12:48ziemniaczek
Dziekuje za uwage
KONIEC MECZU WYNIK 4:1
12:44ziemniaczek
87min Hanuscak otrzymuje znakomite podanie z głebi pola wychodzi sam na sam mija bramkarza i pkuje pilke do bramki i jest 4:1
12:34ziemniaczek
76 min kolejna sytuacja Popradu tym razem już wykorzystana w pole karne wpadl z piłką Tokarz zrobił piekny zwód minął bramkarza i wpakował pilkę do pustej bramki.
12:26ziemniaczek
Od 46 minuty do 67 minuty Poprad stworzył sobie ok 6 akcji bramkowych w tym wspomninay rzut karny.Przewagę gospodarze mają wielką ale jak mówi stare Polskie porzekadło niewykorzystane sytuacje lubią..
12:20ziemniaczek
53 min rzut karny dla gospodarzy strzela Janur ale super interwencją popisuje się Piątek Janusz i wynik meczu dalej 2:1
11:48ziemniaczek
Po 45 min Poprad prowadzi 2:1 bardzo duża przewaga Popradu goscie byli raz pod polem karnym Popradu i to wykorzystali strzelajac bramkę.
11:47RegioWyniki
11:40ziemniaczek
36 min Muszyna miała bardzo dużą przewagę i po kolejnym rzucie rożnym Krzysztof Podgórniak pakuję pilkę do bramki bezposrednio z rzutu rożnego pilka odbija się jeszcze po drodze od slupka i jes 2:1
11:30ziemniaczek
27 min Poprad caly czas przeważa Drwinia ogranicza sie tylko do obrony
11:25ziemniaczek
21 min dosrodkowanie w pole karne tam głowa strzela Jarzebak pilka mija bramkarza ale z lini wybija zwodnik gosci.
11:11ziemniaczek
8 min dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Tomala wykorzystuje nie zdecydowanie naszego bramkarza i głową kieruje piłkę do bramki wynik 1:1
11:08ziemniaczek
4 min Podgórniak wpada w pole karne i plaskim strzałem z ok 7 m pokonuje bramkarza gosci 1:0
11:02ziemniaczek
Gramy !!
10:46ziemniaczek
Od pierwszych minut w bramce Popradu wystąpi rezerwowy bramkarz , podstawowy bramkarz Popradu wyjechał z kadrą dziewczat reprezentacji Słowacji na zgrupownie kadry na Islandi.
10:41ziemniaczek