Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
56
49.12 %
56
49.12 %
Zwycięstwa gości
43
37.72 %
43
37.72 %
Remisy
15
13.16 %
15
13.16 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
214
średnia: 1.88
214
średnia: 1.88
Gości
182
średnia: 1.6
182
średnia: 1.6
Bramki stracone
Gospodarzy
182
średnia: 1.6
182
średnia: 1.6
Gości
214
średnia: 1.88
214
średnia: 1.88
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.51%
4 z 114
4 z 114
0.5
96.49%
110 z 114
110 z 114
16.67%
19 z 114
19 z 114
1.5
83.33%
95 z 114
95 z 114
37.72%
43 z 114
43 z 114
2.5
62.28%
71 z 114
71 z 114
59.65%
68 z 114
68 z 114
3.5
40.35%
46 z 114
46 z 114
70.18%
80 z 114
80 z 114
4.5
29.82%
34 z 114
34 z 114
85.09%
97 z 114
97 z 114
5.5
14.91%
17 z 114
17 z 114
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 11 | 9.65 % |
0:1 | 9 | 7.89 % |
1:2 | 9 | 7.89 % |
2:1 | 8 | 7.02 % |
0:2 | 7 | 6.14 % |
1:1 | 6 | 5.26 % |
1:0 | 6 | 5.26 % |
3:0 | 6 | 5.26 % |
4:1 | 6 | 5.26 % |
0:0 | 4 | 3.51 % |
2:2 | 4 | 3.51 % |
3:1 | 4 | 3.51 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:3 | 3 | 2.63 % |
4:0 | 3 | 2.63 % |
0:5 | 3 | 2.63 % |
6:0 | 3 | 2.63 % |
3:2 | 2 | 1.75 % |
0:3 | 2 | 1.75 % |
5:0 | 2 | 1.75 % |
0:7 | 2 | 1.75 % |
3:3 | 1 | 0.88 % |
4:2 | 1 | 0.88 % |
1:4 | 1 | 0.88 % |
0:4 | 1 | 0.88 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
5:1 | 1 | 0.88 % |
1:5 | 1 | 0.88 % |
1:6 | 1 | 0.88 % |
0:6 | 1 | 0.88 % |
7:0 | 1 | 0.88 % |
9:2 | 1 | 0.88 % |
8:0 | 1 | 0.88 % |
1:9 | 1 | 0.88 % |
0:9 | 1 | 0.88 % |
1:10 | 1 | 0.88 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6361%Wygrana przynajmniej 1 bramką2221%Wygrana przynajmniej 2 bramkami55%Wygrana 3 bramkami i więcej1313%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
19 sie12:00
-
19 sie12:00Lech Poznań UAM (k)30:SWD Wodzisław Śląski (k)(walkower)
-
19 sie14:00
-
20 sie17:00
-
20 sie18:00
-
20 sie18:00
-
25 sie17:00
-
26 sie12:00
-
26 sie12:00
-
26 sie12:00
-
06 wrz19:30
-
21 paź14:00
-
02 wrz12:00
-
02 wrz15:00
-
03 wrz17:00
-
03 wrz17:00
-
03 wrz18:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz14:00
-
09 wrz17:00
-
10 wrz12:00
-
10 wrz16:00
-
16 wrz12:00
-
16 wrz12:00
-
16 wrz13:00
-
16 wrz14:30
-
16 wrz20:30
-
17 wrz17:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz16:00
-
01 paź12:00
-
01 paź12:00
-
01 paź12:00
-
01 paź15:15
-
07 paź10:00
-
07 paź14:00
-
07 paź14:30
-
08 paź14:00
-
08 paź15:30
-
08 paź18:00
-
14 paź12:00
-
14 paź12:00
-
14 paź14:00
-
15 paź12:00
-
15 paź15:30
-
15 paź17:10
-
04 lis11:00
-
04 lis12:00
-
04 lis14:15
-
04 lis14:30
-
05 lis12:00
-
05 lis16:00
-
11 lis13:00
-
12 lis12:00
-
12 lis12:30
-
12 lis13:00
-
12 lis15:00
-
12 lis16:00
-
18 lis10:00
-
18 lis13:00
-
18 lis14:30
-
19 lis10:00
-
19 lis12:00
-
24 lut13:30
-
02 mar12:00Trójka Staszówka/Jelna (k)11:Ślęza Wrocław (k)
-
02 mar12:30Ząbkovia Ząbki (k)110:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
02 mar13:00LUKS 4 Radom (k)50:Bielawianka Bielawa (k)
-
03 mar12:00KKP Bydgoszcz (k)22:Checz Gdynia (k)
-
03 mar14:30SWD Wodzisław Śląski (k)01:Lech Poznań UAM (k)
-
03 mar15:00Resovia (k)23:Skra Częstochowa (k)
-
09 mar12:30Ząbkovia Ząbki (k)07:LUKS 4 Radom (k)
-
09 mar15:00Polonia Środa Wielkopolska (k)12:Resovia (k)
-
09 mar15:00Ślęza Wrocław (k)20:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
09 mar17:00Checz Gdynia (k)70:Bielawianka Bielawa (k)
-
10 mar15:00Skra Częstochowa (k)21:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
27 mar17:00Lech Poznań UAM (k)20:KKP Bydgoszcz (k)
-
16 mar12:00Bielawianka Bielawa (k)01:Lech Poznań UAM (k)
-
16 mar12:00Trójka Staszówka/Jelna (k)11:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
16 mar12:00Resovia (k)30:Ząbkovia Ząbki (k)(walkower)
-
17 mar12:00SWD Wodzisław Śląski (k)31:Skra Częstochowa (k)
-
17 mar15:00LUKS 4 Radom (k)01:Checz Gdynia (k)
-
24 kwi14:00KKP Bydgoszcz (k)01:Ślęza Wrocław (k)
-
23 mar12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)02:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
23 mar12:00Lech Poznań UAM (k)21:Checz Gdynia (k)
-
24 mar12:30
-
24 mar15:30Resovia (k)11:LUKS 4 Radom (k)
-
24 mar15:30Skra Częstochowa (k)41:KKP Bydgoszcz (k)
-
24 mar15:30Ślęza Wrocław (k)40:Bielawianka Bielawa (k)
-
13 kwi12:00LUKS 4 Radom (k)02:Lech Poznań UAM (k)
-
14 kwi12:00Bielawianka Bielawa (k)02:Skra Częstochowa (k)
-
14 kwi12:00
-
14 kwi12:00SWD Wodzisław Śląski (k)60:Ząbkovia Ząbki (k)
-
14 kwi16:00Trójka Staszówka/Jelna (k)31:Resovia (k)
-
14 kwi19:00Checz Gdynia (k)23:Ślęza Wrocław (k)
-
20 kwi12:00Resovia (k)10:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
20 kwi12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)30:Bielawianka Bielawa (k)
-
20 kwi16:30Ząbkovia Ząbki (k)09:KKP Bydgoszcz (k)
-
21 kwi17:00Trójka Staszówka/Jelna (k)02:LUKS 4 Radom (k)
-
21 kwi17:00Skra Częstochowa (k)10:Checz Gdynia (k)
-
21 kwi18:30Ślęza Wrocław (k)05:Lech Poznań UAM (k)
-
27 kwi12:00Lech Poznań UAM (k)20:Skra Częstochowa (k)
-
28 kwi12:00LUKS 4 Radom (k)21:Ślęza Wrocław (k)
-
28 kwi12:00Bielawianka Bielawa (k)50:Ząbkovia Ząbki (k)
-
28 kwi12:00KKP Bydgoszcz (k)02:Resovia (k)
-
28 kwi12:00SWD Wodzisław Śląski (k)41:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
28 kwi15:00Checz Gdynia (k)23:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
05 maj12:00SWD Wodzisław Śląski (k)31:LUKS 4 Radom (k)
-
05 maj12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)02:Lech Poznań UAM (k)
-
05 maj12:30Ząbkovia Ząbki (k)05:Checz Gdynia (k)
-
05 maj16:00Trójka Staszówka/Jelna (k)32:KKP Bydgoszcz (k)
-
05 maj17:00Resovia (k)41:Bielawianka Bielawa (k)
-
05 maj17:00Skra Częstochowa (k)10:Ślęza Wrocław (k)
-
11 maj?:?LUKS 4 Radom (k)--:Skra Częstochowa (k)
-
11 maj?:?KKP Bydgoszcz (k)--:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
11 maj12:00Lech Poznań UAM (k)--:Ząbkovia Ząbki (k)
-
11 maj14:00Checz Gdynia (k)--:Resovia (k)
-
12 maj15:00Ślęza Wrocław (k)--:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
12 maj17:00Bielawianka Bielawa (k)--:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
22 maj16:00Trójka Staszówka/Jelna (k)--:Checz Gdynia (k)
-
25 maj?:?KKP Bydgoszcz (k)--:LUKS 4 Radom (k)
-
25 maj?:?Resovia (k)--:Lech Poznań UAM (k)
-
25 maj12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)--:Skra Częstochowa (k)
-
26 maj12:00SWD Wodzisław Śląski (k)--:Bielawianka Bielawa (k)
-
26 maj12:30Ząbkovia Ząbki (k)--:Ślęza Wrocław (k)
-
09 cze14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)--:LUKS 4 Radom (k)
-
09 cze14:00Skra Częstochowa (k)--:Ząbkovia Ząbki (k)
-
09 cze14:00Ślęza Wrocław (k)--:Resovia (k)
-
09 cze14:00Lech Poznań UAM (k)--:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
09 cze14:00Checz Gdynia (k)--:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
09 cze14:00Bielawianka Bielawa (k)--:KKP Bydgoszcz (k)