punkty: 1542
Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Odsłon: 597
Sędziowie: Dudek Artur (sędzia główny), Curyło Wojciech (sędzia asystent 1), Pieprzyk Jakub (sędzia asystent 2)

13:06~RodowityTarnoviani
Szkoda Tarnovio straty lidera
12:59SiatkoPL
Może, ale dzisiaj wygrala drużyna lepsza. Po blamazu sprzed dwóch tygodni wreszcie 3 punkty zostają w Brzesku. Była niezła dramaturgia w końcówce, ale dotrzymali to. Trzeba przyznać, że druga połowa była pod dyktandem Piwoszy i nie dali szans.
12:56~RodowityTarnoviani
Zgotujemy wam piekło w rewanżu
Lidera mamy za ch..a go nie oddamy ........Lidera w Brzesku
12:54SiatkoPL
KONIEC! Okocimski wygrywa i przesuwa się na pozycję lidera
12:53SiatkoPL
'90 : z Wolnego uderzał debiutant Zuzia, groźnie. Bramkarz miał problemy, potem dobitka, ale spalony
12:22SiatkoPL
'64: Świetne podanie Hebdy na skrzydło do Zakareyi, ten ruszył sam z prawej flanki. Wbiegal w środek, i uderzył po długim słupku po ziemi. Bramkarz nie dał rady. 3-2 dla Okocimskiego
12:19SiatkoPL
'61: siadło tempo
'61: Stanął trochę ten mecz
12:13~oks
12:10SiatkoPL
'51: Wolny dla okocimskiego. Dogranie Grochota, tam było trochę zamieszania. Dobić z główki chciał Jawien, zdazyl wrócić bramkarz
12:09~RodowityTarnoviani
Jakiś link do transmisji II połowy ?
12:08SiatkoPL
'50: kartka dla Tarnovia
11:50SiatkoPL
Przerwa. Do przerwy 2-2. Okocimski lepszy. Tarnovia wykorzystała swoje okazję. Póki co remis, mecz bardzo dobry emocjonujacy, Okocimski znacznie lepiej wygląda niż w ostatnich meczach.
11:48RegioWyniki
11:43SiatkoPL
'42: Zakareya skrzydlem. Minął obrońców wszedł w pole karne. I takie podanie niby, ale wyszedl z tego groźny strzał, piłka poszła po linii, jednak nikt tego nie zamknął i końcowo piłka minęła slupek
11:37SiatkoPL
'37: Dobra 1 połowa, nie można się nudzic
'36: i wrócił Okocimski. Węgrzyn ładnie skrzydlem wyłożył Cięciwie, ten technicznie uderzył z okolic 15m przy słupku. Bramkarz pewnie zachować się mógł lepiej, jednak gol to gol. Mamy remis w Brzesku
11:35SiatkoPL
'34: Za dużo emocji. Okocimski musi wrócić, bo póki co był drużyna lepsza
11:32SiatkoPL
'31: identycznie wykonana jedenastka, bramkarz w prawo, strzał w lewo. Tarnovia z niczego prowadzi
11:31SiatkoPL
'29: Teraz Okocimski, stracił koncentrację. Sam na sam Tarnovii. Jagiełka fauluje i znowu karny
11:29SiatkoPL
'28: absolutnie uważam że karnego nie było
'28: i gol z karnego dla Tarnovii. Szczerze mówiąc, póki co mecz na korzyść OKSu
11:28SiatkoPL
'26: Świetne dogranie gracza Tarnovii, głębokie. Piłka odbiła się od poprzeczki, piłkę wybił potem ofiarnie Jagiełka. Zdaniem sędziego, co mocno mnie zdziwiło, bo bramkarz wybijał. Sędzia dopatrzył się kopnięcia w glowe i karny