka nas ciekawa 2 połowa
16:33RegioWyniki
16:12Malopolanin
'22: kontra Metalu, napastnik Metalu zgubil obrońców i wychodził na sam na sam. Skręcił nieco na lewą stronę i Jurkiewicz próbując odebrać piłkę sfaulował. Do jedenastki podszedł bodajże Wolański i pewnie wykonał jedenastkę, bramkarz nie wyczuł zupełnie intencji, Okocimski pierwszy raz bez czystego kąta u siebie. Mecz zaczyna się od nowa
16:08Malopolanin
'19: Zamieszanie pod polem karnym Metalu. Piłka przeszła Kubala wystawił Zydroniowi na 10m, a ten uderzył po ziemi 1:0
15:48Malopolanin
'1: gramy
14:16Malopolanin
W przeszłości, to jednak częściej Metal wygrywał mecze bezpośrednie.
Ciężko dzisiaj wskazać faworyta, Metal w ostatnim meczu w końcu wygrał 11:0 i jest najbardziej bramkostrzelną drużyną w lidze, z drugiej strony nie można nie zauważyć, że jednak w ostatnich meczach, to Okocimski miał dużo bardziej wymagających rywali niż Metal, gdzie mimo problemów w niektórych meczach, zawsze wychodził obronną ręką. Dodatkowo, Piwosze u siebie na stadionie nie stracili jeszcze ani jednej bramki, co mówi o ich wysokiej skuteczności w defensywie. Zatem lekkim faworytem można powiedzieć, że jest drużyna Okocimskiego.
14:14Malopolanin
Okocimski Brzesko - Metal Tarnów, to ostatni mecz pierwszej z tych drużyn, z rywalem z ścisłej czołówki. Mecz, który dużo wyjaśni, bo gdy Okocimski wygra i uzyska już 8 punktów przewagi nad Metalem, wówczas ciężko mi będzie w to uwierzyć, aby przed końcem rundy gospodarze dzisiejszego meczu, mogli jeszcze utracić pozycję dającą awans. Natomiast zwycięstwo Metalu z pewnością doda dużo emocji, gdyż przewaga 2 punktów jest na tyle mała, że każda pojedyncza utrata punktów może sporo pozmieniać.