Polska | Rozgrywki kobiece | 1. Liga
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaPktBramki
Sezon 2023/24
-
DrużynaForma
Sezon 2023/24
Rozegrane mecze
Zwycięstwa gospodarzy
66
50.38 %
66
50.38 %
Zwycięstwa gości
50
38.17 %
50
38.17 %
Remisy
15
11.45 %
15
11.45 %
Bramki zdobyte
Gospodarzy
258
średnia: 1.97
258
średnia: 1.97
Gości
215
średnia: 1.64
215
średnia: 1.64
Bramki stracone
Gospodarzy
215
średnia: 1.64
215
średnia: 1.64
Gości
258
średnia: 1.97
258
średnia: 1.97
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej
3.05%
4 z 131
4 z 131
0.5
96.95%
127 z 131
127 z 131
15.27%
20 z 131
20 z 131
1.5
84.73%
111 z 131
111 z 131
34.35%
45 z 131
45 z 131
2.5
65.65%
86 z 131
86 z 131
57.25%
75 z 131
75 z 131
3.5
42.75%
56 z 131
56 z 131
67.18%
88 z 131
88 z 131
4.5
32.82%
43 z 131
43 z 131
82.44%
108 z 131
108 z 131
5.5
17.56%
23 z 131
23 z 131
Najczęstsze wyniki
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:0 | 11 | 8.4 % |
0:1 | 10 | 7.63 % |
1:2 | 10 | 7.63 % |
2:1 | 10 | 7.63 % |
0:2 | 8 | 6.11 % |
3:0 | 8 | 6.11 % |
4:1 | 7 | 5.34 % |
1:1 | 6 | 4.58 % |
1:0 | 6 | 4.58 % |
3:1 | 5 | 3.82 % |
0:0 | 4 | 3.05 % |
2:2 | 4 | 3.05 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:3 | 4 | 3.05 % |
4:2 | 4 | 3.05 % |
0:5 | 4 | 3.05 % |
4:0 | 3 | 2.29 % |
6:0 | 3 | 2.29 % |
3:2 | 2 | 1.53 % |
0:3 | 2 | 1.53 % |
1:5 | 2 | 1.53 % |
5:0 | 2 | 1.53 % |
0:7 | 2 | 1.53 % |
3:3 | 1 | 0.76 % |
1:4 | 1 | 0.76 % |
Wynik | Ilość | Wystąpienia |
---|---|---|
2:5 | 1 | 0.76 % |
0:4 | 1 | 0.76 % |
5:1 | 1 | 0.76 % |
1:6 | 1 | 0.76 % |
0:6 | 1 | 0.76 % |
7:0 | 1 | 0.76 % |
9:2 | 1 | 0.76 % |
8:0 | 1 | 0.76 % |
1:9 | 1 | 0.76 % |
0:9 | 1 | 0.76 % |
9:0 | 1 | 0.76 % |
1:10 | 1 | 0.76 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6958%Wygrana przynajmniej 1 bramką2622%Wygrana przynajmniej 2 bramkami98%Wygrana 3 bramkami i więcej1613%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
-
19 sie12:00
-
19 sie12:00Lech Poznań UAM (k)30:SWD Wodzisław Śląski (k)(walkower)
-
19 sie14:00
-
20 sie17:00
-
20 sie18:00
-
20 sie18:00
-
25 sie17:00
-
26 sie12:00
-
26 sie12:00
-
26 sie12:00
-
06 wrz19:30
-
21 paź14:00
-
02 wrz12:00
-
02 wrz15:00
-
03 wrz17:00
-
03 wrz17:00
-
03 wrz18:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz12:00
-
09 wrz14:00
-
09 wrz17:00
-
10 wrz12:00
-
10 wrz16:00
-
16 wrz12:00
-
16 wrz12:00
-
16 wrz13:00
-
16 wrz14:30
-
16 wrz20:30
-
17 wrz17:00
-
30 wrz14:00
-
30 wrz16:00
-
01 paź12:00
-
01 paź12:00
-
01 paź12:00
-
01 paź15:15
-
07 paź10:00
-
07 paź14:00
-
07 paź14:30
-
08 paź14:00
-
08 paź15:30
-
08 paź18:00
-
14 paź12:00
-
14 paź12:00
-
14 paź14:00
-
15 paź12:00
-
15 paź15:30
-
15 paź17:10
-
04 lis11:00
-
04 lis12:00
-
04 lis14:15
-
04 lis14:30
-
05 lis12:00
-
05 lis16:00
-
11 lis13:00
-
12 lis12:00
-
12 lis12:30
-
12 lis13:00
-
12 lis15:00
-
12 lis16:00
-
18 lis10:00
-
18 lis13:00
-
18 lis14:30
-
19 lis10:00
-
19 lis12:00
-
24 lut13:30
-
02 mar12:00Trójka Staszówka/Jelna (k)11:Ślęza Wrocław (k)
-
02 mar12:30Ząbkovia Ząbki (k)110:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
02 mar13:00LUKS 4 Radom (k)50:Bielawianka Bielawa (k)
-
03 mar12:00KKP Bydgoszcz (k)22:Checz Gdynia (k)
-
03 mar14:30SWD Wodzisław Śląski (k)01:Lech Poznań UAM (k)
-
03 mar15:00Resovia (k)23:Skra Częstochowa (k)
-
09 mar12:30Ząbkovia Ząbki (k)07:LUKS 4 Radom (k)
-
09 mar15:00Polonia Środa Wielkopolska (k)12:Resovia (k)
-
09 mar15:00Ślęza Wrocław (k)20:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
09 mar17:00Checz Gdynia (k)70:Bielawianka Bielawa (k)
-
10 mar15:00Skra Częstochowa (k)21:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
27 mar17:00Lech Poznań UAM (k)20:KKP Bydgoszcz (k)
-
16 mar12:00Bielawianka Bielawa (k)01:Lech Poznań UAM (k)
-
16 mar12:00Trójka Staszówka/Jelna (k)11:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
16 mar12:00Resovia (k)30:Ząbkovia Ząbki (k)(walkower)
-
17 mar12:00SWD Wodzisław Śląski (k)31:Skra Częstochowa (k)
-
17 mar15:00LUKS 4 Radom (k)01:Checz Gdynia (k)
-
24 kwi14:00KKP Bydgoszcz (k)01:Ślęza Wrocław (k)
-
23 mar12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)02:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
23 mar12:00Lech Poznań UAM (k)21:Checz Gdynia (k)
-
24 mar12:30
-
24 mar15:30Resovia (k)11:LUKS 4 Radom (k)
-
24 mar15:30Skra Częstochowa (k)41:KKP Bydgoszcz (k)
-
24 mar15:30Ślęza Wrocław (k)40:Bielawianka Bielawa (k)
-
13 kwi12:00LUKS 4 Radom (k)02:Lech Poznań UAM (k)
-
14 kwi12:00Bielawianka Bielawa (k)02:Skra Częstochowa (k)
-
14 kwi12:00
-
14 kwi12:00SWD Wodzisław Śląski (k)60:Ząbkovia Ząbki (k)
-
14 kwi16:00Trójka Staszówka/Jelna (k)31:Resovia (k)
-
14 kwi19:00Checz Gdynia (k)23:Ślęza Wrocław (k)
-
20 kwi12:00Resovia (k)10:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
20 kwi12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)30:Bielawianka Bielawa (k)
-
20 kwi16:30Ząbkovia Ząbki (k)09:KKP Bydgoszcz (k)
-
21 kwi17:00Trójka Staszówka/Jelna (k)02:LUKS 4 Radom (k)
-
21 kwi17:00Skra Częstochowa (k)10:Checz Gdynia (k)
-
21 kwi18:30Ślęza Wrocław (k)05:Lech Poznań UAM (k)
-
27 kwi12:00Lech Poznań UAM (k)20:Skra Częstochowa (k)
-
28 kwi12:00LUKS 4 Radom (k)21:Ślęza Wrocław (k)
-
28 kwi12:00Bielawianka Bielawa (k)50:Ząbkovia Ząbki (k)
-
28 kwi12:00KKP Bydgoszcz (k)02:Resovia (k)
-
28 kwi12:00SWD Wodzisław Śląski (k)41:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
28 kwi15:00Checz Gdynia (k)23:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
05 maj12:00SWD Wodzisław Śląski (k)31:LUKS 4 Radom (k)
-
05 maj12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)02:Lech Poznań UAM (k)
-
05 maj12:30Ząbkovia Ząbki (k)05:Checz Gdynia (k)
-
05 maj16:00Trójka Staszówka/Jelna (k)32:KKP Bydgoszcz (k)
-
05 maj17:00Resovia (k)41:Bielawianka Bielawa (k)
-
05 maj17:00Skra Częstochowa (k)10:Ślęza Wrocław (k)
-
11 maj12:00Lech Poznań UAM (k)90:Ząbkovia Ząbki (k)
-
11 maj13:00LUKS 4 Radom (k)15:Skra Częstochowa (k)
-
11 maj14:00Checz Gdynia (k)01:Resovia (k)
-
12 maj15:00Ślęza Wrocław (k)31:Polonia Środa Wielkopolska (k)
-
12 maj17:00Bielawianka Bielawa (k)21:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
02 cze12:00KKP Bydgoszcz (k)12:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
22 maj16:00Trójka Staszówka/Jelna (k)25:Checz Gdynia (k)
-
25 maj12:00Polonia Środa Wielkopolska (k)02:Skra Częstochowa (k)
-
25 maj18:00Resovia (k)41:Lech Poznań UAM (k)
-
26 maj12:30Ząbkovia Ząbki (k)05:Ślęza Wrocław (k)
-
26 maj14:00KKP Bydgoszcz (k)30:LUKS 4 Radom (k)
-
26 maj19:00SWD Wodzisław Śląski (k)42:Bielawianka Bielawa (k)
-
09 cze14:00Polonia Środa Wielkopolska (k)30:LUKS 4 Radom (k)
-
09 cze14:00Skra Częstochowa (k)--:Ząbkovia Ząbki (k)
-
09 cze14:00Ślęza Wrocław (k)42:Resovia (k)
-
09 cze14:00Lech Poznań UAM (k)42:Trójka Staszówka/Jelna (k)
-
09 cze14:00Checz Gdynia (k)23:SWD Wodzisław Śląski (k)
-
09 cze14:00Bielawianka Bielawa (k)21:KKP Bydgoszcz (k)