Muszyna, Słoneczna 1
Odsłon: 1309
Sędziowie: First Damian (Gorlice)

16:51~luk
glinik przegrał,watra przegrala,także liga jest wyrównana,ale trzeba liczyć na siebie
16:51ziemniaczek
Dziekuję za uwagę i zapraszam do śledzenia moich transmisji meczowych Pozdrawiam Serdecznie
16:50~luk
u siebie trzeba wygrywać,dzięki za transmisję
16:49ziemniaczek
KONIEC SPOTKANIA 3 PUNKTY ZOSTAJĄ W MUSZYNIE OSTATNIE MINUTY TO DRAMATYCZNA OBRONA POPRADU ALE BEZ KLAROWNYCH SYTUACJI
16:40ziemniaczek
85 minuta przewaga GKS narasta Poprad opadł z sił zupełnie trudne chwile dla Popradu.
16:26~luk
złe podejście Popradu
16:25ziemniaczek
71 min Teraz goście dostali skrzydła i to teraz Poprad się cofnął na własną połowę i czeka na kontry
16:24~luk
nic dodać,nic ująć
16:24ziemniaczek
I znowu spełniają się stare porzekadła masz przewagę nie strzelasz to strzelają przeciwnicy...
16:22ziemniaczek
66 min 2:1 gracze GKS łapią kontakt nie groźny strzał gości wydawało się że bramkarz złapie piłkę a tymczasem wpadł z nią do bramki....
16:21~luk
niestety sprawdza się stare piłkarskie pożekadło,byle nie było tak jak z glinikiem
16:20~luk
kurcze,mogło być już pozamiatane
16:18ziemniaczek
Nie chcę być stronniczy ale teraz Poprad miał w krótkim odstępie czasu 2 tzw setki Tokarza
16:17~luk
poprad powinien nauczyć się,że w tej lidze nie da się wygrać meczu na stojąco,a chyba tak pomyśleli po 2 pierwszych meczach,trzeba więcej zaangażowania w mecz
16:12~luk
zespół wraca na dobre tory
16:11ziemniaczek
56 min goście grają to samo co w 45 min czyli cofnięci i czekają na kontry .
16:09~luk
jest dobrze
16:08ziemniaczek
2:0 od 53 min Zawiślan zrobił rajd od połowy boiska pod pole karne gosci wyłożył Tokarzowi piłkę a ten dopełnił formalności
15:56~luk
nie wszystko da się strzelić,trzeba od początku 2 połowy grać skoncentrowany
15:49ziemniaczek
gdyby Polański wykorzystał sytuację sam na sam
PO 45 MINUTACH : Początek dla gości mieli optyczną przewagę do zdobytej bramki dla gospodarzy od 21 min Poprad grał swój futbol i przy odrobinie szczęścia mógł prowadzić już 2:0.
15:46ziemniaczek
KONIEC 1 POŁOWY
15:45RegioWyniki
15:45ziemniaczek
44 min gra się troszkę zaostrzyła dwa głupie faule w ciągu minuty i dwa żółtka dla jednych i drugich
15:40~luk
z Gorlicami też tak bylo,a wiemy jak się skończyło
15:36ziemniaczek
36 min goście jeszcze nie oddali groźnego strzału na bramkę gospodarzy.
15:34ziemniaczek
33 min ależ okazja teraz Popradu Polański sam na sam z bramkarzem strzela z 8 m ale fantastyczną interwencją popisał się bramkarz gosci.