-
27 sie11:00Poraj Kraczewice (k)00:Górnik II Łęczna (k)(anulowany)
-
28 sie11:00Orkan Bełżec (k)12:Kinga Krasnystaw (k)
-
28 sie13:00Potok Sitno (k)60:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
28 sie14:00Perły Lublin (k)01:Iskra Krzemień (k)
-
25 wrz13:00LKS Wierzchowiska (k)60:Omega Stary Zamość (k)
-
30 sie17:00Kinga Krasnystaw (k)12:LKS Wierzchowiska (k)
-
31 sie13:00Górnik II Łęczna (k)20:Perły Lublin (k)
-
31 sie14:00Sybilla Puławy (k)03:Potok Sitno (k)
-
31 sie16:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)00:Poraj Kraczewice (k)(anulowany)
-
31 sie17:00Iskra Krzemień (k)71:Orkan Bełżec (k)
-
03 wrz14:00Perły Lublin (k)12:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
04 wrz11:00Omega Stary Zamość (k)17:Kinga Krasnystaw (k)
-
04 wrz13:45Orkan Bełżec (k)04:Górnik II Łęczna (k)
-
04 wrz14:00LKS Wierzchowiska (k)40:Iskra Krzemień (k)
-
04 wrz14:00Poraj Kraczewice (k)00:Sybilla Puławy (k)(anulowany)
-
10 wrz13:00Górnik II Łęczna (k)40:LKS Wierzchowiska (k)
-
11 wrz13:00Iskra Krzemień (k)50:Omega Stary Zamość (k)
-
11 wrz16:00Sybilla Puławy (k)24:Perły Lublin (k)
-
21 wrz16:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)80:Orkan Bełżec (k)
-
18 wrz11:00Omega Stary Zamość (k)013:Górnik II Łęczna (k)
-
18 wrz13:15Orkan Bełżec (k)30:Sybilla Puławy (k)
-
18 wrz14:00LKS Wierzchowiska (k)31:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
18 wrz14:00Kinga Krasnystaw (k)13:Iskra Krzemień (k)
-
25 wrz15:00Perły Lublin (k)03:Potok Sitno (k)
-
01 paź13:00Górnik II Łęczna (k)161:Kinga Krasnystaw (k)
-
01 paź13:00Potok Sitno (k)40:Orkan Bełżec (k)
-
02 paź13:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)31:Omega Stary Zamość (k)
-
02 paź16:00Sybilla Puławy (k)17:LKS Wierzchowiska (k)
-
08 paź11:00Omega Stary Zamość (k)30:Sybilla Puławy (k)
-
08 paź11:00Iskra Krzemień (k)25:Górnik II Łęczna (k)
-
09 paź14:00LKS Wierzchowiska (k)20:Potok Sitno (k)
-
09 paź15:00Kinga Krasnystaw (k)02:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
15 paź13:00Potok Sitno (k)11:Omega Stary Zamość (k)
-
16 paź13:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)10:Iskra Krzemień (k)
-
16 paź14:00Perły Lublin (k)40:Orkan Bełżec (k)
-
16 paź15:00Sybilla Puławy (k)24:Kinga Krasnystaw (k)
-
22 paź13:00Górnik II Łęczna (k)51:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
12 lis10:00Iskra Krzemień (k)20:Sybilla Puławy (k)
-
13 lis10:00LKS Wierzchowiska (k)60:Perły Lublin (k)
-
13 lis13:00Kinga Krasnystaw (k)13:Potok Sitno (k)
-
29 paź11:00Orkan Bełżec (k)02:LKS Wierzchowiska (k)
-
29 paź13:00Potok Sitno (k)31:Iskra Krzemień (k)
-
30 paź11:00Perły Lublin (k)40:Omega Stary Zamość (k)
-
29 mar16:00Sybilla Puławy (k)012:Górnik II Łęczna (k)
-
22 paź11:00Omega Stary Zamość (k)11:Orkan Bełżec (k)
-
05 lis15:30Górnik II Łęczna (k)20:Potok Sitno (k)
-
06 lis13:00Kinga Krasnystaw (k)23:Perły Lublin (k)
-
06 lis13:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)90:Sybilla Puławy (k)
-
- -?:?Omega Stary Zamość (k)03:LKS Wierzchowiska (k)
-
26 mar11:00Iskra Krzemień (k)03:Perły Lublin (k)
-
26 mar14:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)30:Potok Sitno (k)
-
27 maj12:00Kinga Krasnystaw (k)12:Orkan Bełżec (k)
-
01 kwi10:00Perły Lublin (k)02:Górnik II Łęczna (k)
-
02 kwi11:00Orkan Bełżec (k)01:Iskra Krzemień (k)
-
02 kwi13:00Potok Sitno (k)82:Sybilla Puławy (k)
-
03 maj15:30LKS Wierzchowiska (k)20:Kinga Krasnystaw (k)
-
- -?:?Kinga Krasnystaw (k)30:Omega Stary Zamość (k)
-
08 kwi12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)31:Perły Lublin (k)
-
08 kwi12:00Górnik II Łęczna (k)30:Orkan Bełżec (k)
-
09 kwi11:00Iskra Krzemień (k)01:LKS Wierzchowiska (k)
-
- -?:?Omega Stary Zamość (k)03:Iskra Krzemień (k)
-
13 kwi16:30LKS Wierzchowiska (k)11:Górnik II Łęczna (k)
-
13 kwi17:30Perły Lublin (k)20:Sybilla Puławy (k)
-
15 maj15:00Orkan Bełżec (k)04:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
- -?:?Górnik II Łęczna (k)30:Omega Stary Zamość (k)
-
22 kwi13:00Potok Sitno (k)13:Perły Lublin (k)
-
23 kwi11:00Iskra Krzemień (k)71:Kinga Krasnystaw (k)
-
23 kwi12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)21:LKS Wierzchowiska (k)
-
23 kwi16:00Sybilla Puławy (k)33:Orkan Bełżec (k)
-
- -?:?Omega Stary Zamość (k)03:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
30 kwi12:00Kinga Krasnystaw (k)05:Górnik II Łęczna (k)
-
30 kwi12:00LKS Wierzchowiska (k)30:Sybilla Puławy (k)
-
30 kwi13:00Orkan Bełżec (k)05:Potok Sitno (k)
-
- -?:?Sybilla Puławy (k)30:Omega Stary Zamość (k)
-
06 maj12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)50:Kinga Krasnystaw (k)
-
06 maj13:00Potok Sitno (k)51:LKS Wierzchowiska (k)
-
17 maj18:30Górnik II Łęczna (k)31:Iskra Krzemień (k)
-
- -?:?Omega Stary Zamość (k)03:Potok Sitno (k)
-
07 maj11:00Orkan Bełżec (k)04:Perły Lublin (k)
-
20 maj14:30Kinga Krasnystaw (k)54:Sybilla Puławy (k)
-
21 maj13:00Iskra Krzemień (k)31:AZS PSW II Biała Podlaska (k)
-
08 kwi13:00Potok Sitno (k)30:Kinga Krasnystaw (k)
-
27 maj11:00Sybilla Puławy (k)21:Iskra Krzemień (k)
-
27 maj17:30Perły Lublin (k)00:LKS Wierzchowiska (k)
-
28 maj12:00AZS PSW II Biała Podlaska (k)15:Górnik II Łęczna (k)
-
- -?:?Górnik II Łęczna (k)--:Sybilla Puławy (k)
-
- -?:?Iskra Krzemień (k)--:Potok Sitno (k)
-
- -?:?Omega Stary Zamość (k)--:Perły Lublin (k)
-
- -?:?LKS Wierzchowiska (k)--:Orkan Bełżec (k)
-
- -?:?Orkan Bełżec (k)--:Omega Stary Zamość (k)
-
- -?:?Perły Lublin (k)--:Kinga Krasnystaw (k)
-
- -?:?Potok Sitno (k)--:Górnik II Łęczna (k)
-
- -?:?Sybilla Puławy (k)--:AZS PSW II Biała Podlaska (k)