-
27 sie11:00Róża Kutno (k)60:Błękitni Dmosin (k)
-
27 sie13:00Krośniewianka Krośniewice (k)114:MOSiR Sieradz (k)
-
28 sie11:00Pogoń Zduńska Wola (k)20:PTC Pabianice (k)
-
28 sie15:00Wojownik Skierniewice (k)20:MKS Zduńska Wola (k)
-
28 sie16:00Zawisza Rzgów (k)21:Kotan Ozorków (k)
-
03 wrz15:00Błękitni Dmosin (k)011:Wojownik Skierniewice (k)
-
04 wrz11:00Kotan Ozorków (k)14:PTC Pabianice (k)
-
04 wrz15:00MOSiR Sieradz (k)12:Pogoń Zduńska Wola (k)
-
04 wrz16:00MKS Zduńska Wola (k)140:Krośniewianka Krośniewice (k)
-
04 wrz17:00Zawisza Rzgów (k)04:Róża Kutno (k)
-
07 wrz16:00Róża Kutno (k)21:Kotan Ozorków (k)
-
07 wrz16:30Wojownik Skierniewice (k)22:Zawisza Rzgów (k)
-
11 wrz11:00PTC Pabianice (k)01:MOSiR Sieradz (k)
-
18 wrz16:00Pogoń Zduńska Wola (k)10:MKS Zduńska Wola (k)
-
29 paź11:00Krośniewianka Krośniewice (k)05:Błękitni Dmosin (k)
-
24 wrz11:00Róża Kutno (k)24:Wojownik Skierniewice (k)
-
24 wrz15:00MKS Zduńska Wola (k)13:PTC Pabianice (k)
-
25 wrz11:00Kotan Ozorków (k)11:MOSiR Sieradz (k)
-
25 wrz15:00Zawisza Rzgów (k)50:Krośniewianka Krośniewice (k)
-
25 wrz16:00Błękitni Dmosin (k)08:Pogoń Zduńska Wola (k)
-
01 paź11:00Krośniewianka Krośniewice (k)09:Róża Kutno (k)
-
01 paź13:00MOSiR Sieradz (k)71:MKS Zduńska Wola (k)
-
02 paź11:00PTC Pabianice (k)30:Błękitni Dmosin (k)
-
02 paź13:00Wojownik Skierniewice (k)52:Kotan Ozorków (k)
-
29 paź15:00Pogoń Zduńska Wola (k)50:Zawisza Rzgów (k)
-
18 wrz16:30Zawisza Rzgów (k)01:PTC Pabianice (k)
-
09 paź11:00Kotan Ozorków (k)31:MKS Zduńska Wola (k)
-
09 paź11:00Róża Kutno (k)02:Pogoń Zduńska Wola (k)
-
09 paź12:00Wojownik Skierniewice (k)140:Krośniewianka Krośniewice (k)
-
09 paź15:00Błękitni Dmosin (k)07:MOSiR Sieradz (k)
-
15 paź11:00Krośniewianka Krośniewice (k)07:Kotan Ozorków (k)
-
15 paź15:00MKS Zduńska Wola (k)nie odbył sięBłękitni Dmosin (k)
-
16 paź11:00PTC Pabianice (k)30:Róża Kutno (k)
-
16 paź15:00Pogoń Zduńska Wola (k)32:Wojownik Skierniewice (k)
-
16 paź15:00MOSiR Sieradz (k)70:Zawisza Rzgów (k)
-
22 paź11:00Krośniewianka Krośniewice (k)05:Pogoń Zduńska Wola (k)
-
22 paź14:00Róża Kutno (k)15:MOSiR Sieradz (k)
-
22 paź15:00Zawisza Rzgów (k)00:MKS Zduńska Wola (k)
-
23 paź11:00Kotan Ozorków (k)70:Błękitni Dmosin (k)
-
30 paź13:00Wojownik Skierniewice (k)33:PTC Pabianice (k)
-
05 lis13:00MOSiR Sieradz (k)70:Wojownik Skierniewice (k)
-
06 lis11:00PTC Pabianice (k)130:Krośniewianka Krośniewice (k)
-
06 lis14:00Pogoń Zduńska Wola (k)12:Kotan Ozorków (k)
-
06 lis14:00MKS Zduńska Wola (k)12:Róża Kutno (k)
-
06 lis14:00Błękitni Dmosin (k)04:Zawisza Rzgów (k)